Да си излея душата

  • 5 287
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 665
Амелия, хич ли няма с кого да споделиш. Някоя приятелка, която би те разбрала. Ние тук не те познаваме. Всъщност психологът ще свърши точно тази работа. Съвсем нормално е да се чувстваш така. Тези работи не се оправят бързо.  Не бързай да взимаш решение.
А във всяка тема има устатници, които пишат просто за да  се докажат.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Чета и се ядосвам. Никога не съм била против извънбрачните връзки. В смисъл не вярвам в абсолютното моногамие. НО  Naughty с акъл. Що за наглост? Ако ще ходиш добре, но мисли! Не знам какво бих могла да кажа толкова ме е яд на прочетеното, че ако беше моя щеше да си търси зъбите по пода. Става въпрос за здравето ми. Душевното и физическото. То бива, бива ама...Ако не работиш и гледаш деца - нищо не правиш. Ако работиш и изкарваш пари - що работиш и не му обръщаш внимание. Това са все извинения, с които той си замазва очите (и твоите също), за да се оправдае пред себе си.
Мисля, че психолог би ти свършил работа. Аз ходя когато нещо ми дотежи. Това ми помага. Също като теб нямам с кого да споделям. Единствено майка ми е насреща, но има неща, за които не мога да говоря с нея.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 524
 Peace

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 23:24 от meggyv

# 48
Хора, вие все едно не четете. Жената си каза, че е с него от около 13 годишна и й е първия мъж. Следовално точно той я е заразил, а и си е признал, че й е кръшкал.
Мила, поговорете спокойно и откровено. А после - ако мислиш, че можеш да простиш... опитайте на чисто.
Аз не бих могла, но това е твоят живот и сама знаеш кое е най-добре за твоя милост...

# 49
  • Мнения: 3 016
За мене лично този мъж е един неблагодарник.Дори и да продължите заедно не мисля, че всичко ще бъде както някога .

# 50
Офф. това е ужасно ! Честно да си кажа тези неща се случват доста честичо  ! не се притеснявай, затова трябва да ходим на лекари и да си правим профилактичните прегледи ! 

Общи условия

Активация на акаунт