"Горещо" тема 3

  • 27 297
  • 449
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 417
Кой каза, че концепцията на предаването била сменена? Чудя му се на Кеворк от какъв зор й гостува. Няма нужда от реклама на книгата си, тогава за какво?  Thinking

# 61
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696

А за откровенията на Пацата какво ще кажете? #Crazy

Дай му на овчарчето Калитко микрофон и му гледай сеира Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 62
  • Мнения: 6 417
Пацо е някаква джаста-праста. Дрънка си каквото мисли и не му пука кой какво мисли за него. Пълна мистерия ще си остане за мен какво толкова намира Венета в тризначките, че толкова се прехласва по тях.  newsm78

# 63
  • Мнения: 4 516
Защитава ги единствено и само на принципа, че са били изоставени от баща си, също както самата Венетка. Някакъв синдром на общата съдба. Отказвам да повярвам, че жена, която твърди, че е интелигентна, която има юридическо образование и е чела туй-онуй (последното само го предполагам), не може да види що за кухи лейки са тези блейки.  ooooh!

# 64
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За Алтен ясно, ама тя като стана мис си беше още ученичка.


Тя май стана мис 2004? Не помня...
Но 2002 вече точно беше приютена под крилото на Сокола.

А Венетка доколко искрено симпатизира на тризнетата може да бъде поставено под голяма въпросителна. Толкова ми е изкуствена и превзета...

# 65
  • Мнения: 5 622
Калканджиева се изкара света вода ненапита.
А за откровенията на Пацата какво ще кажете? #Crazy
ще кажа, че е гнусно медия като Нова с всичките си претенции, да се занимава с тази отрепка, било в жълто предаване, или в някакво друго. Венета толкова ли го закъса откъм гости и рейтниг, че трябва да кани некви селяци неграмотни, дето да обясняват колко бройки имат и как се мъчат да чукат курвите и как  точно го правят?!

И аз изумях докато гледах снощи..Жалък ми е тоя...искрено се надявам да е единствен или да няма много като него(май съм сложила розовите очила, обаче...  Tired )

Между другото дали е истина всичко това, което говори?Защото ако е, какви са тези жени, които му връзват?!?!?!  #Crazy


Шушон, абе се да те питам, и се забравям - защо така се остриш против Шоу  Wink

Оф и на мен ми направи впечатление..Шушоно, да не би да ги заряза?  Grinning

# 66
  • Мнения: 3 314
Жени ми хареса  Peace ама тоя Пацо е  Sick 

# 67
  • Мнения: 1 247
Не ми хареса предаването
а и Жени нищо интересно не каза

# 68
  • Мнения: 6 417
Жени нищо ново не каза, както и повечето венетини събеседници. Тя обаче все се прави на изненадана и много обича да натъртва как еди какво си драгите зрители го чували сега, за първи път в "Горещо".  Tired Да не говорим пък колко пъти задава въпроси, чиито отговори вече е чела някъде, обаче понеже я е срам да си каже, че изчита цялата жълта преса, се прави на ударена когато й потвърдят някоя клюка.

# 69
  • Мнения: 575
За Алтен ясно, ама тя като стана мис си беше още ученичка.

Тя май стана мис 2004? Не помня...
Но 2002 вече точно беше приютена под крилото на Сокола.
 

Тя стана мис 2001, с Ивайла Бакалова. А с Доган наистина се познава от 2002, така че Жени нещо послъга. Въпреки, че не го каза в прав текст, че и е платил. Венета го каза, а Жени си замълча.

# 70
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
А за откровенията на Пацата какво ще кажете? #Crazy
Между другото дали е истина всичко това, което говори?Защото ако е, какви са тези жени, които му връзват?!?!?!  #Crazy
Tired И аз за това се замислих. Накъде вървим ако е истина.  ooooh!

# 71
  • Мнения: 575
Новият Митьо Пищова, с тефтерчето  Joy

# 72
  • Мнения: 5 622
А забелязахте ли какъв нервак е?Още при гостуването му в Малката сестра не спираше да потропва с краче, същото го правеше и в Горещо. Много е зле милия. Някакви успокоителни трябва да пие.

А относно това, което говори, срах ме е, че е истина, колкото и да не ми се иска да му вярвам. Просто смятам, че има ужасно много посредствени и тъпи момичета, за които това да са спали с Пацо от Биг Брадър е може би въпрос на престиж..Нямам друго логично обяснение..... Confused

Новият Митьо Пищова, с тефтерчето  Joy

Да и забележете- как се казвало момичето, от кой град е и какво са правили с нея само свирка ли, анален, вагинален секс или пълна програма, която всички чухте какво съдържала и как завършвала..

Абе....  Sick  Sick  Sick

# 73
  • Мнения: 6 417
А на Панайот майка му е учителка. Обаче вади същия говор като него и го поощрява в похожденията.  Thinking

# 74
  • Мнения: 419
Да си призная аз голям смях му дръпнах като го гледах Пацо. Особено при изречението...."ми аз нали сега съм известен"..леле, тоя просто не знае къде да спре, и как си се навива и се радва на себе си. УЖАС.

Общи условия

Активация на акаунт