Отговори
# 285
  • Мнения: 3 118
sonia_dim, добре дошла!
Наистина, не губи време, ами му звънни сега. Ако си много ангажирана има и консултации по скайп вечерно време, но няма смисъл да ти обяснявам, че личния контакт си е друго, можеш да го питаш за всичко, което те притеснява и е много положителен човек. Няма да съжаляваш.

# 286
  • Мнения: 110
Привет и от мен. Аз рядко пиша, че от малкия не ми остава време, а и чета за държавен, но гледам всеки ден поне да ви прочитам. Аз на 01.11 направих един месец на режима и съм много доволна от резултатите, въпреки че не успях да съм стриктна на 100%, че то по закона на Мърфи се заредиха едни РД, погачи, гости, абе мани... Та резултатите ми са следните:
Кг. - (-6)
Талия - (-3)
Ханш - (-9)
Бедро - (-2)
Ръка - (-3)
Талия горе - (-3)
Гръдна и подгръдна - (х-3)
Мазнини в началото - 44.9%
Мазнини сега - 39.2%
Общо свалени чисти мазнини - 8кг.

Оги много ме похвали и аз като вирнах един нос  Flutter Само не разбрах как при свалени 6кг. съм свалила чисти мазнини 8кг.??? newsm78 Това е по неговите сметки. Иначе се мъча да съм режимна, ама пусти 5 хранения се не мога да ги сколасам бе. Rolling Eyes Оги ми каза че мога да пропусна сл. закуска но не и яденето преди лягане. И сега муам едни млека... А де не ви казвам че от мързел и недостиг на време да си сготвя нещо, ям предимно задушени зеленчуци с неква мръФка, и да ви кажа погълнах промишлени количества зеленчучки и вече като ги видя  Sick
Айде БАЙ че пишлйото се събуди...

# 287
  • Мнения: 699
sonia_dim свалих за 2 месеца 12 кг. другите 3 кг. после за още около месец, но след това ту съм режимна, ту не. Но поне не пълнея, а задържам и сега пак почвам, че останаха едни смешни 5 кг, на които мисля да им видя сметката за 1-2 месеца.
maria_m браво  smile3501 smile3501
Това със загубените 8 кг. мазнини и свалени само 6 кг. е заради възстановяването на мускулна маса. Оги най-добре си знае и си смята. При мен по едно време се оказа, че манджата ми е малко и имам загуба на мускулна маса, та увеличихме блоковете.

Последна редакция: ср, 05 ное 2008, 13:58 от hayasy

# 288
  • Мнения: 153
sonia_dim, добре дошла! Мисля, че няма да съжаляваш ако инвестираш тези пари за диетолог, и по-точно Оги.
Аз в началото много се чудех и не ми бяха излишни тези пари, за да ги дам.
Но щом видях и постигнах резултати, съвсем не съжалявам, че си записах час.
Така, че действай и успех!

maria_m, браво на теб! Продължавай в същия дух.
Да ти кажа на мен пък ми е писнал кашкавала. Само като го видя и ми става лошо  Joy
Има дни, в които ми е много досадно да ям  hahaha И други, в които съм гладна като вълк.
А това за пропускането на млякото преди лягане - случва ми се 1-2 пъти в седмицата, защото ми се налага да вечерям към 9:30 (3 блока) и да си лягам към 11:00. И за този час и половина храната още не ми е спаднала и си усещам стомаха препълнен. Затова просто не мога да се насиля да ям още веднъж.

Питче, аз витамини не пия. Изобщо нямам навик да пия каквито и да било лекарства и тем подобни работи.
Но може би ще трябва  newsm78

# 289
  • Мнения: 209
liony, ти от колко време си на този режим на хранене и колко килограма смъкна...
Ох, много се чудя....
Опитала съм какви ли не диети, чак ми е писнало от диети и резултат никакъв, айде, почти никакъв.

# 290
  • Мнения: 290
Я да се вмъкна и аз.
Ели, витаминките (особено тия дето Оги ги препоръчва) не са лекарства  Peace Аз също не си падам по лекарсва, но организма има нужда от витамини и понеже храната не е много качествена, нямаме възможност да стоим на слънце достатъчно, трябва да ги набавяме по изкуствен начин. Има най-различни витамини на пазара, но тия които препоръчва Оги са комбинирани, така че максимално да се усвояват... Леле, каква лекция ти дръпнах!  Embarassed Аз в началото бая се чудех дали да търся точно тях, дали изобщо да пия някаквитакива неща, но колкото повече се задълбавах във форума и четях мнения от тук и от там - за капещи коси, за чупливи нокти и т.п. - все неща, които са признак за липса на витамини - бързо - бързо си ги поръчах и си ги изпих чинно. Сега и аз, като Питчето ( Hug Hug Hug Hug ) се оглеждам за нова поръчка, ама ми се искаше още нещо да добавя от тия дето са с 0,00 цена, ама... ще почакам за тях.
maria_m,  браво момиче!!!   bouquet Hug
sonia_dim, добре си ни дошла! Звъни и се уговаряй с Оги! Няма да съжаляваш! При нас не е диета, а начин на хранене... Голяма част от нас са написали от кога са на режима и имаме лентички с постиженията - лесно можеш да се ориентираш.
Оффффф, това кафяво ...  Sick

# 291
  • Мнения: 209
Звънях на диетолога, но.... може да ме запише за след около 20 дни.....
Това е мнооооого време. Дали до тогава да не карам нещо по ваши препоръки?

# 292
  • Мнения: 3 118
Соня, аз ти предлагам да се насладиш на тези 20 дни с изобилие от плодове и зеленчуци дето вече са последни на пазара... и скоро ще трябва да минаваме на туршии  Mr. Green
Въобще храни си се нормално, не прекалявай само със сладкото.

Мария_м - браво на теб!  Peace

Борянче!  Hug и аз се загледах да ти кажа и по други видове от асортимента. Ще почакам и ще поръчам поне два вида витаминчета.

# 293
  • Мнения: 699
sonia_dim, записвай часа и не му мисли много, нищо че е за след 20 дни. Така е при него мнооооого навалица има. За тези 20 дни си хапвай спокойно всичко, като минеш на преглед тогава ще започнеш. Невъзможно е да препоръчаме нещо, защото не всичко е еднакво и е доста информация. Най-добре е той да ти обясни как, защо, кога, все пак прегледа при него в порядъка на 1,5 - 2ч. Ако си мотивирана и сериозна и не се откажеш бързо, бързо гарантираме успех. Аз от 2 месеца не съм режимна и само 0.900 гр. съм качила. Но имам още 5 за сваляне и няма да им се дам така лесно.
Уф и мен ме дразни кафявото и защо само тук ми се появява.

# 294
  • Мнения: 153
Борянче, аз си ги причислявам към лекарства защото са си хапчета Simple Smile Но и не ми се е налагало досега да пия.
Ще трябва да си взема някакви, но пък казвате, че сега ги няма тези, които той препоръчва.
Когато се появят моля, да ме подсетите да си купя  Praynig
Дотогава ще видим как ще го карам.

sonia_dim, аз съм от 29.02 на режима и до момента съм -18кг.
Като имаш предвид, че не съм била от най-стриктните и съм си позволявала странични неща.

А за тези 20 дни, в които чакаш да се срещнете с Оги ти давам следните препоръки:
1. Започни да пиеш много вода! Минимум 1.5л.
2. Ако пиеш кафе със захар - махни захарта.
3. Ако пиеш 3в1 - престани.
4. Не яж мазно, не пий газирани напитки, натурални сокове и т.н.
5. Започни да свикваш да ядеш по 5 пъти на ден (в случай, че сега ядеш по-малко).
6. Хлябът да е Бонус.
7. Киселото млямо да е 0,1%
8. Ще ти е необходима кухненска везна, тъй като яденето е на грамажи. Ако решиш да мериш на око, по-добре недей, защото няма да постигнеш резултати (или ще са минимални).

В общи линии това са основни неща. Самите храни и количества ще ги уточните с Оги.
Той ще ти определи какво и по-колко да ядеш.
След това ти по листовете, които ще ти даде, ще си съставиш примерно меню.
По този начин той ще разбере дали ти е станала ясна схемата, ако не ще коригирате.

Трябва си упоритост и постоянство.
В началото го приемаш като диета, с лишения и т.н.
В последствие ще видиш, че се превръща в начин на хранене.
Веднъж свикнеш ли и няма да имаш никакви проблеми.
Аз даже сега много трудно измислям какво ми се яде, странично от режима.
Затова давай напред с позитивно мислене и ще видиш, че няма да съжаляваш.

# 295
  • Мнения: 290
Ааааа, Ели, тия дето Оги ги препоръчва ги има, ама... ние с Питчето явно се оглеждаме и за още нещо друго  Wink Щото в сайта има много неща, ама... нямат цени

# 296
  • Мнения: 3 118
http://www.nanocom-bg.com/test/index.php?option=com_virtuemart&a … id=1&Itemid=7

ей ги на витаминчетата. Аз миналия път взех Алфавит 210, сега има само Алфавит120 и 60 налични. Но по-голямата опаковка излиза по-изгодно. Иначе разликата е единствено в количеството.

# 297
  • Мнения: 209
Много благодаря на всички ви за топлите думи.
Ще изчакам 20 дни и така. А дотогава ще следвам вашите съвети.
Благодаря ви още веднъж!

# 298
  • Мнения: 367
Ооооооо мацкитееее как смееее  Hug Hug Hug
Грижа за здравето , витаминки туй онуй - браво браво   love001
maria_m - трудно ми е да подмина такива резултати без потупване пред строя СТРАХОТНО ПОСТИЖЕНИЕ. Hug  bouquet
sonia_dim - подкрепям момичетата с мнение да запишеш час при Оги дори и на 20ти  newsm10
Режимчето е номер 1 и наистина става начин на жичвот , чак се чудиш как си се тъпкала с гадости преди.
Ще се почустваш много свежарски само след първия месец.
Истина е че трябва време за настройка , но това преминава.
Аз само не можах да свикна с малкото плодове като количество , за сметка на зеленчуците обаче.
Но плодовата захар е много дебелителна така че .....
Питченце ............... кажи за младежа от снимката де ... как само ми подмина въпросчето от предния пост  smile3533   jumpuu tongue
Хаясчето сега е бизнес дама и и е позволено да се затрива .... ама чат пат де ... иначе глоба   love001
Борянче знам че ще ти стане гадно ама в бебешкия форум са синички само при нас туй пенсионерко кафяво(наакано)
Завидя ни някой на хубавата темичка  хахахаха  та решиха да ни я о...ат.... smile3506

# 299
  • Мнения: 699
Добър вечер.

Ама големи сте............... как само се измъкнахте. За това ще разберете по-късно за какво се отнася.

Аз и бизнес дама  Joy Joy Joy Сега съм домакинка с бебе. Ама като тръгна на работа ще имам повече свободно време. И ще пиша по-често. Аз, днес, до тук, режимна. С две тъпи грешки, ама имам си приоритети (детето) и нямаше как. Сутринта закусих по-късно, а на обед си забравих мазнинките. Но оттам насетне съм на 100%, е няма нищо страшно, не съм загубила тренинг, само едно грозде ме изкушава в хладилника.
Айде хубава вечер.

Общи условия

Активация на акаунт