Искам още едно слънчице...

  • 3 133
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5
Здравейте, искам да споделя следното си желание: имаме си вече едно осиновено детенце, но искам и още едно. Защото синът ми вече е на прилична възраст за да стане батко, но...таткото не иска още едно дете. Лудо е влюбен в синът ни, но...не искал друго дете. А годинките се изнизват. Какво бихте ме посъветвали - някоя женска хитрост, или някой трик, за да го накарам да пожелае още едно слънчице да си изберем?

# 1
  • Мнения: 2 722
С удар под кръста естествено - включи детето в заговора.
Но да те предупредя, че за третото няма да мине тоя номер  Wink

# 2
  • Мнения: 448
ira7202,и аз съм на същия хал и все още не  мога да открия начина,ако го откриеш моля те сподели ,че и аз да го изпробвам( от няколко месеца съм го зачоплила моя,но за сега нямам успех )

# 3
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Ами напр. обръщай му внимание на всяка малка госпожица - колко е сладка с тази рокличка или поличка. Наистина - включи и детето. Моят син всеки ден повтаряше колко му е мъчно, че си няма "тетитка" (не, че сега не я тормози, де).
Абе всеки мъж си има слаби места - човъркай системно докато се предаде.
Ама с две е два пъти по-трудно, да знаеш! Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 15:20 от Gankata

# 4
  • на път
  • Мнения: 2 804
.... но...таткото не иска още едно дете. Лудо е влюбен в синът ни, но...не искал друго дете. .....

Тия мъже са страшни егоисти и страхливци и се развиват по един и същи сценарий да му се не знае.

Аз водих доста спорове и дебати, но го убедих най-ефективно с това че нашето дете за да расте свестен човек трябва да споделя живота си с братче или сестриче и то ще му е най-нужно когато ние вече няма да сме до него в живота и да го подкрепяме. Това ще е неговата сродна душа и близък човек завинаги (защото приятелите и половинките в живота са преходни, но роднините - не).

# 5
  • Мнения: 2 084
С постоянство. Както водата издълбава камъка. Laughing С оамйност женска.
Аз нямам кураж за трето. Така ми премалява като видя девойка, обаче с трето ще избягам от къщи. Засега така мисля. Ще видим като позабравя.

# 6
  • Мнения: 5
Мами - страхотни сте!
Пробвала съм с заостряне на вниманието - как е хубаво да има брат/сестра в този живот, т.е. да не бъде сам, пробвах и да икам просто - да подчертавам че е хубаво още едно детенце, но...той е непреклонен(а и зодията му е много инатеста - от рогатите е  Simple Smile).
Е, нищо не ми пречи още някоя и друга годинка да опитвам, но...след това колелото на живота ще каже Стоп! А съм обедена, че след години - той ще съжалява за сегашният си инат, но ще бъде късно. Мъжете наистина са големи егоисти - явно им е заложено в гена.
А да знаето колко време го убеждавах да си осиновим дете...а сега (нали вече казах) лудо е влюбен в него.

# 7
  • Мнения: 2 084
Като не иска да яде гъби - пробвай с тигана!  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 690
И на рогатите в даден момент им се чупят рогата (вЕрвай ми, имам си ги доста в къщи).  Laughing
Продължавай да го обработваш, ще се осъзнае все някога. Успех.  Hug

# 9
  • Мнения: 2 722
ira7202  каня те на състезание - да видим коя първа ще си "пробие камъка".
 Ти за второ или аз за трето  Joy

# 10
  • Мнения: 3 715
Ми и моят не ще, макар че ние говорим за планове за след две-три години. В крайна сметка има право човекът, а аз държа на взаимното уважамане на желанията и съм противник на насилственото убеждаване. Ако не иска, не иска. Не ми се нрави непрекъснатото натякване. Ако искам той да уважава моите желания, ще трябва да уважавам и аз неговите.

# 11
  • София
  • Мнения: 9 517
Споко, Кудку, малката бяс ще порасне, ще ви стане скучно и ще видиш тогава ти убеждаване от негова страна за мома  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 715
Ами аз съм го оставила, ако поиска, поиска, ако не, здраве.

# 13
  • Мнения: 690
Само не чакай много, защото, повярвай ми, бебе и пубер не е най-добрата комбинация  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 2 722
Знаете ли, не е вярно, че не искат.
Искат, но не го знаят.
Като го разберат, ще се съгласят.
Но трябва обучение както при малките деца  Joy
Но какво са мъжете всъщност  newsm78 - разликата на моменти между малките и големия е само необходимостта да сменям памперси на Митето  Joy

# 15
  • Мнения: 8
От скоро съм и аз искам второ дете и все чета и търся начин да го накарам но нашият тати отказва категорично Cryкакво ли не опитах не знам вече.Страхувам се че ако го понатисна още ще се получи обратен ефект.Отчайвам се вече

# 16
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен мили  МАМИ.
Ние също си имаме едно момченце ,вече на близо 5 годинки и много искаме момиченце.Хубавото при нас е че и тати иска да си вземем още едно детенце,но го е страх от всички мъки през които трябва да минем за да успеем.Чета с голямо внимание темата и се мъча да открия най-лесния начин,но мяй няма такъв.
Имам само един въпрос-някой плащал ли е за осиновяване на детенцото?Който иска може да ми пише на скайпа   danajievi
МНОГО УСМИВКИ И МНОГО ЛЮБОВ ВИ ЖЕЛАЯ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА Crazy

# 17
  • Мнения: 83
стискам си палци за утре Praynig Praynig Praynigако проработи планът ми ще споделя.ние така или иначе с дъщеря ми писахме  на  дядо Коледа!А утре ще запознаем и нашата социална.

# 18
  • Мнения: 88
И от мен много стиснати палци, Тита  Praynig  Hug

# 19
  • Мнения: 883
Успех, тита!
 Hug

# 20
  • на път
  • Мнения: 2 804
стискам си палци за утре .....

 thumbsup успех!

# 21
  • Мнения: 83
благодаря на Ивон Hug и Дефи!и Д Ива!
Специални благодарности на Цветелина Василева и екипа на РДСП София-Изток!
На кратко причината е ясна,а повода следният:естествено нашето дете е най-най-най във всяко отношение и друго такова не може да има,а и аз как ще се справя с още едно дете.........\мнението на нашия татко\аз пък с повод и без повод започвах темата докато много му досадих и поспрях пред него,но не и пред дъщерята докато не я научих да се "какосва "пред всяко бебе.....и преди Коледа  получихме писмо с което ни подсещат ,че ни изтича двугодишния срок.Темата леко се промени от "искам още едно слънчице" в "кога ще отидем до нашата социална....."и ето днес отидохме до нея Hugслед което таткото се отпусна започна свободно да изразява желанието си за второто ни детенце.Аз съм безкрайно щастлива от положените усилия\мечтата ми е да нямат голяма възрастова разлика\и така сега започваме реално да си чакаме Grinning

# 22
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Ами на това освен много бързо чакане, друго няма какво да се каже!

 newsm78 А, сетих се, пожелавам още един помагач у вас при боядисването на яйцата за Великден! Grinning

# 23
  • Мнения: 883
Супер, Тита! Поздравления за решението!
МНООООООГО БЪРЗО ЧАКАНЕ!

Сега вече ще стисаме палци за "ОНОВА" писмо  fingerscrossed

 Hug

# 24
  • Мнения: 83
Ганката и Дефи Peace освен това щъркела и великденския заек вече са ни приятели!

# 25
  • на път
  • Мнения: 2 804
.....таткото се отпусна започна свободно да изразява желанието си за второто ни детенце.Аз съм безкрайно щастлива от положените усилия\мечтата ми е да нямат голяма възрастова разлика\и така сега започваме реално да си чакаме Grinning

Подозирах аз нещо такова  Wink.
Сърдечни поздрави!!!
Бързо чакане и от мен!

# 26
  • Мнения: 88
Бързо чакане, Тита и дано скоро Мира да си има компания  Hug

Общи условия

Активация на акаунт