Безвъглехидратна диета №5

  • 69 905
  • 434
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 14
Здравейте момичета Hug Имам чувството че цяла вечност не съм писала при вас . В къщи бе една малка лудница .Племенниците ми бяха на гости цяла седмица и изобщо не можах да се добера нито до компютъра ,нито до лаптопа.Все играят ли ,играят.И само тогава бяха мирни и кротки затова и не съм ги закачала.Радвам се ,че има новички ,а не отказали се  newsm10 И да си призная - имах малки прегрешения , че то вкъщи бяха едни пици ,торти , шоколади. Не устоях бе момичета  #Cussing out И сега ме е яд  smile3511Но шокоманиаците вече ги няма и няма кой да ме изкушава.Така че пак съм с вас .Само че аз ще пробвам няколко дни без зеленчуците ,само с риба ,месо и белтъци.Ще се похваля ако има  резултат  newsm51
ПП.Утре ще напиша килограмите за старта , че току що изпих голямо количество вода и едва ли кантара ще покаже вярното

# 376
  • Мнения: 14
Опитах се да видя албума ,но нещо не се получи. То албума си е там , но в него май няма нищо  newsm78 При първа възможност ще кача и моя снимка .Така де - и аз да съм в кюпа

# 377
  • Мнения: 37
Здравейте,и аз не можах да видя албума newsm78 Тази вечер си купих лютеница на Дерони за диабетици,сигурно е по-добре за нас Thinking заредих се и с рибка в консерва  утре мисля да си подновя тренировките по аеробика,че се застоях  jump Тази вечер бях на салатка от домати и краставици и малко маслинки.Чудя се вие пиете ли много вода,че аз май чак 2 литра не ги правя?Утре ми е 14 ден а на килограми  ooooh! badscale Както и да е,надявам се аеробиката да помогне Praynig Искам и аз да кача снимка,и да видя така обичаните ми дружки-всички Вас,станали сме толкова много че докато се усетя и имам да чета 2 странички newsm09 НО ПЪК ТОВА МНОГО МЕ РАДВА. newsm53 Хайде чао засега ,кажете само с албумчето какво става 55

# 378
  • Мнения: 94
Добро утро - линка непрекъснато се прецаква наверно ,защото няма качени снимки.Ей сега ще кача една -две мой от преди за се напомпам толкоз,защото не съм имала възможност да си направя снимка от части (исках да се снимам сега и да комбинирам снимките)...
Тази сутрин съм щастлива.След като вчера "изядох света"(алабашите станаха 3 малки,ядох месо  после...абе глад голвм) - днес съм на -0.5 тоест общо 6!Време беше!!!А сега ще видя какво да направя за албума..

# 379
  • Мнения: 94
В грешка съм- има една страхотна дама там-първата най-смела...Аз така като я гледам - даже не и трябва диета newsm10.Опитвам се и  аз да кача една.Дано не се прецаква повече линка - отваря се  за известно време,а после спира и отваря само сайта...Ако пак прави номера ще опитам да сменя начина на постване.
От мен много минуси !
също като малката ме хвана  гърлото без температура и почвам антибиотик.

# 380
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен. Хайде сега да ми се скарате. Не съм влизала, защото пет дни не бях на диета и беше едно освинване. Детенцето ми беше болничко и аз си седях вкъщи да го гледам и покрай него то шоколади, за да хапне нещо, то препечени филийки, то какво ли не ядох. Но вече край. От днес съм по сериозна отвсякъде. Много се радвам, че сте толкова много, защото имам нужда от подкрепа.  bouquet

# 381
  • Мнения: 37
 Hug ДОБРО УТРО И ОТ МЕН,Хайде на чашка горчиво кафе с много вода   food010Днес съм ранобудна и само като чуя как ми гугукат птичките съм много щастлива,че ми омръзна тая зима smile3506 Не съм решила днес какво да ям но като го сторя ще дам отчет,а мисля и да ходя да си купя кантар от някъде и на козметик ще ходя  ladyuu Времето се очертава хубаво и ще съм с малкия на вън,а какво верче е то ама аз съм си купила каишка да не бяга надалеч 1swing Може ли пак линка да дадете newsm78 ЕЛИ оправяй се бързо миличка  newsm51 Браво за резултатите на всички amiiii аз мисля май повече от 24 дена да направя,че засега резултатите не са добри Thinking Приятен ден ,успешна седмица и много минуси всеки ден от мен,после пак ще ви видя като се запишете и другите ,че имам много задължения преди да се дъбуди бебчо 1dishes newsm79 smile3550 Анис теб сме Wink

# 382
  • Мнения: 94
Линка е на страница 25 - за сега се отваря.Ако може да се постне на 1-ва страница ще е добре,но това може да го стори само White tulip Wink

# 383
Добро утро на всички  Laughing и аз така предположих за тези чаиове , но реших все пак да ва попитам караи няма да ги пия  Wink днеска ми е 9 ден и след малко мисля да отида да се притегля да вида колко кг сам  Sunglasses после ще кажа  Wink Heart Eyes

# 384
  • dobrich
  • Мнения: 13
Добро утро и от мен!  food010  food010
След като вчера цял ден 1ironing wash hang clean шетах, днес с кеф ви чета и се радвам на всички вас и на вашите минусчета. За албумчето сега ще се пробвам и аз да кача нещо но моите снимки не са много хубави но нищо. Днес времето ще е хубаво и от обед мисля да изкарам малкия навън. Така че ще се включа пак чак вечерта.

# 385
  • dobrich
  • Мнения: 13
Пак съм аз!!!!!
Коя е мацката на главната страница в албума? И аз качих 3 мои снимки (аз съм в розовата бременна рокля и с цикламенната блузка вкъщи). Не разбрах как можем да пишем текст под снимките. А сега качвайте и вие. Между другото нямям снимки от преди бременноста но ще кача по нататъка.

# 386
  • Мнения: 140
Обядвах каварма със зелена салатка. Добре, че офиса ми е близо до майка ми и тя ми угажда с манджи.

# 387
  • Мнения: 1
3 ден
Аз обядвах пил.пържола "пеперуда" и мешана салата.
Ходих и си  купих кафенце Vita Gold  мисля и него да включа като го пия сутрин и следобяд. Момичета, незнам за вас но аз се плаша изпивам по 4,5 л вода и май вчера го прехвърлих това количество. Незнам какво ми става. Моля ви кажете ми нещо, защото не мога да намеря инфо за това в нета.
Някоя от вас тренира ли нещо, преви ли упражнения - моля кажете ми?

И хайде пишете повече бъдете по-активни  newsm03

Междудругото да ви кажа, че преглеждах и други форуми по нашата тема - но ние сме най-добрите newsm65

# 388
  • Мнения: 1 095
Tea - fea ,Elica7, простете ми, аз съм виновна,аз изтрих снимката на Теа,исках да изтрия една неактуална моя снимка,а заличих целия албум....Теа,ще си я качих ли пак SORRY
Вениз, моля те, няма никакъв проблем, ще кача.
Мисля, обаче ,че трябва да надпишем снимките Simple Smile

# 389
  • Мнения: 1 095
БЛАГОПРИЯТНИ ВЪГЛЕХИДРАТИ:
Варени зеленчуци: аспержи, боб...
НЕБЛАГОПРИЯТНИ ВЪГЛЕХИДРАТИ:
Варени зеленчуци: тиква,варен боб....

Аби,защо боба хем е благоприятен, хем не? #Crazy

Може ли да се ядат гъби? newsm78

Аз си разтварям степче , няма въглехидрати, поне така пише на опаковката Simple Smile
Пия си кафето с подсладите и там няма въглехидрати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт