Празници идат, затишие цари, дали пък ОКТОМВРИЙКА няма да роди?

  • 12 849
  • 278
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ариана, кога ще ти дадат бебето, зависи от болницата и от твоето състояние. Ето например, моя позната вчера роди секцио й след 3 часа вече й занесоха бебето за постоянно във стаята.

Тони, не мисля че точно днес ще родиш, ама ще видим.

Чакаме Енигма да се разпише в темата, или може би не. Wink

Севката вече го е направила.

Уф, аз тая сутрин станах с гъза нагоре и крива, та да видим как ще изкарам деня.

Ще ходя на ЖК, но едва ли ще мина на преглед. Станаха ми досадни вече и прегледи и всичко. А тази моя позната дето вчера роди секцио, и то там където и аз ще раждам, като ми разказа как е минало при нея, никак не ме успокои. Thinking Аз ще съм при друг анестезиолог, и сигурно всичко ще е о.к. но все пак не мога да преодолея страха от неизвестното и операцията.От ден на ден става по-лошо като наближава и имам чуството че ще се побъркам.

Адина май не се е разписвала скоро в темата. Адинооооооо, де си мари?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ааа Мими, успях с поръчката Laughing-снощи голямо човъркане беше да търся код за БД, но накрая се загледах в един филм и реших днес да я пусна, обаче като се случи това снощи-връчих на мъжа ми компа да я пусне, че знае ли се какво-що....
Въпреки че,много неща бях набелязала за кошницата...ама карай,нямах време да избирам- сега поне бебета ни ще са с чували

На вас тапите колко време ви падаха, все още продължавам да имам кръв, не е ярко червена, но има
Пък за контракции-втърдяване,ама чак пък да се свия на две или подобно....няма  Confused
Бебето си подритва леко, сякаш се намества, вероятно още му е добре. Ще чакам-то какво друго
Тъй че тук съм  Laughing

Пуки-бе то и аз съм с тая нагласа,че няма да е днес, то ако щеше да е, минаха доста часове от първото кървене, пък не се появяват контракции

# 62
  • Мнения: 31
Тони, моят съвет е да отидеш да те види доктора. Предишното ми раждане започна точно така. Имах по малко розова кръв на превръзката и никакви болки.Това половин ден. Предизвикаха ми контракциите със система. Даже в болницата ми пукнаха водите. До вечерта вече се беше родил сина ми.
Доктора каза, че розовата кръв е предизвикана от спукване на мехура, но някъде в матката нагоре.

Успех на всички, тръгнали да раждат. Май скоро и аз ще съм в този отбор.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Тони, моят съвет е да отидеш да те види доктора. Предишното ми раждане започна точно така. Имах по малко розова кръв на превръзката и никакви болки.Това половин ден. Предизвикаха ми контракциите със система. Даже в болницата ми пукнаха водите. До вечерта вече се беше родил сина ми.
Доктора каза, че розовата кръв е предизвикана от спукване на мехура, но някъде в матката нагоре.

Успех на всички, тръгнали да раждат. Май скоро и аз ще съм в този отбор.



Абе Тонито няма да позволи току така да й предизвикат раждането. Доста сме изписали за това вече. А и има още време до термин, така че няма за къде да бърза да й слагат хапове и системи.  Събота и Неделя Септемврийки споделиха три истории за раждания, които май бяха предизвикани , и въобще не бяха приятни историите им.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 890

Мирена, разказа ти много, много ми хареса. Накара ме да се засмея с това как са се стекли нещата и с таткото, и с лекаря, и с ябълковото сокче, че за капак и място да няма за теб в родилното  ooooh!, ама на теб сигурно хич не ти е било смешно тогава  Hug Радвам се, че така добре е минало всичко и ще чакаме снимки на малката принцеска.

size]

    Северинка, мерси, само че е принц.  Grinning И, момичета, четох какво сте писали за водите - на мен ми казаха, че зависи къде точно се е спукал мехурът. Аз например стоях почти 2 дни с изтекли води и до края си течеше. Тапа пък изобщо нямаше - по-късно разбрах, че не при всички жени падала тапата.  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 85
Добро утро момичета! Успех на всички на който голямото събитие предстои днес. На всички останали лек и слънчев ден!

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Здравейте Simple Smile Как сте момичета? Аз сега си хапвам грозденце и нещо ме мързи да щъкам из вкъщи. Жалко, че си прочетох вече книгата. Следобед имам среща с една мама на 8 месечен синеочко и подозирам, че ще се завърна с дрешки Simple Smile

Успех на всички, за които днес е денят!

# 67
  • Мнения: 11
Добър ден Grinning Още съм тук  Grinning Ей що не ме изгоните да ходя да раждам,а само досаждам с тъпи въпроси и оплаквания  Laughing Нищо ново около мен.Стяга си ме честичко,силничко,без болка и тва си е  Grinning Снощи даже от щуротия се почудих дали не съм си объркала датата на последната менструация и термина да ми е съвсем друг  Laughing Здраве да има  Wink
А и мен как ме мързииии - малее не е истина.До сега закусвах и мислех да поизчистя малко ама като гледам май ще си остана само с мисълта за това  Laughing
Гери записах те утре. Аз не съм много сигурна дали ще мога да дойда  newsm78 но до довечера ще знам де. 

# 68
  • Мнения: 498
Малко със закъснение, но имаме още една сладка бебка АЛЕКСАНДРА, която се е родила на 03.10, 3800 кг, 51 см на mam79.
Да са живи и здрави!

# 69
  • Мнения: 10
Добро утро или вече ден   bouquet  Whistling  Flutter
Честити бебчета на всички мами  newsm51 много да се обичат да са здравички весели душици и много да радват всички  smile3504 1stroller smile3522
Леко раждане на всички които са се запътили към родилния дом  newsm10 и късмет с попадението на лекарския екип  newsm10
newsm03 на всички завърнали се мами  Hug много да ви радват бебчетата  Hug  bouquet леки грижи за бебечетата  Praynig
Шивани  мацка Flutter тактиката ти за забавянето на рязането на пъпната връв и къпането е страхотна  Peace мисля че много повече ще действа от обясненията ама аз искам.............. smile3503
приятен ден и целувки   love001
иеееееееееее и честито на мам79 прекрасна принцеса Александра   newsm51 smile3501 smile3522

# 70
  • Мнения: 22
Честита радост на mam79. Нека Александра и носи цялото щастие за което тя е мечтала. 

# 71
  • Мнения: 8
Е,гледам много нови мами съм пропуснала тези дни ама да им е честито на всички,живи и здрави да са малките мушмороци! HugИ аз вече нямам търпение да видя мойто бебче,снощи докъто се намествах в леглото и получих няколко контракции,ама не болезнени само втвърдяване и тежести викам на мъжа ми ако продължат да ги засича а той въобще не ме прие на сериозно-да бе ,вика я не ме плаши само се правиш! ConfusedТо така и беше ама очаквах да се трогне повече ,честно казано ама така по-добре ,поне той да е по-спокоен.
А за темата с майките и помощта -и мойта се гласи да идва без да пита имам ли нужда,то сигурно ще имамнужда от помощ ама все ми се струва, че първите няколко дни докъто свикнем с бебчо един с друг ще ни най-добре да сме сами.И аз подозирам че ще стигнем до разправии,не сме много на една вълна с нея ама като си помисля пък че и тя е изживяла същото с мен и направо ме хваща срам ,че не съм по-добра дъщеря и...затова въобще гледам да не го мисля,да са живи и здрави и те и за тях това е голяма радост и заслужават хората да се порадват на внучето си    bouquet

# 72
  • Мнения: 498
Хайде да ви почерпя, че днес правим една година с мъжлето откакто се бракувахме.
 

Проблема е че не съм му купила нищо и направо незнам какво да правя(((

Иначе с бебчо сме добре, за съжаление кърмата ми е малко и се дохранваме с АМ, колкото и да не исках и колкото и да се стимулирам с чайове за кърмачки, боза, мляко и т.н.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 060
Инче, честита ви годишнина!
Ти си изобретателна жена, ще се справиш с подаръка - я една торта му спретни набързо  Wink или един кулаж с ваши снимки - какво сте преживели за една година...заедно с един леко шеговит текст е чудесен подарък.
Абе все се каня да те питам - що ще тази диета в подписа ти, като още се кърмите с мъника  Wink

# 74
  • Мнения: 8
А и за сърбежа,и аз имам и то главно около пъпа ,там където са и стриите и аз имам цяла туба А-дерма екзомега ама и  от нея ме сърби а и ми мирише гадно,само преварен зехтин като си намажа не ме дразни,ама аз съм си такава с чувствителна бяла кожа и съм свикнала да имам все по нещо-я лишеи,я екземи я обриви а сега за разкош и стрии със сърбеж- Crazy

Общи условия

Активация на акаунт