Безвъглехидратна диета №5

  • 69 879
  • 434
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 94
Пратих ти на ЛС

# 421
  • Мнения: 1
беба28 какво спортуваш?
Момичета, Поли (нищо, че за моите представи си идеална и в момента) я малко по сериозно - какви лютеници със захар, какви сокове и т.н. Няма да се извиняваме с това, че не сме идеални. НИе ще сваляме кг или ще го отлагаме само във времето. Знаете ли какво забелязвам, че повечето от вас наблягат в менюто си на колбаси и кюфтета или пък се чудят как да сготвят месото - не е ли по-добре на скара чисто месо или риба. Стига с тези полуфабрикати. Момичета незнам вече вие от колко време сте на тази диета и може би ви е писнало от чисто место, затова и аз да греша в преценката си, за което ме извинете  Hug
Искам да сме перфектни в диетата си за да има поразителни резултати - нали така ?!  Blush

Моята вечеря: пил.пържола "Пеперуда" + печени чушки
И чакам да качвате снимки, ако имате проблеми ми пишете на ICQ-то !

# 422
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета аз освен да ви изненадам с една нова темичка друго не се сещам...  newsm78
Вие ми бихте всякакви рекорди за най-бързо изписани страници!

# 423
  • Мнения: 37
Според мен може още странички но ако си готова тотогава супер Peace

# 424
  • Мнения: 94
Купих си витамини разтворими (нали съм болна)-Ca,Mg,Zn,D3+C100mg. С подсладител са,но иначе на таблетки не мога да преценя по колко mg. трябва да пия на ден.Иначе пия и витамин C  отделно..

# 425
  • Мнения: 37
И аз пия разтеорими витамини,ама ако се сетя  Rolling Eyes Съгласна съм че трябва май да наблегнем на скара и салатка,особено аз с тези малко свалени кг,а сега можете да ме видите и мен в албума БЛАГОДАРЕНИЕ НА ЕЛИ  smile3525

# 426
  • Мнения: 37
AМА НИЕ САМО ГОТИНИ МАЦКИ СМЕ ТУКА И ПОЛОВИНАТА СПОРЕД МЕН ИЗОБЩО НЕ СА ДЕБЕЛИ newsm78

# 427
  • Мнения: 1
eti_88, съгласна съм с теб. Наистина всички сме много хубави. Момичета не заслужава да сме толкова кг  smile3514
Аз утре сутринта ще се премеря за да видя какъв е резултата след три дни.
Момичета какво вечеряхте?

# 428
  • Мнения: 94
Аз дадох отчета - чисто месо сурово сушени с 2 яйца и ч.л олио + салата кисело зеле.Утре или  в други ден чакам минус Wink
Чудя се като е болен човек задържа ли вода???

# 429
  • Мнения: 37
 newsm78 Не знам ама метаболизма се забявя при мен лично,Аз ям марулкена салатка с краставички и репички и малко маринован костур,но съм много гладна а имаме гости и ме е срам да се отпусна Embarassed

# 430
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, заповядайте в новата ни темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=364960.new#new

# 431
  • Мнения: 52
В грешка съм- има една страхотна дама там-първата най-смела...Аз така като я гледам - даже не и трябва диета newsm10.Опитвам се и  аз да кача една.Дано не се прецаква повече линка - отваря се  за известно време,а после спира и отваря само сайта...Ако пак прави номера ще опитам да сменя начина на постване.
От мен много минуси !
също като малката ме хвана  гърлото без температура и почвам антибиотик.
Здравей много ти благодаря за комплимента.но преди време бях 20кг. повече и много ми се иска да стана поне 65кг ако не 60кг.Започнала сам тази диета преди 2 седмици с тегло 83.00 и сам свалила вече -3кг. и то всичко с ваша помощ за което ви благодаря.Успех на всички.

# 432
здравеите може ли още един въпрос да ви попитам  Grinning шунка може да се хапва нали  Wink  и сам - 3 кг за 10 дни искам още 4 кг за да стана 52  Hug Laughing Laughing Grinning

# 433
  • Мнения: 2
Здравейте всички, които сте минали на тази диета! Аз също я започвам и много се надявам да успея, защото съм "мека мара".Това за което искам да питам е: професията ми е пощальон и според вас 4-5 километра достатъчно ли е за физическо натоварване на ден? Дано да е така , защото нямам време да ходя на фитнес.  Cry

# 434
  • Мнения: 1 092
Здравейте всички, които сте минали на тази диета! Аз също я започвам и много се надявам да успея, защото съм "мека мара".Това за което искам да питам е: професията ми е пощальон и според вас 4-5 километра достатъчно ли е за физическо натоварване на ден? Дано да е така , защото нямам време да ходя на фитнес.  Cry
Мила има нова тема - виж №8  Peace

Общи условия

Активация на акаунт