Момиченце или момченце, ФЕВРУАРЧЕ ще е най-красивото детенце!!!

  • 12 259
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 0
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Simple Smile

Още не са направени всички корекции и добавки...

# 301
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Обяснете, моля, защо искате обрязване?

# 302
  • Мнения: 806

Албена 13, ти защо искаш да обрежеж малкия веднага, не е ли редно да се изчака малко?

До колкото знам от докторите, приятелки и снаха ми веднага се обрязва бебчо, на вторият ден от раждането.  Може по късно също, но моят доки ме посъветва да се направи веднага, защото в първите дни от раждането се създавали най много клетки и бебчо расте много бързо.  Тоест ще зарасне бързо и няма даже бебо да помни нищо.  Да се направи докато сме в болницата и двамата и да съм с него.
Мислиш ли, че не е правилно?

А би ли споделила причините за подобно решение? Верски? явно не са, след като сте християни... Медицински? или?

Решението го взехме заедно с мъжът ми.  Тук по принцип всички момченца се обрязват, без значение каква вяра са.  Няма медицински причини.  Да християни сме, но той си е тукашен и за него обрязването е нормално.  Не го правят в името на религия, просто се приема като нормална процедура.
Ние говорихме по въпроса, аз исках да го обрежем, мъжът ми нямаше претенции.  Искам поради лични предпочитания.  А и не мисля, че това е нещо за което синът ми ще съжалява след години.  

Yanast
И тук е рутинна процедура.  Да май ще е с локална упойка, защото бебчо е много малък за пълна.  А и самата процедура била около 10 мин.

# 303
  • Мнения: 242
Досега се радвах на снимките ви в албумчето Simple Smile Големи сладурани сте всичките и при първа възможност и аз ще кача мои снимки.Лелеее,толкова сте ми сладурести всичките...
Иначе преди около час се върнах от лекар.Казаха ми ,че от направените ми изследвания нямам анемия,но пък имало други видове наследствени анемии,за които не съм правила изследвания.И сега ще правя "натривка".Дори незнам какво точно представлява,но сигурно става въпрос за кръвна натривка...Поне свикнах да ми взимат кръв почти всяка седмица напоследък все заради нещо Simple Smile.Проблема ми е,че незнам дали положението е за притеснение или не чак толкова...
Има ли други мами с подобни проблеми?

# 304
  • София
  • Мнения: 23
По грешка писах тук и сега не мога да си изтрия съобщението  Confused

Последна редакция: ср, 08 окт 2008, 15:13 от bobsi

# 305
  • Мнения: 72
Вече ако не ви чета тук много ми липсвате Simple SmileМоля ви, пратете ми usera и паролата на снимчиците.

# 306
Здравейте! Малко се притеснявам - сега влизам за първи път! Аз също чакам бебче - момче, през февруари!
Много ще се радвам да бъда с всички вас и да си обсъждаме нещата, които ни вълнуват!

# 307
  • Мнения: 24
Здравей стейси добре дошла   bouquet , прехвърли се в новата темичка:     " Не знаем още бебешките номера, но от ФЕВРУАРИ ще сме майсторки и в това " , защото тук вече никой не пише 

# 308
# 309
 :)100% februar4e 6te e nai-krasivoto detence!!!

Общи условия

Активация на акаунт