Какво и колко ака вашето 4 месечно кърмаче

  • 2 683
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
Това за доц. Ковачева и аз съм го чувала, но все пак не искам да коментирам.
За точенето на кръв (за щастие само два пъти се случи) е ужасно. Чуваш само как ти плаче детето. Ти плачеш отвън и нищо не можеш да направиш, а после те гледат изумено как може да си такава лигла.
При нас опитаха с един антибиотик, от който тя се разстрои още повече и след третия прием го спряха. Сега сме на оризова каша за сгъстяване уж. Но май не се сгъстява особено, или не успявам да дам достатъчно каша. Донякъде ме успокоиха, че кръвта при нея идва от цепка на ануса, но аз не съм убедена че винаги идва от там. Общо взето ми казват "единични точки кръв не са проблем". Или "слуз под една супена лъжица не е проблем"
И на мен все ми се иска да вярвам и всеки път като я видя ми се свива душата и цял ден нямам желание за нищо. А сега и с тази ваксинация, която предстои съвсем ще се побъркам. Уж Пентаксима го дават по-щадящ, защото бил убита ваксина, ама знам ли.

# 16
  • Мнения: 8 242
Цепката на ануса е точно от раздразване от честото изхождане.. ако изобщо я има..
Тони го пращаха на 2ма хирурзи да го гледат за такова нещо - и двамата бяха категоричи, че проблемът не е хирургичен.
А за взимането на кръв .. мен ме караха да го държа  #Cussing out Можеш ли да си представиш - той се дере и аз рева, а сестрата само "стига си мърдала, така не мога да работя"  #2gunfire
Нямам думи просто  ooooh!

Пак те съветвам - обърни се към хомеопат!

# 17
  • Мнения: 106
Доц. Ковачева имаше 3 предположения за проблемите, които имаше бебето. Първото беше недостиг на ензим, второто бактериална инфекция и чак на 3-то място алергия към белтъка. Изследването отхвърли бактериалната инфекция.  Предписа ни капки и прахчета и каза след седмица да идем пак на преглед. Оказа се, че бебето се повлия добре от капките, което потвърди първата и диагноза - липса на ензим. Между другото според педиатърката капките са съвсем безобидни и не биха навредили, ако се дават и без лекарско предписание. На упътването даже пише, че са хранителна добавка. Така че, ако не помогнат, то поне няма да навредят.

# 18
  • Мнения: 349
В началото акаше на всяко ядене, после разреди на 3-4, някой път на 2-3.В повечето случаи  е нормално /жълто/ .Сега от както застудя времето /така си мисля/  от време на време се появява зелено ако. Всеки ден ака по различен брой пъти и количество.

Общи условия

Активация на акаунт