Момиченце или момченце, ФЕВРУАРЧЕ ще е най-красивото детенце!!!

  • 12 275
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 66
Абе, мами вижте каква далаверка Simple Smile

http://www.roditeli.info/gift/

Аз твърдо решавам това да е нашето училище за бременни.. Остава другия месец да си изберем и курс Simple Smile

# 286
  • Мнения: 356
Може би задавам тъп въпрос,но някой може ли да ми каже къде да го търся това албумче и каква е паролата? Знам,че ако се поровя из постингите ще намеря каквото търся,но сега хич не ми се рови.... Praynig
В http://www.snimka.bg/.Вкарваш потребителското име и парола и ще ти се отворят нашите албумчета.
Относно болките моите са в гърба,ребрата от ляво и прасците.

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 2 499
Здравейте, мамчета!
Хайде и аз последно да кажа по "онази" тема, защото май без да искам я провокирах преди няколко дни Sad .
Много съм далече от мисълта да осъждам момичетата решили се да отидат на късмет в болницата. Даже бях казала някъде, че им се възхищавам, защото това е правилното! Работя от 12 години и през цялото време плащам осигуровки, не съм се възползвала досега нито един път от здравеопазването ни и много, ама много ме е яд, че нещата в нашата държава седят така. Лошото при мен е, че 1. съм шубе, 2. съм голямо шубе и трето загубих едно бебче и много ме е страх сега Sad Вече стана ясно, че няма да дам ужасното много пари, но ми се ще в държавната болница (засега Тина Киркова си избрах, защото насърчават кърменето) поне доктор да си избера и ще го направя (знам, че не си вдигат телефона... Confused). За щастие имам малка племеница, от която наследихме всички големи покупки, иначе и на нас щеше да ни дойде мнооого нанагорно.
Извинявам се на всички, който са се почувствали засегнати, не съм искала! Просто споделих тогава... До раждането има много време и силно се надявам просто всички да имаме здрави, сладки и пухкави бебенца! Това е всичко, за което си мечтая!!! Praynig Hug

За костите/ябълките - и мен много ме болят нощем. Сигурно им тежа повечко, а и матрака ни е твърд и направо...будя се от болка, ама като се завъртя на другата страна е по-добре. Докато и там не ме заболи и така си се въртя по цяла нощ  Mr. Green

За пушека - ужасно е. Направо отсега гледам как ще съм затворник цяла зима. Sad Никъде не може да се отиде и да няма цигарен дим, дори в сладкарниците! Аман вече! Дано да ги забранят на публични места, та да сме като белите държави и да има малко справедливост  Naughty (Сега момичетата дето пушат ще ме намразят  Mr. Green , ама просто не е честно да не може да се диша и да няма алтернатива).

 Hug ви всички и ви желая много позитивен и спокоен ден!

# 288
  • Мнения: 69
Ясно е ,че трябва да търпим и ще търпим де , ама то понякога не се издържат тези болки  Sad
Днес съм на ЖК и ще питам док , защо така се получава . С първата ми бременност ме боляха само ябълките , но търпимо и рядко , а сега втора седмица е направо ужас  Confused

# 289
  • Мнения: 356
Май е време за нова темичка Wink Wink Wink

# 290
# 291
  • Мнения: 0
и аз гледах че е време за нова темичка и понеже досега се веселих с номерата дето сина на моята колежка и погажда предлагам заглавие

Не знаем още бебешките номера, но от ФЕВРУАРИ ще сме майсторки и в това..

# 292
  • Мнения: 356
и аз гледах че е време за нова темичка и понеже досега се веселих с номерата дето сина на моята колежка и погажда предлагам заглавие

Не знаем още бебешките номера, но от ФЕВРУАРИ ще сме майсторки и в това..
Харесва ми много!!!! Laughing

# 293
  • Мнения: 192
Мерси за милите поздравления!  lovekiss Целувки за всички бъдещи майчета!

# 294
  • Мнения: 24
Здравеите на всички  newsm47 голямо четене падна от вчера не съм влизала и сте си изписали писането smile3523
По въпроса за раждането аз въобще не съм наясно как и къде ще е newsm12 Моля някоя мама от Варна ако е по напред с материала да хвърли някой съвет. Аз си мисля за вип етажа на АГ , но не съм сигурна чувала съм че единствено в АГ има нужната апаратура в случай на НЕ ДАЙ СИ БОЖЕ усложнения. Ако може и да ми препоръчате някой доктор за консултации, че съм се замислила да сменям моята. Сега на 10ти съм на жк и ще видим какво ще ми кажат ама засега нещо не се представят добре. Чудя се дали не е най добре ако има някой доктор направо в АГ-то та да е всичко на едно място

# 295
  • София
  • Мнения: 1 978
Най-сетне успях да си сложа щъркелче пред името благодарение на naiema, за което съм и много благодарна и сега забелязах, че всички бъдещи мами чакащи бебета на 09.02 очакват синове, забавно съвпадение:)

Имам и едно въпросче, някоя от вас от София да живее в или близо до Борово?  Simple Smile
Аз съм в Борово и ще се радвам ако има още някой около мен, може да се запознаем и на живо ако има желание  Simple Smile

# 296
  • Мнения: 529
Найема, благодаря за линка, доста се посмях, макар че някои съм ги чела вече  Mr. Green

Мацки, вие звъните ли на лекарите си да ги подпитвате разни работи ... на мен ми е неудобно и все се притеснявам да звъня  Rolling Eyes 

Албена 13, ти защо искаш да обрежеж малкия веднага, не е ли редно да се изчака малко?

На мен предложението за заглавие мноого ми харесва Simple Smile

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 12:31 от GALL78

# 297
  • Мнения: 806

Албена 13, ти защо искаш да обрежеж малкия веднага, не е ли редно да се изчака малко?

До колкото знам от докторите, приятелки и снаха ми веднага се обрязва бебчо, на вторият ден от раждането.  Може по късно също, но моят доки ме посъветва да се направи веднага, защото в първите дни от раждането се създавали най много клетки и бебчо расте много бързо.  Тоест ще зарасне бързо и няма даже бебо да помни нищо.  Да се направи докато сме в болницата и двамата и да съм с него.
Мислиш ли, че не е правилно?

# 298
  • пак там
  • Мнения: 2 885

Албена 13, ти защо искаш да обрежеж малкия веднага, не е ли редно да се изчака малко?

До колкото знам от докторите, приятелки и снаха ми веднага се обрязва бебчо, на вторият ден от раждането.  Може по късно също, но моят доки ме посъветва да се направи веднага, защото в първите дни от раждането се създавали най много клетки и бебчо расте много бързо.  Тоест ще зарасне бързо и няма даже бебо да помни нищо.  Да се направи докато сме в болницата и двамата и да съм с него.
Мислиш ли, че не е правилно?

А би ли споделила причините за подобно решение? Верски? явно не са, след като сте християни... Медицински? или?

# 299
  • Мнения: 2 829
Албена13, аз раждах в САЩ и там почти всички момченца ги обрязват и процедурата се прави рутинно в болницата. Аз реших за моя син да не го обрязвам. Ако искаш можеш да помолиш на твоето бебе да му сложат локална упойка (обикновено процедурата се прави без). Но иначе-смята се за рутинна операция и бебоците наистина много бързо се възстановяват.

Общи условия

Активация на акаунт