с измита коса ли ходите на фризьор ?

  • 16 070
  • 147
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 232
Винаги с измита, в противен случай не ми е комфортно  Wink

# 136
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Независимо от това дали съм с измита коса,задължително ми я мият след постригване,което фризьорката ми прави на суха коса,след това задължително сешуар...с мазна коса съм и си я мия всеки ден така или иначе,на мен самата ми е неудобно да ми пипат косата,ако не е чиста...

# 137
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Независимо от това дали съм с измита коса,задължително ми я мият след постригване,което фризьорката ми прави на суха коса,след това задължително сешуар...с мазна коса съм и си я мия всеки ден така или иначе,на мен самата ми е неудобно да ми пипат косата,ако не е чиста...

# 138
  • Мнения: 222
Въпреки че там ми я мият пред да ме подстрижат,аз отивам с чиста коса.

# 139
  • Мнения: 6 713
Въпреки че там ми я мият пред да ме подстрижат,аз отивам с чиста коса.

Точно това щях да напиша и аз! Mr. Green Peace

# 140
  • Мнения: 6 618
Въпреки че там ми я мият пред да ме подстрижат,аз отивам с чиста коса.
Но не я миеш специално за фризьора нали?

# 141
  • Мнения: 4 187
Не, винаги ми я мият в салона! Това не значи, че отивам  като рекламно лице на Калиакра  Laughing

# 142
здравейте, аз ходя при една много добра фризьорка, която е ученик на стилист Капанов. Салонът се намира в София, кв. Белите брези и се казва "При коконите". Фризьорката е една русичка и се казва Диди. Много е добра и се разкарвам от единия край на София заради нея, но определено си струва резултата. Та на въпроса дали ходя с измита коса или не, отговорът ми е зависи, но в този салон получавам и безплатни консултации така че силно ви го препоръчвам момичета Simple Smile

# 143
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
И аз ходя с чиста коса. Е, не специално измита за фризьора, но в никакъв случай не и мръсна, да не говорим пък мазна... ужас.
А майката на приятеля ми ходи с мръсна коса (да не кажа вече омазнена), защото какъв бил смисъла да я миеш преди това, като ще се напълниш с косъмчета и после пак ще трябва да се измие. Ужас, изобщо не искам да съм на мястото на фризьорката и.

# 144
  • Мнения: 1 558
Аз винаги ходя с мита коса, обаче майка ми всеки понеделник има час за фризьор и жената й казала да не си пипа прическата, там щяла да й е мие, тя така предпочитала. Странно ми е малко, хайде на майка ми косата й е суха, не се омазнява (изрусена е, слагат й разни препарати), но пък лятото... определено си миеше косата 2-3 пъти седмично и то вкъщи.

# 145
  • Мнения: 850
   По принцип не излизам от вкъщи с коса която няма вид и не е чиста ! Същото се отнася и за фризьора , неудобно ми е да се явя там като мърла и не бих го допуснала , защото смятам че добрия и чист , спретнат вид не е задължителен а е просто нормален !

# 146
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не си правя труда да си мия косата специално за фризьора, дори не я сресвам на него това му е работата и за това му се плаща.

# 147
  • Мнения: 1 416
Аз също ходя с нормално чиста коса на фризьор. Не непосредствено преди отиването измита, а мита преди лягане. Абсолютно неудобно би ми било да ходя с коса на няколко дена. да не говорим, че когато е мръсна или мазна според мен не може да се прецени обективно състоянието на косата.

Общи условия

Активация на акаунт