Храна от детска кухня

  • 7 511
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
За мен няма нищо по-интересно и по-лесно от педагогическо захранване: дъщерята ми е на 1 год.2 мес., кърмя я, започнах да  и давам обикновена храна от както навърши 7 месеца. Сега яде всичко, дъвчи, не се задавя. Опитва се да използва своята лъжичка. Минахме без бебешки пюрета, сокчета, млечни и детски кухни, пасатори и т.н. Само да добавя, с мъжа ми не ядем много солено, пържено и всякакви там кебапчета и кюфтета.

# 31
  • Мнения: 4 019
За сега купувам пюрета, а домашни приготвям през почивните дни.
Ще запиша на детска кухня, щом навърши 10 месеца
Не е коректно майки, които постъпват по подобен начин, да се наричат МЪРЗЕЛИВИ

# 32
  • Мнения: 961
Момичета, внимавайте и всеки път питайте,какво има в храната, защото в някои детски кухни слагат мед!
Аз взимах за една седмица от една ДК за да пазя ред на една мама, е моето дете опита две лъжички и това му беше! Но тази кухня специално си беше див отврат!  Sick

# 33
  • Мнения: 1 310
Не взимам.
Изобщо не одобрявам детскта кухня като институция и реално изпълнение на крайния продукт.. Да не говорим, че никак не е съобразена с възрастта на детето - нито като порцион, нито като консистенция, нито като състав.. Не може деца на 8-10м. и на 2г. да ядат едно и също..
Може да съм крайна, но според мен е отбиване на номера на мързеливи майки..
Мисля като duhi_puhi  Peace Само че съм по-крайна  Mr. Green
Продуктите, които се използват в тези кухни са най-найевтините и нискокачествени. Хигиената е на ниво студентски стол. Разнообразие не е подходящ термин в случая, тъй като манжите се приготвят педимно от 3 до 5 неща. Долнопробни...
smile3501
Даже не съм си и помисляла! Naughty Всичко аз приготвях. Бях по майчинство и това ми беше работата. Peace
Сега скоро ходих на гости и домакинята реши да ме почерпи с крем от кухнята на бебето и, който беше складирала в хладилника. Имаше поне 3 кутийки.  Crazy  Sick Нямаше абсолютно никакъв вкус! Sick Предполагам, че това беше помия от вода, брашно и малко захар.  Sick
За протокола - моето бебе винаги хапваше от кремчетата на Доктор Йоткер, които са с царевично нишесте и са много вкусни.
А това за запасяването по празници и съботи и недели направо...  Crazy
Винаги съм държала детето ми да яде прясна и приготвена от мен храна. Naughty

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 023
За каката взимах и сега пак взимам държавна. Peace

# 35
  • Мнения: 941
взимам държавната и що годе съм доволна, нещо напоследък я поразвалиха но дано е временно. От нито една частна кухня не съм доволна особено ако детето е по малко, мисля че не е подходяща. И във държавната кухня няма свинско, докато във всички частни има, а според мен детето до към 3г не е нужно да се товари със свинско месо

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Вземам от държавната от скоро. Детето я хапва без проблем, но ми се вижда еднообразна.

# 37
  • Мнения: 6 713
Взимам готови пюрета от магазина, плодовите някои ги правя вкъщи. След няколко дена сме на ясла и ще яде готвеното там.

# 38
  • Мнения: 1 376
Купувам пюрета, като търся био  Peace

# 39
  • Мнения: 2 011
Евала на таквиз перфектни майки   Stop
Ние мързеливите да се наредим до стената   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт