Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 юли 2005, 12:53 ч.

стомашно разстройство

• 2 243
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте мами!  Grinning От три дни имам леко стомашно разстройство и се страхувам някой бацил да не стигне до бебка.  Sad  Thinking Някой имал ли е такъв проблем? Има ли опасност за зараза на бебето и мога ли да пия нещо, с което да го спра ?   bouquet

# 1
  • Кори Селести
ориз, ориз и ориз.....Simple Smile
....излетя ми името на лекарството от главата....но го дават на малки бебета....би трябвало да можеш да го пиеш...
дали не беше Дуфалак? newsm78

# 2
  • У дома, при моето семейство
Здравей, Дуфарака е за запек а не за разстройство. Ако е нещо бактериално, можеше да пиеш Нелидикс, Смекта, Ентерол, Дизинтерол, ориз, оризова вода, листа от дюли /отвара/. За това се сещам в момента.

# 3
  • Кори Селести
дааааааааааа:)) СМЕКТА:)
точно така:)))

# 4
Благодаря ви, а за бебка има ли опасност?

# 5
Ако кърмиш най-добре мини два дни на ориз, картофи, препечени филийки и кашкавал и ще ти мине.

# 6
Спокойно. Това е от летния грип дето вилнее. Аз го изкарах същото нещо. Много е гадно. Моя доктор каза, че няма опасност за беба и може да пия Имодиум, но аз се оправих с чай от шипка. Пий много течности и почти не яж. Гледай да не се обезводни организма. Наблягай на водата чайовете и динята. Ако си намериш някъде по аптеките купи си Рехидрин. Това са едни калиеви соли, които подкрепят организма и не му дават да се обезводни и съответно действат добре срещу разстройството. Стискам палци скоро да ти мине, че знам какво е.
Дано съм ти била полезна!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт