Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 961
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 624
много съм доволна от препарата за измиване на съдове  Simple Smile една друга мама ми го показа, но посмъртно нямаше да го забележа в Кауфланд - сложен е на най-ниския рафт! а върши толкова хубава работа  Hug

# 76
  • Мнения: 48
Здравейте! В Бургас къде може да се намери цялата ви гама продукти. До сега съм виждала само шампоан и крем против подсичане. Препарата за съдове къде се продава? А бебешкото олио и мляко?
Здравейте,

По-голяма част от продуктите Бочко може да бъде намерена в аптечната мрежа, молбата ми е да попитате аптекарките, защото все още ни е трудно да се преборим с по-скъпата западна козметика за добро място на рафта. Партньорите ни в Бургас вече зареждат препарата за съдове и предполагам, че може да се намери в детски магазини и магазини за битова химия и козметика.

С уважение,

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 326
Бочко от Лавена, благодаря Ви за отговора. Наистина продуктите ви са на най-долния рафт в аптеката Grinning Ще потърся и в бебешките магазини. Успех!

# 78
  • Мнения: 14
Здравейте, аз ползвам крема на Бочко за бебета, този който е за подсичане, за себе си от преди повече от 5 години. Имам проблемна кожа на лицето и го ползвам след бана, тъй като кожата ми изсъхва. Много съм доволна! Успех на производителите!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес поръчах в една аптека в Света Троица да ми доставят препарата Grinning Отне ми 5 минути да обясня, че не става въпрос за таблетки за стерилизация или нещо подобно. Уверяваха ме, че греша Twisted Evil
Много ми хареса тестерът.
Ще ми донесат и от пакетите с кърпички. Надявам се, да са значително по-добри от тези в кутията. От тях няма да повторя със сигурност. Не мисля, че и за ръце стават Naughty

# 80
# 81
  • Мнения: 1 167
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78

# 82
Аз за пастата за зъби не разбрах - има ли детска паста Бочко или няма? На сайта ви няма такава. Или аз нещо не я намирам.  Embarassed Щото ако има веднага отивам да я търся.  Wink

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте!
Крема против подсичане превантивно ли се маже при смяна на памперса или когато се появи зачервяване? Нали всички гънки се мажат с олио, отделно и крем ли се нанася?

Кой от продуктите мога да ползвам против стрии за след раждането? В момента използвам крема на Мустела против стрии за бременни. Все още не са се появили Praynig

# 84
  • Мнения: 349
Аз преди 2 дни специално гледах в Кауфланд, но нямаше препарат за миене. Или е свършил или не са зареждали.

Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
Thinking

# 85
  • Мнения: 3 315
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
  ако е така  #2gunfire  големи измамници ще излязат ...... язък за хвалбите

# 86
  • Мнения: 48
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
Здравейте desiniko
Благодаря ви за въпроса! Състава на препарата за бебешки съдове е различен от този на ехо хидробалсам. Рецептурата е нова съвременна формула, която позволява пълно отмиване след изплакване. Не съдържа оцветители и не остава следи върху съдовете. Това е основното предимство! Използвайте го и сами ще се убедите! Hug

# 87
  • Мнения: 48
Аз за пастата за зъби не разбрах - има ли детска паста Бочко или няма? На сайта ви няма такава. Или аз нещо не я намирам.  Embarassed Щото ако има веднага отивам да я търся.  Wink
Здравейте supergirl
В момента на пазара са пуснати две пасти за зъби Бочко кидс- синя с аромат на дъвка и розова с аромат на ягода. В сайта www. lavena.bg има информация Praynig Joy

# 88
  • Мнения: 48
Здравейте!
Крема против подсичане превантивно ли се маже при смяна на памперса или когато се появи зачервяване? Нали всички гънки се мажат с олио, отделно и крем ли се нанася?

Кой от продуктите мога да ползвам против стрии за след раждането? В момента използвам крема на Мустела против стрии за бременни. Все още не са се появили Praynig
[/qu
Здравейте bubabo
Крема против подсичане Бочко бебе използвайте при смяна на памперса, когато има зачервяване, обриви или подсичане,  а ежедневно , при всяка смяна на памперса може да ползвате- мляко за тяло, олио или защитен крем Бочко бебе. Избора е ваш- млякото и крема попиват бързо, олиото е за след вечерното къпане, преди сън или за масаж на бебето по време на дневно бодърстване. baby_neutral
Против стрии за майките преди и след раждане препоръчваме друг продукт от нашето портфолио- масажен крем за лице и тяло с аромат на шоколад!!!!!!!!!! Laughing

# 89
  • Мнения: 48
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
  ако е така  #2gunfire  големи измамници ще излязат ...... язък за хвалбите
Здравейте,черен шоколад Simple Smile
Използвахте ли вече нашия специален препарат за съдове? Сами ще усетите разликата с другите препарати за съдове, както и с ехо хидробалсам!  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт