Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 939
  • 146
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
******************************* рекламна публикация *******************************

Козметика Бочко
Серия хипоалергенни продукти за бебета и деца с натурални екстракти и витамини



С какво миете бебешките съдове?
Първата година от живота на нашите деца се отличава с усилен растеж и все още незавършено развитие на организма. Чревната лигавица е нежна, пропусклива за бактерии и вредни вещества, секрецията на храносмилателни сокове е намалена, черният дроб не може да обезврежда и изхвърля някои токсични вещества. Рискът от инфекции, храносмилателни смущения, натравяния и алергизиране на организма е силно повишен.



За да отговори на специфичните хигиенни нужди на бебетата и децата и да осигури спокойствието на техните родители Лавена създаде Бочко Бебе Препарат за измиване на бебешки и детски съдове. Специална формула за бързо, лесно и безопасно почистване на детските съдове, играчки и принадлежности. Препаратът е с лек плодов аромат и антибактериално действие. Отмива се напълно без да оставя следи. Освен това омекотява и хидратира кожата на ръцете на майките. Продуктът е биоразградим и не съдържа оцветители.



Успяхте ли вече да намерите този продукт в магазините и да го изпробвате?

Бихте ли се доверили специално създадения препарат или ще предпочетете да миете съдовете и играчките на бебето така както сте го правили досега?




Серия Бочко включва
Бочко Бебе




СТЪПКА 1: ПОЧИСТВАНЕ

Шампоан с лайка и глицерин
Крем – сапун с пантенол, натурален зехтин и витамин Е
Билков сапун с лайка
Билков сапун със смрадлика
Влажни почистващи кърпички с нежен лосион – 80 броя в кутия и 20 броя пакет




СТЪПКА 2: ПОДХРАНВАНЕ И ЗАЩИТА

Бебешко олио с натурален зехтин, екстракти от лайка и невен , витамин Е
Мляко за тяло с натурален зехтин, пантенол и лайка
Защитен крем с натурален зехтин, невен, лайка, UV- филтри и витамин Е



СТЪПКА 3: СПЕЦИАЛНА ГРИЖА

Крем против подсичане и кожни раздразнения в разфасовки от 40 мл и 75 мл
ДентоГел за венци при никнене на зъби с лайка, салвия, шипка и витамини С, В1, К и Е
Билков тоник за лице и тяло със смрадлика и противовъзпалителен комплекс


Бочко Кидс – козметика за деца на възраст 3+



Шампоани за коса и тяло с глицерин



Паста за зъби с флуор и калций с аромат на дъвка
Паста за зъби с флуор и калций с аромат на ягода




Може да задавате тук своите въпроси за продуктите от серия Бочко.


На Вашите въпроси ще отговаря
Потребител: Бочко от Лавена
Име: Нина Чолакова,
Позиция: Ръководител отдел „Изследване и развитие”
Време за отговори: до 2 работни дни


За повече информация посетете:
www.lavena.bg

Може да задавате своите въпроси и на:
office@lavena.bg

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
В Пловдив освен крема против подсичане Бочко, другите Ви продукти са трудно откриваеми.Едва тази събота видях доста продукти във Вис Виталис и те казаха , че са заредени от няколко дена.А за този препарат за измиване на съдовете чета сега.
Аз чакам беба през Декември.Коя козметика препоръчвате за О+?За олиото е ясно вече.Ако използвам олио , млякото е излишно нали?По-скоро ме интересува за измиващата козметика.Сапун и шампоан от кой?Всеки ден ли?

# 2
  • Мнения: 2 190
Здравейте,

У дома сме чувствителни стомаси. От около месец ползвам Бочко за измиване на съдовете и съм доволна. Много лесно се изплаква и ароматът е хубав.

Дъщеря ми има дълга коса и постоянни проблеми с ресането на косата. Искам да попитам дали розовият шампоан Бочко е подходящ за нея.

Благодаря.

И Ви желая успех.

# 3
  • София
  • Мнения: 289
Продуктите са СУПЕР, но наистина трудно се намират Sad Аз много искам да си купя измиващия препарат, но немога да го намеря никъде Cry Няма ли от къде online да се купят?

# 4
  • Мнения: 48
В Пловдив освен крема против подсичане Бочко, другите Ви продукти са трудно откриваеми.Едва тази събота видях доста продукти във Вис Виталис и те казаха , че са заредени от няколко дена.А за този препарат за измиване на съдовете чета сега.
Аз чакам беба през Декември.Коя козметика препоръчвате за О+?За олиото е ясно вече.Ако използвам олио , млякото е излишно нали?По-скоро ме интересува за измиващата козметика.Сапун и шампоан от кой?Всеки ден ли?
Здравейте, в Пловдив можете да намерите продуктите от серия Бочко бебе в Кауфланд, Била и в аптеките. Специалният препарат за измиване на бебешки съдове за сега го има само в Кауфланд. Козметика 0+ от нашата серия- правилно сте се ориентирали за олиото, млякото е подходящо също за нанасяне върху цялото тяло на бебето или само в гънките, а за измиване може да ползвате шампоана Бочко бебе с лайка и глицерин и крем- сапуна с пантенол,  зехтин и витамин Е. Шампоана ползвайте за цялостно къпане на бебето- в бебешката ваничка, а крем- сапуна за частичен тоалет след смяна на памперса. За почистване без измиване след смяна на памперса може да ползвате и мокрите кърпички.

# 5
  • Мнения: 48
Здравейте,

У дома сме чувствителни стомаси. От около месец ползвам Бочко за измиване на съдовете и съм доволна. Много лесно се изплаква и ароматът е хубав.

Дъщеря ми има дълга коса и постоянни проблеми с ресането на косата. Искам да попитам дали розовият шампоан Бочко е подходящ за нея.

Благодаря.

И Ви желая успех.
Здравейте, благодаря за интереса. Радвам се, че ви харесва препарата за съдове. Аз също го ползвам в къщи. Избрали сте наистина правилния шампоан- розовия от серия Бочко кидс. Шампоана е обогатен с натурална съставка на основа картофено нишесте, която подобрява ресането и не позволява на косата да се заплита в краищата. Освен това, образува защитен филм върху косъма и го предпазва от вредни влияния- студ, вятър, слънце.

# 6
  • Мнения: 48
Продуктите са СУПЕР, но наистина трудно се намират Sad Аз много искам да си купя измиващия препарат, но немога да го намеря никъде Cry Няма ли от къде online да се купят?
Здравейте,

В момента в София продукта за миене на детски съдове Бочко, както и голяма част от серията Бочко, могат да бъдат намерени в Кауфланд, Пикадили, детски магазини предлагащи стоки на Бертони, както и магазини за битова химия и козметика. В петък и събота - 10 и 11.10 в часовете 16 - 20.00 часа в магазини Кауфланд ще има промоутърки, които ще раздават тестери от препарата за миене на съдове. Продуктите от серия Бочко / без препарата за съдове за момента / се продават и в Билла.
Благодарим Ви за интереса и се надяваме чрез нашите продукти да Ви осигуряваме спокойствие при отглеждането на децата на България.

С уважение,
екипът на Лавена

# 7
  • Варна
  • Мнения: 336
Незнаех че Бочко имат препарат за съдове  Rolling Eyes задължително бих го ползвала, но ние вече пораснахме  Heart Eyes но пък от първия ден си купувам крем Бочко против подсичане и съм много доволна  Hug

# 8
  • Мнения: 2 132
Здравейте. И аз бих желала да купя препарата за измиване на съдове. Моля ви да пишете когато го пуснат и на други места в Пловдив освен в Каулфлан, че този магазин ми е доста далеч. Благодаря!  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 48
Незнаех че Бочко имат препарат за съдове  Rolling Eyes задължително бих го ползвала, но ние вече пораснахме  Heart Eyes но пък от първия ден си купувам крем Бочко против подсичане и съм много доволна  Hug
Здравейте,
Благодаря че ни пишете!
Препарата за съдове може да ползвате и за вече порасналото си бебе. Може да миете детските съдове от каши, пюрета и сокове, както и играчките на детето. Колкото повече расте малкото дете толкова повече са предметите към които проявява любопитство и посяга да вземе и най-често поставя в устата си.
Щом сте доволни от крема против подсичане, пробвайте и другите продукти от серия Бочко бебе.

# 10
  • Мнения: 2 190
Здравейте,

У дома сме чувствителни стомаси. От около месец ползвам Бочко за измиване на съдовете и съм доволна. Много лесно се изплаква и ароматът е хубав.

Дъщеря ми има дълга коса и постоянни проблеми с ресането на косата. Искам да попитам дали розовият шампоан Бочко е подходящ за нея.

Благодаря.

И Ви желая успех.
Здравейте, благодаря за интереса. Радвам се, че ви харесва препарата за съдове. Аз също го ползвам в къщи. Избрали сте наистина правилния шампоан- розовия от серия Бочко кидс. Шампоана е обогатен с натурална съставка на основа картофено нишесте, която подобрява ресането и не позволява на косата да се заплита в краищата. Освен това, образува защитен филм върху косъма и го предпазва от вредни влияния- студ, вятър, слънце.

Ще го пробваме розовият шампоан, дано го намеря. Тя моята Барби, разбира се, е дългокоса и обожава розовото (като всички момичета на възраст от 3 до ..., не знам кога приключва розовият период).

Зеленият шампоан Бочко го има в нашата аптека, но розовият не съм го виждала.

Ще опитам стария номер - когато не намирам продукт, моля продавача/собственика на кварталния магазин да ми го достави (веднъж оставих капаро) - в повечето случаи имам успех, до сега с 2 магазина - с козметичния и с Пепси Макс.

Успех на всички

# 11
  • Мнения: 4 371
Ако направят и паста за зъби БЕЗ флуор ще бъде чудесно Peace

# 12
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет! Доволна съм от продуктите на Бочко. Сега ползвам за бебето крем против подсичане, денто-гел и мляко за тяло. Миналата седмица чух за препарата за измиване на бебешки и детски съдове. Попитах в по-заредените магазини в моя град, но не го открих. Ще очаквам да заредят, за да го изпробвам.
Поздрави!

# 13
  • Мнения: 48
Ако направят и паста за зъби БЕЗ флуор ще бъде чудесно Peace
Здравейте, защо не харесвате пасти за зъби с флуор. Количеството на флуора в пастите за зъби Бочко кидс е съобразено с възрастта 3+. Очаквам вашия коментар!

# 14
  • Мнения: 4 371
Личният ми избор (и на много други хора, пуснете търсачка тук във форума) е детето ми да не ползва паста с флуор. Има достатъчно изписано за вредите му.

# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Задължително ще пробвам препарата за миене. От кремчето против подсичане съм много доволна. От мокрите кърпички в кутия - никак.
Паста за зъби единствено БЕЗ флуор бих ползвала.
Иначе и аз се присъединявам към мнението, че освен крема досега друго почти не съм срещала на пазара.

# 16
  • Мнения: 1 167
Къде във Варна го има този препарат за съдове защото в Кауфланд го НЯМА!!

# 17
  • Мнения: 48
Личният ми избор (и на много други хора, пуснете търсачка тук във форума) е детето ми да не ползва паста с флуор. Има достатъчно изписано за вредите му.
Здравейте, благодаря че ни писахте и изразихте вашето лично мнение. Ето затова този форум е много важен за нас. Наистина ще поработим върху темата- детска паста за зъби без флуор.

# 18
  • Мнения: 4 406
не знаех за този препарат, непременно ще го потърся!

# 19
  • Мнения: 638
Здравейте,
използвам кремчето против подсичане и съм много доволна. Наистина другите продукти трудно се намират. Дори в някои аптеки не са и чували че има и други продукти  Thinking Със сигурност ще потърся този препарат!  Peace

# 20
  • Мнения: 48
Къде във Варна го има този препарат за съдове защото в Кауфланд го НЯМА!!
Здравейте,

В Кауфланд се зарежда редовно, но явно се е получило изчерпване на количествата. Можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика. А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика.
Надявам се, че ще го намерите и ще сте доволни от продукта. Факт е, че продукта е на пазара от м. Август и все още не сме покрили цялата търговска мрежа с разпространението му, за което молим да ни извините.

С уважение,

# 21
  • Мнения: 2 132
И аз подкрепям майките за паста за зъби БЕЗ флуор Peace такава бих купувала като ни пораснат зъбките. Ако е и за по-малки деца още по-добре Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 679
С удоволствие ще използвам препарата за миене, също ще пробвам и розавия шампоан, но наистина има нужда от паста за зъби без флуор.

# 23
  • Мнения: 342
Като се роди бебка потърсих подобен препарат, но никъде не можах да намеря, дори ми предлагаха препарат за студена стерилизация (против него съм), а имах стерилизатор. Трябваше ми нещо вместо веро, защото освен с него с друго не мога да измия рендето например (не мога да го пъхна в микровълновата). С удоволствие и облекчение ще потърся този препарат и ще го използвам. Ползвала съм Бочко за подсичане и дори в най-големите жеги бебка остана с неподсечено дупе. Мисля като свърши козметиката, която съм закупила на бебка да продължа с Бочко  Wink
П.П. Пастата с тетра за възрастни е страхотна!

# 24
  • Мнения: 48
Задължително ще пробвам препарата за миене. От кремчето против подсичане съм много доволна. От мокрите кърпички в кутия - никак.
Паста за зъби единствено БЕЗ флуор бих ползвала.
Иначе и аз се присъединявам към мнението, че освен крема досега друго почти не съм срещала на пазара.
Здравейте
Радвам се че сте ползвали наши продукти- основно крема против подсичане. Мокри кърпички пуснахме и в пакет по 20 бр. под същата марка- Бочко бебе. Ще поработим и по идеята за детска паста за зъби без флуор. Търсете нашите продукти от сериите Бочко бебе и Бочко кидс в Кауфланд, Билла, Пикадили както и в аптеките.
Като се роди бебка потърсих подобен препарат, но никъде не можах да намеря, дори ми предлагаха препарат за студена стерилизация (против него съм), а имах стерилизатор. Трябваше ми нещо вместо веро, защото освен с него с друго не мога да измия рендето например (не мога да го пъхна в микровълновата). С удоволствие и облекчение ще потърся този препарат и ще го използвам. Ползвала съм Бочко за подсичане и дори в най-големите жеги бебка остана с неподсечено дупе. Мисля като свърши козметиката, която съм закупила на бебка да продължа с Бочко  Wink
П.П. Пастата с тетра за възрастни е страхотна!
Здравейте
Благодаря за писмото. Специалният препарат за миене на бебешки и детски съдове е разработен именно по идея от този форум. Лесно се изплаква, отмива се напълно, без да оставя следи,не съдържа оцветители.
Благодаря за хубавите думи за нашите продукти- крем против подсичане Бочко бебе и  уникалната ни паста за зъби с натурално етерично масло от смрадлика/народно име тетра/.

# 25
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
А къде в Стара загора бих могла да намеря препарата за измиване? Ползвам крема и съм супер доволна, но дори не знаех, че има други продукти  Blush! Даже на скоро си говорехме с една друга майка, как този крем е чудо сравнен с всички останали продукти за подсичане  Peace! Мацам всякакви зачервени места с него  Peace!

# 26
  • Мнения: 303
Моя гаджок е с много чувствителен стомах и ако го видя непременно ще го взема! Simple Smile Наистина много се радвам, че се съдават и добри продукти и се надявам да не ги развалят след време, когато търсенето нарасне- защото с повечето неща май така се получава.

# 27
  • Мнения: 2 190
здравейте пак,

разгледах Ви страницата и искам да попитам две неща - мога ли да позлвам този тоник за лицето си  http://lavena.bg/index.php?ch=9&tip=1&id=7&l=1.

Като разглеждах видях, че антицелулитния крем, който използвах е Ваш. Какво да кажа, със смяна на хранителния режим и с този крем отслабнах 11 кг и много целулит изчезна. (личи си от подписа ми  Simple Smile).  Купих го от някакво изложение в НДК миналата зима, но сега не мога да го намеря.

Та искам да питам, ще участвате ли и кога на някакви изложения в София?

# 28
  • Мнения: 48
Здравейте отново Laughing
Билковият Тоник със смрадлика е подходящ и за лице както за почистване и тонизиране на кожата, така и за третиране на локални участъци при пъпчици, зачервяване и всякакви кожни раздразнения. Опаковката тип спрей е удобна дори за директно нанасяне  върху кожата без ползване на памучен тампон. След нанасяне не е необходимо изплакване.
Благодарим за споделеното мнение за антицелулитния крем. Наистина има чудесен резултат.
Ние ценим Вашите мнения и те ни мотивират да създаваме продукти, които да задоволят вашите изисквания както по отношение на качество, така и  като действие.
Ето изложенията в София, на които ще участваме скоро:
Алея на здравето- НДК 29.10-02.11.2008 г.
Произведено в България-НДК 14-23.11.2008г. щанд на партера
Grinning Очакваме ви там с нашите продукти!!!! Laughing

# 29
  • Мнения: 3
Ние сме със стъклени шишета и съм страшно доволна от верото на Бочко!!! Peace


Цитат
Nie sme sas stakleni 6i6eta i sam stra6no dovolna ot veroto na Bochko!!! Peace

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 00:58 от Mamma

# 30
  • Мнения: 534
...защо не виждам този антицелулитен крем в сайта newsm78
Дали ще го има на Вашето изложение "Произведено в България"?
Благодаря!

# 31
  • Мнения: 48
 Здравейте ivalinai
Информация за антицелулитния крем ще намерите в сайта на Лавена www.lavena.bg в продукти за тяло и ароматерапия. На двете изложения в София- Алея на здравето и Произведено в България на щандовете на фирмата ще можете да купите продукта.

Здравейте kiara_sl
Благодаря за суперлативите по повод препарата за миене на бебешки съдове.
Мотивирани от Вашето добро отношение, през последните 3 години ние започнахме да разширяваме серията Бочко Бебе.
За всички нас в Лавена е изключително важно продуктите ни за бебета и деца да са не само с отлично качество, но също така да са удобни, практични, достъпни, да доставят удоволствие и най-вече наистина да помагат в ежедневната грижа за здравето и комфорта на малките палавници.


Ние от Лавена ще направим всичко, което зависи от нас, за да Ви е по-лесно при отглеждането Вашите деца, за да растат те здрави и щастливи, а Вие да бъдете спокойни и да имате повече свободно време да им се радвате.

# 32
  • Мнения: 686
Здравейте,просто бих искала да ви поздравя!
Харесвам бебешката серия на Бочко.Крема за подсичане съм ползвала още с голямото си дете.Сега с малкия се радвам,че виждам по магазините по-широк асортимент от марката Бочко.Ползвала съм повечето от продуктите(дори върху себе си лосиона за тяло Embarassed).Много харесвам аромата на продуктите и обезателно ще си взема и от препарата за съдове.

# 33
  • Мнения: 48
Здравейте mamaYanni
Благодаря за топлите думи, които сте написали  bouquet
от името на целия екип на фирма Лавена  Grinning
Форума бгмамма наистина ни дава уникалната възможност да бъдем в пряк контакт с Вас- нашите клиенти и най вече майките, които ползват или са ползвали крем Бочко. Защото крема Бочко смрадлика вече не е сам, роди се серия от 14 продукта и ние искаме да ви я предложим и да ви консултираме в това как да я ползвате, къде можете да  намерите продуктите и най- вече да ви помогнем в отглеждането на вашите мили рожби.
Благодаря още веднъж за писмото!  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 190
В Пловдив освен крема против подсичане Бочко, другите Ви продукти са трудно откриваеми.Едва тази събота видях доста продукти във Вис Виталис и те казаха , че са заредени от няколко дена.А за този препарат за измиване на съдовете чета сега.
Аз чакам беба през Декември.Коя козметика препоръчвате за О+?За олиото е ясно вече.Ако използвам олио , млякото е излишно нали?По-скоро ме интересува за измиващата козметика.Сапун и шампоан от кой?Всеки ден ли?

Извинявам се, че ви спамя темата, но искам да отговоря на rrhh.

Ползваш или олио, или мляко. Аз лично в първите месеци и студените сезони ползвах олиото, т.е по-мазния продукт. А в жегите, тогава малката беше 10-11 месеца миинах на млека. Кожата на бебета почти няма мастни жлези и затова се подхранва допълнително. А и бебета се нуждаят от масаж, за да се развиват мускулчетата им.

Сапун или шампоан - твърдо шампоан. Мият по различен начин (в училище се учеше). При твърда вода, сапуните не се изплакват добре (пак по химия го учехме). Дори и да ползваш сапун - нека да е специален бебешки, в никакъв случай домашен.
Бебешките шампоани ВИНАГИ са с подходящо рН (поне на сериозните фирми, за гаражните, не знам), по нежни и щадящи са.

Желая ти леко бременеене и раждане. Щастието да станеш майка е невероятно.

# 35
  • Мнения: 790
Във Варна каде? Кауфланд?

# 36
  • Мнения: 48

В отговор на  oleto
В Кауфланд се зарежда редовно. Можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика.
А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика. Днес и утре 10 и 11.10.08г. от 16 до 20 часа във всички магазини Кауфланд в страната ще се проведе кампания с раздаване на тестери от препарата  и брошури на серия Бочко бебе Laughing

# 37
  • Мнения: 354
Хм, интересно.
Ако някой каже в Пловдив от къде да го взема и евентуално ориентировъчна цена?

# 38
  • Мнения: 219
Здравейте!

И аз съм доволна от крема за подсичане - друг не сме ползвали.  Peace Ще изпробвам и други продукти от серията Simple Smile

Ако направите и пазаруването online мисля, че това ще е в плюс както на вас, така и на нас, защото има и хора от малко градове, където няма Кауфланд и Била, така, че надявам се да помислите и по този въпрос.

И продължавайте все так а Hug

# 39
  • Мнения: 48
Здравейте tanzen
В Пловдив можете да намерите продуктите от серия Бочко бебе в Кауфланд, Била и в аптеките. Специалният препарат за измиване на бебешки съдове за сега го има само в Кауфланд. Simple Smile
Днес и утре са раздаването на тестерите и брошурите Laughing

# 40
  • Мнения: 48
отново на вниманието на tanzen
Цената на специалния препарат за измиване на бебешки съдове в Кауфланд е 2.29 лв. за опаковка от 500 мл Grinning

# 41
  • Мнения: 3 314
Здравейте , продуктите ви са страхотни  Party 

# 42
  • Мнения: 790

В отговор на  oleto
В Кауфланд се зарежда редовно. Можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика.
А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика. Днес и утре 10 и 11.10.08г. от 16 до 20 часа във всички магазини Кауфланд в страната ще се проведе кампания с раздаване на тестери от препарата  и брошури на серия Бочко бебе Laughing


Там сме значи утре. Благодарско!!!  Wink

# 43
  • Мнения: 2 190
Отидох вчера до кауфланд в младост. Препаратът за съдове Бочко беше на щанда с бебешки продукти, а не при другите препарати за съдове (защо ли кауфланд не го сложат и на двете места?). Едно много хубаво младо момиче обясняваше всичко за серията.

Купихме си и розовия шампоан (тя винаги избира розово, и розов прах за пране купихме  Laughing). Като го пробва ще пиша, дали е доволна.

# 44
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте. И аз ползвам крема за подсичане Бочко за дъщеря си. Тя обаче е с по-чувствителна кожа и въпреки хигиената, понякога се зачервява. За съжаление кремчето не ми помага в такива случаи и мисля, че ефектът му е по-скоро превантивен, от колкото лечебен при вече фактически проблем. Като цяло обаче съм доволна и реших да пробвам и други ваши продукти. Купих кърпичките в кутия и бях меко казано разочарована. Кърпичките са много малки, много тънки, а материята е възможно най-неподходящата за целта-приличат на найлонови и с тях не може нищо да се забърше или почисти. Освен това са толкова напоени, че после трябва или да се подсуши с кърпа, или да се чака доста време докато кожата изсъхне.
Що се отнася за препарата за съдове, определено мисля да го потърся. Ще се радвам ако започнете предлагането му във Фантастико, защото това е верига с най-много магазини и ще ни бъде много по-лесно да го намираме.

# 45
  • Мнения: 174
Отиваме и ние в Кауфланд днес да купим препарата за съдове  Hug

# 46
  • Мнения: 4 406
много приятно мирише този препарат! доволна съм от покупката!

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз мисля да го пробвам Peace

# 48
  • Мнения: 1 167
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • Мнения: 2 616
Много им се радвам на Лавена, че си разшириха серията и по всяка вероятност продуктите им са много хубави, НО Дистрибуцията им е под всякакви критика, никъде не мога да открия нищо друго освен кремчето за подсичане  #Crazy и става дума за голям град като Варна!!!!!!

# 50
  • София
  • Мнения: 595
И аз не го намерих вчера в един от магазините Пикадили в София. Но ще продължа да го търся.

# 51
  • Мнения: 48
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Здравейте,

За съжаление, като нов продукт е трудно в началото. Продуктът е листван във веригата от там нататък започва мъката с управителите и стоковеди в отделните магазини - кой пропуснал заявка, кой не разбрал, че има нов продукт и т.н. Ние продължаваме със срещите и проверките по магазините, така че скоро ще е лесно откриваем. Извиняваме се за това неудобство в началото на живота на продукта, но с Ваша помощ разбираме къде има пропуски и ще ги коригираме.
Благодарим Ви за интереса.

# 52
  • Мнения: 48
Много им се радвам на Лавена, че си разшириха серията и по всяка вероятност продуктите им са много хубави, НО Дистрибуцията им е под всякакви критика, никъде не мога да открия нищо друго освен кремчето за подсичане  #Crazy и става дума за голям град като Варна!!!!!!
Здравейте,

Приемаме критиката за дистрибуцията и бих желал да спомена, че сме в процес на развиване на дистрибуторската си мрежа и скоро няма да е проблем да откриете продуктите ни.
Към момента Бочко може да се намери в аптеките и то не само кремчето, освен това Бочко го има в Пикадили, Кауфланд, Билла, Бурлекс. Другите ни продукти също са там, както и в Елитис, Цветкови и парфюмерии и козметики. Детскитее магазини и складове продаващи козметика разполагат с нашите продукти, така че могат да бъдат закупени и от там.

С уважение,

# 53
  • Мнения: 48
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Здравейте отново,

Можете да откриете препарата в магазините на Пикадили - Младост, Запад, Център и Чаталджа. В зависимост от магазини продуктът е на регала с детска козметика и по-радко при останалите миещи препарати. Все пак това не е точно веро, а много по-безопасен продукт, така че смятаме че мястото му е при бебешките и детски аксесояри и козметика.

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 54
  • Мнения: 120
Аз също съм много доволна от продуктите на Лавена.Сега използвам бебешкото олио, защото ми омазнява чудесно кожата, за да не ми се появят стрии и крема "Бочко" със смрадлика, защото ми се появи ужасно акне ...
След като родя мисля да използвам цялата серия ... добре, че съм от Шумен , че като чета какви проблеми имате с намирането на продуктите  ooooh!

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 01:03 от Mamma

# 55
  • Мнения: 48
Здравейте. И аз ползвам крема за подсичане Бочко за дъщеря си. Тя обаче е с по-чувствителна кожа и въпреки хигиената, понякога се зачервява. За съжаление кремчето не ми помага в такива случаи и мисля, че ефектът му е по-скоро превантивен, от колкото лечебен при вече фактически проблем. Като цяло обаче съм доволна и реших да пробвам и други ваши продукти. Купих кърпичките в кутия и бях меко казано разочарована. Кърпичките са много малки, много тънки, а материята е възможно най-неподходящата за целта-приличат на найлонови и с тях не може нищо да се забърше или почисти. Освен това са толкова напоени, че после трябва или да се подсуши с кърпа, или да се чака доста време докато кожата изсъхне.
Що се отнася за препарата за съдове, определено мисля да го потърся. Ще се радвам ако започнете предлагането му във Фантастико, защото това е верига с най-много магазини и ще ни бъде много по-лесно да го намираме.
здравейте desitka
Ползвайки крема против подсичане Бочко бебе, имайте в предвид, че не е лекарствено мазило. Резултата идва по- бавно, при редовно ползване. Отначало започва затихване на зачервяването и постепенно кожата се променя от червена в нормално розова. Самото бебенце става все по- спокойно. Предполагам, че сте имали този проблем през летните месеци. Ако наистина е така в този сезон са много полезни и въздушните бани.
По повод мокрите кърпички в кутия- отчитайки тези слабости  Embarassedпуснахме нови кърпи по 20 бр. в пакет- с друга материя и размер на кърпата.
Надявам се те да ви харесат както и препарата за съдове. Laughing Laughing Laughing




# 56
  • Мнения: 48
много приятно мирише този препарат! доволна съм от покупката!
Здравейте Бумеранг
благодаря за писмото  bouquet
Радвам се, че сте успели да купите и пробвате продукта!   Laughing

# 57
  • Мнения: 48
Аз също съм много доволна от продуктите на Лавена.Сега използвам бебешкото олио, защото ми омазнява чудесно кожата, за да не ми се появят стрии и крема "Бочко" със смрадлика, защото ми се появи ужасно акне ...
След като родя мисля да използвам цялата серия ... добре, че съм от Шумен , че като чета какви проблеми имате с намирането на продуктите  ooooh!



Привет на poli24 от Шумен
Благодаря, че ни пишете и най- вече че ползвате наши продукти  bouquet
А те тепърва ще ви трябват!!! Grinning




# 58
  • Мнения: 3 743
още не съм пробвала препарата за миене, но от кремчето против подсичане съм много доволна. В Пикадили на МОЛ Варна има ли я пълната гама от вашите продукти?

# 59
  • Мнения: 2 616
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Здравейте,

За съжаление, като нов продукт е трудно в началото. Продуктът е листван във веригата от там нататък започва мъката с управителите и стоковеди в отделните магазини - кой пропуснал заявка, кой не разбрал, че има нов продукт и т.н. Ние продължаваме със срещите и проверките по магазините, така че скоро ще е лесно откриваем. Извиняваме се за това неудобство в началото на живота на продукта, но с Ваша помощ разбираме къде има пропуски и ще ги коригираме.
Благодарим Ви за интереса.

Явно обаче трябва да поработите върху мърчандайзинговата си политика, не само върху рекламата, защото именно в детските магазини, от които майките пазарят най-често във Варна, не са й чували, че имате нови продукти, камо ли да ги имат.

# 60
  • Мнения: 48
още не съм пробвала препарата за миене, но от кремчето против подсичане съм много доволна. В Пикадили на МОЛ Варна има ли я пълната гама от вашите продукти?
Здравейте Gali80
както писахме и по-горе:
Можете да откриете препарата за съдове в магазините на Пикадили - Младост, Запад, Център и Чаталджа. Продуктът е на регала с детска козметика и по-рядко при останалите миещи препарати. За останалите продукти от серията също там и освен това в Била и Кауфланд. Laughing

# 61
  • Мнения: 2 495
Здравейте Simple Smile
А в Стара Загора къде може да се намери препарата за измиване на съдове?

# 62
  • Мнения: 3 314
Здравейте Simple Smile
А в Стара Загора къде може да се намери препарата за измиване на съдове?
   Била , Кауфланд .....    ooooh!

# 63
  • Мнения: 127
отново на вниманието на tanzen
Цената на специалния препарат за измиване на бебешки съдове в Кауфланд е 2.29 лв. за опаковка от 500 мл Grinning
А аз го закупих за 1.30лв Shocked Да не са ми продали някое менте,купих го от едно малко магазинче за детска козметика.
Иначе ми харесва много и като действие и като аромат,изхвърлих верото,сега ползвам Бочко и за нашите съдове.

# 64
  • Мнения: 194
Много съм доволна от препарата за измиване на детски съдове.Измива много добре и се отмива лесно.Купих го за 2.45лв Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 679
Аз също се сдобих с препарата за измиване, хареса ми като качество, а най-важното не ми създава проблеми на кожата на ръцете.
Немога да намеря розавия шампоан, дайте идея къде го продават?

# 66
  • Мнения: 48
отново на вниманието на tanzen
Цената на специалния препарат за измиване на бебешки съдове в Кауфланд е 2.29 лв. за опаковка от 500 мл Grinning
А аз го закупих за 1.30лв Shocked Да не са ми продали някое менте,купих го от едно малко магазинче за детска козметика.
Иначе ми харесва много и като действие и като аромат,изхвърлих верото,сега ползвам Бочко и за нашите съдове.
Здравейте, natikot
не е възможно цената да е 1.30 #Crazy
 вижте визията на продукта в статията за препарата ни за съдове Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 127
Съвсем същият е като моят,единственото за което се сещам е в магазина да са объркали цената newsm78

# 68
  • Мнения: 48
Аз също се сдобих с препарата за измиване, хареса ми като качество, а най-важното не ми създава проблеми на кожата на ръцете.
Немога да намеря розавия шампоан, дайте идея къде го продават?
Здравейте,

Радвам се, че препарата за съдове Ви е харесал освен, че се грижи за детето той е създаден и да пази кожата на ръцете на майката. Нали детето се нуждае от нежни ласки:)
Шампоана и розовия, и синия го има в Кауфланд със сигурност. Има ги и в Пикадили, скоро ще са и по-масово в търговската мрежа. Пастите за зъби след средата на Ноември влизат в Кауфланд с промоционална цена, така че ще имате възможност да се уверите в качеството им.

Много усмивки!!!!

# 69
И аз, впечатлена от дискусията тук /благодаря на хората от Лавена, които така всеотдайно отговарят на всички въпроси/ си купих от новото бебешко "веро". Страхотно е - задоволително качество, приятен аромат, поносима цена. Браво!

Ползвала съм и други продукти - крема /то кой ли не е/ и тоника /намирам го за още по-добър/. За съжаление на мога да пробвам гелчето за венци, че децата пораснаха.  Rolling Eyes Ама току-виж съм измислила нещо. Joy

# 70
  • Мнения: 48
Благодарим за хубавите думи на  supergirl    bouquet
Наистина този форум ни мотивира да създаваме нови продукти за бебета и деца. Очаровани сме от положителното отношение към Лавена и козметичните продукти, които произвежда и най-вече към крема против подсичане Бочко бебе. Ако пък нашите продукти ви мотивират към създаване на бебета това би било прекрасно! baby_neutral

# 71
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

Аз най-накрая се сдобих с измиващия препарат и съм супер доволна newsm44
Продуктите са ви супер   bouquet

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте! В Бургас къде може да се намери цялата ви гама продукти. До сега съм виждала само шампоан и крем против подсичане. Препарата за съдове къде се продава? А бебешкото олио и мляко?

# 73
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
Донесоха ми от Пловдив препарата за измиване   newsm44! Супер е  newsm10!

 smile3501 smile3501 smile3501

# 74
  • Мнения: 304
и аз не знаех за този препарат-непременно ще го потърся Peace

# 75
  • Русе
  • Мнения: 616
много съм доволна от препарата за измиване на съдове  Simple Smile една друга мама ми го показа, но посмъртно нямаше да го забележа в Кауфланд - сложен е на най-ниския рафт! а върши толкова хубава работа  Hug

# 76
  • Мнения: 48
Здравейте! В Бургас къде може да се намери цялата ви гама продукти. До сега съм виждала само шампоан и крем против подсичане. Препарата за съдове къде се продава? А бебешкото олио и мляко?
Здравейте,

По-голяма част от продуктите Бочко може да бъде намерена в аптечната мрежа, молбата ми е да попитате аптекарките, защото все още ни е трудно да се преборим с по-скъпата западна козметика за добро място на рафта. Партньорите ни в Бургас вече зареждат препарата за съдове и предполагам, че може да се намери в детски магазини и магазини за битова химия и козметика.

С уважение,

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 326
Бочко от Лавена, благодаря Ви за отговора. Наистина продуктите ви са на най-долния рафт в аптеката Grinning Ще потърся и в бебешките магазини. Успех!

# 78
  • Мнения: 14
Здравейте, аз ползвам крема на Бочко за бебета, този който е за подсичане, за себе си от преди повече от 5 години. Имам проблемна кожа на лицето и го ползвам след бана, тъй като кожата ми изсъхва. Много съм доволна! Успех на производителите!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес поръчах в една аптека в Света Троица да ми доставят препарата Grinning Отне ми 5 минути да обясня, че не става въпрос за таблетки за стерилизация или нещо подобно. Уверяваха ме, че греша Twisted Evil
Много ми хареса тестерът.
Ще ми донесат и от пакетите с кърпички. Надявам се, да са значително по-добри от тези в кутията. От тях няма да повторя със сигурност. Не мисля, че и за ръце стават Naughty

# 80
# 81
  • Мнения: 1 167
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78

# 82
Аз за пастата за зъби не разбрах - има ли детска паста Бочко или няма? На сайта ви няма такава. Или аз нещо не я намирам.  Embarassed Щото ако има веднага отивам да я търся.  Wink

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте!
Крема против подсичане превантивно ли се маже при смяна на памперса или когато се появи зачервяване? Нали всички гънки се мажат с олио, отделно и крем ли се нанася?

Кой от продуктите мога да ползвам против стрии за след раждането? В момента използвам крема на Мустела против стрии за бременни. Все още не са се появили Praynig

# 84
  • Мнения: 349
Аз преди 2 дни специално гледах в Кауфланд, но нямаше препарат за миене. Или е свършил или не са зареждали.

Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
Thinking

# 85
  • Мнения: 3 314
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
  ако е така  #2gunfire  големи измамници ще излязат ...... язък за хвалбите

# 86
  • Мнения: 48
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
Здравейте desiniko
Благодаря ви за въпроса! Състава на препарата за бебешки съдове е различен от този на ехо хидробалсам. Рецептурата е нова съвременна формула, която позволява пълно отмиване след изплакване. Не съдържа оцветители и не остава следи върху съдовете. Това е основното предимство! Използвайте го и сами ще се убедите! Hug

# 87
  • Мнения: 48
Аз за пастата за зъби не разбрах - има ли детска паста Бочко или няма? На сайта ви няма такава. Или аз нещо не я намирам.  Embarassed Щото ако има веднага отивам да я търся.  Wink
Здравейте supergirl
В момента на пазара са пуснати две пасти за зъби Бочко кидс- синя с аромат на дъвка и розова с аромат на ягода. В сайта www. lavena.bg има информация Praynig Joy

# 88
  • Мнения: 48
Здравейте!
Крема против подсичане превантивно ли се маже при смяна на памперса или когато се появи зачервяване? Нали всички гънки се мажат с олио, отделно и крем ли се нанася?

Кой от продуктите мога да ползвам против стрии за след раждането? В момента използвам крема на Мустела против стрии за бременни. Все още не са се появили Praynig
[/qu
Здравейте bubabo
Крема против подсичане Бочко бебе използвайте при смяна на памперса, когато има зачервяване, обриви или подсичане,  а ежедневно , при всяка смяна на памперса може да ползвате- мляко за тяло, олио или защитен крем Бочко бебе. Избора е ваш- млякото и крема попиват бързо, олиото е за след вечерното къпане, преди сън или за масаж на бебето по време на дневно бодърстване. baby_neutral
Против стрии за майките преди и след раждане препоръчваме друг продукт от нашето портфолио- масажен крем за лице и тяло с аромат на шоколад!!!!!!!!!! Laughing

# 89
  • Мнения: 48
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
  ако е така  #2gunfire  големи измамници ще излязат ...... язък за хвалбите
Здравейте,черен шоколад Simple Smile
Използвахте ли вече нашия специален препарат за съдове? Сами ще усетите разликата с другите препарати за съдове, както и с ехо хидробалсам!  Thinking

# 90
  • Мнения: 48
Днес поръчах в една аптека в Света Троица да ми доставят препарата Grinning Отне ми 5 минути да обясня, че не става въпрос за таблетки за стерилизация или нещо подобно. Уверяваха ме, че греша Twisted Evil
Много ми хареса тестерът.
Ще ми донесат и от пакетите с кърпички. Надявам се, да са значително по-добри от тези в кутията. От тях няма да повторя със сигурност. Не мисля, че и за ръце стават Naughty
Здравейте Мила-мама  Grinning
Радвам се , че ви харесва тестерът- може би сте го взели от нашата специална промоция в Кауфланд миналата седмица. Мокрите кърпи в пакет са различни от тези в кутията. Искрено се надявам да ви харесат!!!!!!!!!!!!  Laughing

# 91
  • Мнения: 48
Аз преди 2 дни специално гледах в Кауфланд, но нямаше препарат за миене. Или е свършил или не са зареждали.

Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
Thinking
Здравейте Cveti_Eti   bouquet
Много съжалявам, че не сте успели да си купите от препарата за съдове, имайте предвид, че всяка седмица зареждаме в София. Пишете ни къде точно сте търсили????????? ooooh!

# 92
  • Мнения: 3 314
Аз също ползвам препарата за измиване на съдове, но искам да попитам с какво като състав се различава от другите препарати и това го прави подходящ за бебета? Сравних състава му с Ехо хидро балсам и е един и същ? #Crazy newsm78
  ако е така  #2gunfire  големи измамници ще излязат ...... язък за хвалбите
Здравейте,черен шоколад Simple Smile
Използвахте ли вече нашия специален препарат за съдове? Сами ще усетите разликата с другите препарати за съдове, както и с ехо хидробалсам!  Thinking
 

а защо тогава по състав са еднакви  newsm78

# 93
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Само да кажа за всички които се интересуват, че в Стара Загора вече видях препарата за съдове в Па-Па  Peace!

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 326

Против стрии за майките преди и след раждане препоръчваме друг продукт от нашето портфолио- масажен крем за лице и тяло с аромат на шоколад!!!!!!!!!! Laughing


Този ли крем да търся http://www.lavena.bg/index.php?ch=9&tip=8&id=36&l=1, само това открих в сайта ви, или е друг newsm78

# 95
  • Мнения: 48
На вниманието на bubabo
Да това е крема, който ви препоръчах за мазане по време на бременност и след раждане Hug

# 96
  • Мнения: 48
Здравейте ,Desinko,

Искам да Ви благодаря за хубавия въпрос. Той показва, че Вие сте истински загрижена майка, която не просто търси най-доброто за своето дете, но и разсъждава и проверява всяка информация.

 

Еднакво изписани състави на два продукта не означава еднакви рецептури,  еднакви свойства и еднакво качество на тези продукти!

За да отговоря на поставения въпрос, най-напред е необходимо да обясня,  че съставките на етикета се  изписват съгласно европейските изисквания и международни норми  Не се изписват точните съставки, а се декларира спазването на нормите.
Казано по друг начин на едно и също име на съставка, може да отговарят различни суровини от различни доставчици, с различаващи се свойства и качества. Не се дават точните проценти за суровините. Обикновено точното съотношение е грижливо пазена фирмена тайна.

Това означава, че дори и на пръв поглед съставите на 2 продукта да са еднакви, рецептурите им могат коренно да се различават. 

 

Какво отличава, Бочко Бебе от неспециализираните препарати за миене на съдове?

   1. Бочко бебе е формулиран на различна основа - подборът на съставки е направен по основен критерий –  най-безопасните и най-подходящите суровини, които да отговарят на специфичните изисквания за бебешки продукт. Затова от многообразието предлагани суровини избрахме високотехнологични, максимално пречистени и биоразградими съставки.
   2. Антибактериално действие, което помага за поддържането на по-добра хигиена на съдове, играчки и предмети. Трябва да отбележим, че стерилизацията е по-силен метод. Препаратът Бочко бебе не замества стерилизирането.
   3. За един качествен продукт е важно не само какво съдържа, но  и какво НЕ СЪДЪРЖА. . Препаратът за измиване на съдове Бочко бебе не съдържа оцветители и перлени съставки. Суровините на препарата са максимално пречистени- визията е напълно прозрачна и безцветна.
   4. Целият състав гарантира лесно, бързо и безопасно измиване на съдовете, пълно отмиване без оставане на следи и аромат.

Не на последно място в състава е включен глицерин, който омекотява и хидратира кожата на ръцете. А всички ние знаем колко често се налага да мием и чистим, когато се грижим за бебето и детето.

 

И как домакинската работа и използването на различни препарати изсушват и влошават състоянието на ръцете. Затова Лавена създаде специален Крем за работливи ръце – http://lavena.bg/index.php?ch=9&tip=4&id=21&l=1

# 97
  • Мнения: 1 167
Здравейте ,Desinko,

Искам да Ви благодаря за хубавия въпрос. Той показва, че Вие сте истински загрижена майка, която не просто търси най-доброто за своето дете, но и разсъждава и проверява всяка информация.

 

Еднакво изписани състави на два продукта не означава еднакви рецептури,  еднакви свойства и еднакво качество на тези продукти!

За да отговоря на поставения въпрос, най-напред е необходимо да обясня,  че съставките на етикета се  изписват съгласно европейските изисквания и международни норми  Не се изписват точните съставки, а се декларира спазването на нормите.
Казано по друг начин на едно и също име на съставка, може да отговарят различни суровини от различни доставчици, с различаващи се свойства и качества. Не се дават точните проценти за суровините. Обикновено точното съотношение е грижливо пазена фирмена тайна.

Това означава, че дори и на пръв поглед съставите на 2 продукта да са еднакви, рецептурите им могат коренно да се различават. 

 

Какво отличава, Бочко Бебе от неспециализираните препарати за миене на съдове?

   1. Бочко бебе е формулиран на различна основа - подборът на съставки е направен по основен критерий –  най-безопасните и най-подходящите суровини, които да отговарят на специфичните изисквания за бебешки продукт. Затова от многообразието предлагани суровини избрахме високотехнологични, максимално пречистени и биоразградими съставки.
   2. Антибактериално действие, което помага за поддържането на по-добра хигиена на съдове, играчки и предмети. Трябва да отбележим, че стерилизацията е по-силен метод. Препаратът Бочко бебе не замества стерилизирането.
   3. За един качествен продукт е важно не само какво съдържа, но  и какво НЕ СЪДЪРЖА. . Препаратът за измиване на съдове Бочко бебе не съдържа оцветители и перлени съставки. Суровините на препарата са максимално пречистени- визията е напълно прозрачна и безцветна.
   4. Целият състав гарантира лесно, бързо и безопасно измиване на съдовете, пълно отмиване без оставане на следи и аромат.

Не на последно място в състава е включен глицерин, който омекотява и хидратира кожата на ръцете. А всички ние знаем колко често се налага да мием и чистим, когато се грижим за бебето и детето.

 

И как домакинската работа и използването на различни препарати изсушват и влошават състоянието на ръцете. Затова Лавена създаде специален Крем за работливи ръце – http://lavena.bg/index.php?ch=9&tip=4&id=21&l=1

Благодаря за изчерпателния отговор!  bouquet

# 98
  • Мнения: 255
Привет и от мен ! Много скоро ще се сдобия с близнаци  newsm30 newsm30 и това означава, че и съдовете ще са в двойно количество. Може ли препаратът за съдове на "Бочко" да се използва за хигиенизиране на бебешките шишета за вода, мляко и т.н. и да замени стерилизаторът, таблетките за стерилизация и др. подобни. И в Русе ли можем да го намерим в Кауфланд ?

# 99
  • Мнения: 48
здравейте kalianna
Благодаря за интереса към нашия продукт.
Специалният препарат Бочко бебе се използва за измиване на шишета за мляко и вода, на бибероните и залъгалките, но не заменя стерилизациятаbaby_neutral
В Русе можете да намерите нашия продукт в Кауфланд и магазин Щъркел. Скоро ще го има и в други магазини! Laughing

# 100
  • Мнения: 3 314
Бочко от Лавена   bouquet  за пояснението

# 101
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Извинявам се ако съм го пропуснала някъде по страниците, но дали го има този препарат някъде в Бургас

# 102
  • Мнения: 993
Въпросът ми е свързан с крема против подсичане, от който бях много доволна и ползвах в първите месеци след като се роди бебчо. Тогава консистенцията му беше различна, по-гъст беше и миришеше приятно, после променихте едновременно опаковката и съдържанието. Сега кремът е по-мазен и има нов аромат, който лично на мен ми е много неприятен и по тази причина спрях да купувам продукта. Какво наложи промяната и не планирате ли случайно да пуснете пак "класическия" Бочко?

# 103
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте! От вашите продукти използвам крем Бочко за дупето на Коки, сапуна ви и препарата за миене на съдове. И от трите продукта съм много доволна. Крема го използвам за всичко, всякакъв вид подсичания и действа в рамките на 24 часа безотказно. Сапуна е мек и приятен и има много хубав аромат, прави кожата и нежна. Препарата е страхотен, от както го видях в сайта ви, го търся и го намерих естетсвено в Кауфланд, а и останалите ви продукти пазарувам от там (цената е най-добра)! Благодаря ви!

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 326
Извинявам се ако съм го пропуснала някъде по страниците, но дали го има този препарат някъде в Бургас

Открих препарата единствено в Тема-та в центъра. В големите магазини не го видях. Grinning

# 105
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Извинявам се ако съм го пропуснала някъде по страниците, но дали го има този препарат някъде в Бургас

Открих препарата единствено в Тема-та в центъра. В големите магазини не го видях. Grinning

Благодаря ти много, още утре ще отида да проверя.

# 106
  • Мнения: 59
Има го в магазин Тема в Бургас на ул. Македония. Струва 2,09 лв. Аз си купих и съм много доволна.

# 107
  • Мнения: 16
Харесва ми препарата, даже мием и нашата посуда с него, защото се изплаква лесно. Видях, че от Лавена отговарят на всички въпроси и ми се иска да попитам за Дентогела - за колко време действа и наистина ли е безвреден при често ползване и евентуално поглъщане от бебето?
Купих си крема Работливи ръце / много забавно име:)/ местим се в ново жилище и ни се наложи да поработим доста с почистващи препарати, много съм доволен от действието и аромата му - Поздравления!!!
Определено вече сме фенове на Бочко, като част от продуктите ги използваме и ние с мама - сапуните, аз ползвам кремчето за раздразнения по кожата на лицето ми, млякото за чистене на грим, препарата, мокрите кърпички, но тези в плик - другите са ужас. Интересно ми е защитното кремче при какви случаи може да се ползва и дали е подходящ за разходки при по-хладно време?
Поздрави на екипа!

# 108
  • Мнения: 48
Миньон, благодаря за въпроса.  Laughing

В края на 2006 г. променихме дизайна на КРЕМ БОЧКО СМРАДЛИКА.

Друга важна промяна, която направихме е смяна на използвания аромат. Новият аромат вложихме във повечето продукти от серия Бочко бебе. Нашият мотив за промяната беше да предложим аромат без съдържание на алергени , с цел подобряване качеството и безвредността на продуктите.  Това се изразява като- хипоалергенни продукти

Други промени в рецептурата на "касическия крем Бочко"  не сме правили.   Simple Smile



# 109
  • Мнения: 48
Харесва ми препарата, даже мием и нашата посуда с него, защото се изплаква лесно. Видях, че от Лавена отговарят на всички въпроси и ми се иска да попитам за Дентогела - за колко време действа и наистина ли е безвреден при често ползване и евентуално поглъщане от бебето?
Купих си крема Работливи ръце / много забавно име:)/ местим се в ново жилище и ни се наложи да поработим доста с почистващи препарати, много съм доволен от действието и аромата му - Поздравления!!!
Определено вече сме фенове на Бочко, като част от продуктите ги използваме и ние с мама - сапуните, аз ползвам кремчето за раздразнения по кожата на лицето ми, млякото за чистене на грим, препарата, мокрите кърпички, но тези в плик - другите са ужас. Интересно ми е защитното кремче при какви случаи може да се ползва и дали е подходящ за разходки при по-хладно време?
Поздрави на екипа!
Привет и на първия татко, който ни пише, предполагам че това означава tataaaa Rolling Eyes
радвам се, че ползвате толкова много наши продукти. Благодаря за хубавите думи  bouquet
За дентогела- наистина може да се ползва толкова често, колкото е необходимо- не съдържа силно действащи съставки, спирт и  оцветители. Аромата ягода е хранителен, така че може и да се поглъща, но доколкото си спомням от моите деца, по време на никнене на зъбите има такова обилно отделяне на слюнка- нали за това са и лигавчетата, така че и поглъщането е минимално. Действието е на основа на три билкови екстракта- лайка, шипка и градински чай. Може да нанасяте дентогела върху бебешка гризалка или залъгалка или пък направо върху пръста на мама или тати- естествено тук личната хигиена е задължителна  baby_neutral
За защитния крем- подходящ е за мазане както на дупето при смяна на памперса, така и на откритите части на тялото- лице, ръце, крачета за разходка на открито.
 Hug

# 110
  • Мнения: 16
Благодаря за отговора от Лавена. Да татко съм и мисля, че съм доста активен в отглеждането на бебето - момичето на татко:) привърженик съм на българското и съм на мнение, че вносната козметика не е това, като качество, каквото може да се купи в чужбина. Вярно е, че навън да речем Нивея, Дав и т.н. са по-скъпи, но и са по-качествени от същите продукти със същата марка тук в България. Не знам дали това се отнася и за бебешките им продукти, защото не ми се е налагало в чужбина да купувам такива, но смятам че българските продукти не отстъпват по качество е може би по аромат да, но дали е безвреден?
Това което смятам за изключително добро е прах за пране Тео бебе, Бочко всичко без мокри кърпи в пластмасова кутия, крем Здраве.
Иначе за Лавена смятам, че имат добри продукти, но доста странни опаковки - тежък и непривлекателен дизайн. Освен крем работливи ръце друго, което може да се използва от татковци имате ли?

# 111
  • Мнения: 48
Привет отново на tataaaa!
Подкрепяме изцяло вашето становище за вносната козметика.
За съжаление нямаме много продукти предназначени специално за татковци Embarassed:
лосиони за след бръснене Икар- в три аромата. 
Шампоани Хербал плюс- пет вида и шампоан против пърхот- Медикал, кремове за ръце- невен, лайка и смрадлика,  нов крем за ръце- зима, паста за зъби и вода за уста Тетраминт- тези продукти могат да се ползват както от татковци така и от майки.
Освен това искам да съобщя на всички фенове на форума бг-мамма, че в Лавена взехме решение да разработим и пуснем на българския пазар нова детска паста за зъби без флуор  Laughing

# 112
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Благодаря за полезната информация  bouquet

# 113
  • Мнения: 3 314
Бочко от Лавена
  този шампоан става ли за дете на 1.5м.  Thinking

# 114
  • Мнения: 48
здравейте черен шоколад
детенцето е на една година и пет месеца, доколкото разбирам от картинката. newsm78
За избора на шампоан е от значение освен възрастта и това как се къпете. Ако все още се къпете в бебешка ваничка- по- добрия вариант е шампоан Бочко бебе- зеления вариант. Ако вече не се страхувате от душа или ползвате  вана за възрастни и подвижен душ- имате възможност за по-дълго изплакване, можете да ползвате- шампоаните Бочко кидс- розов или син, които са за възраст над три години. Laughing

# 115
  • Мнения: 3 314
знам , че този шампоан е за деца над 3г. , но малката  е с мнооооооого гъста и къдрава коса и къпането и ресането на косата са истински ужас  Tired  та ми се искаше да пробваме тези шампоани - Придават копринена мекота и предпазват косата от заплитане  къпя я в бебешка вана,но косата и я мия с подвижен душ

няма да е лошо да помислите и за детски продукти за къдрава коса  Laughing

# 116
  • Мнения: 2 190
Черен шоколад,

Това с гъстата коса и ресането ми е познато.

Дъщеря ми е по-голяма от твоята. Купих й от розовия Бочко от Кауфланд (1.70 май беше) и тя е много доволна. Къпе се сама, но каза, че с малко шампоан се е измила и косата й наистина се реши по-лесно. А розовият цвят я вдъхновява допълнително (вече свикнах с тази "барби култура" - колкото по-розово, толкова по-красиво Laughing)

# 117
  • Мнения: 3 314
biborana   bouquet 
ще пробваме розовия  Peace 
а каква е разликата между розовия и синия  newsm78

# 118
  • Мнения: 48
здравейте, черен шоколад
благодаря на теб и biborana  bouquet
Щом миете отделно косата с подвижен душ можете да ползвате шампоана Бочко кидс- разликата между синия и розовия е само в аромата. И ето че имаме нова идея във форума- да разработим детски балсам за коса и то точно за тези къдрушани като вашите Thinking

# 119
  • Мнения: 3 314
това е много добра идея  Peace   
защото разресването на косата при нас е ужасен проблем  Confused 

# 120
  • Мнения: 16
За съжаление не съм много вдъхновен от идеята за ползване на афтършейв Икар:) шампоана против пърхут казват, че е много добър, слава богу аз нямам пърхут.
Купих си кремове Зима - ръце и лице, мнооого добри, е още не е станало много студено да ги тествам в полеви условия, но аромат и усещане - БРАВО!!!
Бях на изложението в НДК днес и оттам пазарих, но намирам продуктите и в магазини и аптеки. Обичам българското и не рубувам на марки с изключение на парфюмите, където съм висок клас и не вярвам българска фирма скоро да предложи нещо на това ниво. Така че дерзайте Лавена и мислите малко и за татковци под 30 години:)
Защитния крем Бочко е много добър, напоследък го използваме и ще продължим, мина тестовете:) И пак поздравления за препарата за съдове - страхотен е, чак се караме кой да мие съдовете, че и нашите чинии:) е аз малко преигравам в караницата:))

# 121
  • Мнения: 48
Здравейте tataaaa
Благодаря за интереса към продуктите на Лавена!   bouquet
Радвам се че новите кремове зима ви допадат.  Grinning Сутрин вече е студено, така че грижата за кожата на ръцете и лицето е точно навреме.
Използвам писмото Ви, за да напомня на всички, които четат този форум, че могат да намерят продуктите на Лавена  само до неделя- 02.10 на изложение Алея на здравето в НДК- София.  Peace

# 122
  • Мнения: 3 743
Здравейте tataaaa
Благодаря за интереса към продуктите на Лавена!   bouquet
Радвам се че новите кремове зима ви допадат.  Grinning Сутрин вече е студено, така че грижата за кожата на ръцете и лицето е точно навреме.
Използвам писмото Ви, за да напомня на всички, които четат този форум, че могат да намерят продуктите на Лавена  само до неделя- 02.10 на изложение Алея на здравето в НДК- София.  Peace



А планирате ли да посетите някое изложение и във Варна?

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Освен това искам да съобщя на всички фенове на форума бг-мамма, че в Лавена взехме решение да разработим и пуснем на българския пазар нова детска паста за зъби без флуор  Laughing


Брей Laughing

И аз си купих препарата за съдове, чудесен е!

# 124
  • Мнения: 48
Здравейте tataaaa
Благодаря за интереса към продуктите на Лавена!   bouquet
Радвам се че новите кремове зима ви допадат.  Grinning Сутрин вече е студено, така че грижата за кожата на ръцете и лицето е точно навреме.
Използвам писмото Ви, за да напомня на всички, които четат този форум, че могат да намерят продуктите на Лавена  само до неделя- 02.10 на изложение Алея на здравето в НДК- София.  Peace



А планирате ли да посетите някое изложение и във Варна?
Здравейте Gali80
За съжаление до края на годината не планираме изложение във Варна, но може би през лятото на другата година ще посетим и вашия красив и най- добър за живеене град. Joy

# 125
  • Мнения: 48
Освен това искам да съобщя на всички фенове на форума бг-мамма, че в Лавена взехме решение да разработим и пуснем на българския пазар нова детска паста за зъби без флуор  Laughing


Брей Laughing

И аз си купих препарата за съдове, чудесен е!
Здравейте NBM
Радваме се че препарата ви харесва  bouquet

# 126
  • Мнения: 13
Аз си купих препарата от Кауфланд и също останах много доволна! Измива чудесно, а и ръцете ми не стават сухи както от други препарати  Peace

Бих искала да попитам дали шампоана, който е за бебета може да се използва и за измиване на телцето? Аз останах с впечатление, че може но все пак искам да съм сигурна Simple Smile Благодаря!

# 127
  • Мнения: 48
Здравейте Eden
Шампоана Бочко бебе- в зеления флакон е предназначен за измиване на косата и тялото на бебето. Не дразни очите и кожата, има меко измивно действие, не изсушава. Обогатен е с екстракт от лайка, който успокоява и предпазва от възпаления. Лесно се изплаква и затова е подходящ за бебешката ваничка. Приятно къпане! Grinning

# 128
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте Eden
Шампоана Бочко бебе- в зеления флакон е предназначен за измиване на косата и тялото на бебето. Не дразни очите и кожата, има меко измивно действие, не изсушава. Обогатен е с екстракт от лайка, който успокоява и предпазва от възпаления. Лесно се изплаква и затова е подходящ за бебешката ваничка. Приятно къпане! Grinning
newsm10 Съвсем наскоро купихме и него и съм възхитена. Страхотен е и прави косата на бебка разкошно мека!

# 129
  • София
  • Мнения: 1 946
Бочко от Лавена, бихте ли си изчистил кутията за лични съобщения..?  newsm78

# 130
  • Мнения: 48
Здравейте Eden
Шампоана Бочко бебе- в зеления флакон е предназначен за измиване на косата и тялото на бебето. Не дразни очите и кожата, има меко измивно действие, не изсушава. Обогатен е с екстракт от лайка, който успокоява и предпазва от възпаления. Лесно се изплаква и затова е подходящ за бебешката ваничка. Приятно къпане! Grinning
newsm10 Съвсем наскоро купихме и него и съм възхитена. Страхотен е и прави косата на бебка разкошно мека!
Здравейте megelinka
Благодаря! Радваме се че Шампоана Бочко бебе- в зеления флакон ви допада  bouquet
Бочко от Лавена, бихте ли си изчистил кутията за лични съобщения..?  newsm78
о.к.

# 131
  • Мнения: 200
Здравейте! Аз получих мостра от този препарат за миене на детски съдове в Кауфланд ми го дадоха. Пробвах го! МНого ми хареса, отмива се бързо, не оставя мазни следи, и мирише супер. Сега съм си купила цялото шишенце и мия даже и играчките като се замърсят повече Wink

# 132
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Имам въпрос като цяло към Бочко козметиката, а и изобщо БГ козметиката за бебета - На какви стандарти се подчинява тя? Имам предвид отговарят ли нашите Бг продукти за бебета на европейските изисквания и изобщо има ли по-специални изисквания към бебешката козметика?
И какво по-конкретно се опитват да спазват в Лавена като правила за козметиката на бебета, която правят?

# 133
  • Мнения: 93
Здравейте!
Искам да попитам от къде в района на Габрово - В.Търново мога да намеря повече продукти на "Лавена" освен крема за подсичане? Защото си харесах няколко продукта и искам да си ги взема да ги пробвам, а незнам къде да търся.  newsm78Смятам че в габровската Билла няма да има продуктите които търся, а тез дни ще ходим до Търново и ако мога от там да ги взема ще е много хубаво.
Sunglasses

# 134
  • Мнения: 433
В допълнение на въпроса на NBM: по кои стандарти е сертифицирана Лавена? - Оценявам маркетинговия ви нюх да рекламирате директно най-сигурните потребители (сиреч нас, форумките), но ще ни кажете ли и какво стои зад обещанията за качество?

# 135
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте!
Искам да попитам от къде в района на Габрово - В.Търново мога да намеря повече продукти на "Лавена" освен крема за подсичане? Защото си харесах няколко продукта и искам да си ги взема да ги пробвам, а незнам къде да търся.  newsm78Смятам че в габровската Билла няма да има продуктите които търся, а тез дни ще ходим до Търново и ако мога от там да ги взема ще е много хубаво.
Sunglasses
Според мен в Търново може да пробваш в Пикадили, поне във Варненското ги има. Може и във МОЛа.

# 136
  • Мнения: 48
в отговор на въпросите на NBM и Partizanka
Лавена АД е козметична компания с 46 годишна история.
Лавена е първата в България козметична компания с внедрена система за управление на качеството ISO 9001:2000 сертификация от Lloyd’s Register Quality Assurance.
Във фирмата работи Изпитвателна лаборатория с Акредитация по БДС EN ISO/IEC 17025:2006 с БСА рег. № 72 ЛИ. В тази лаборатория се осъществява стриктен контрол на суровини и материали и контрол на крайните козметични форми.
Произвежданите козметични продукти отговарят на всички Европейски изисквания за качество и безопасност, съгласно директива 76/768 на ЕС и Наредба 36 на МЗ на Р България.
Фирмата разполага с редица търговски марки и патенти на своите козметични асортименти.
Мисията на фирма Лавена е да осигурява на своите потребители продукти с високо качество, гарантирано действие и безвредни при употреба, които удовлетворяват техните потребности и се грижат за тяхната красота и здраве.

# 137
  • Мнения: 174
Ще го потърся този препарат за миене,не знаех за него преди да прочета тук и събудихте интереса ми  Grinning

# 138
  • Мнения: 48
Здравейте cosmopolitan
Информация за Варна:
В Кауфланд препарата за миене на съдове се зарежда редовно, можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика. А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика.
Надявам се, че ще го намерите и ще сте доволни от продукта! Laughing

# 139
  • Мнения: 48
Здравейте, отново искам да благодаря за интереса към нашите продукти.
В района на Габрово и В. Търново продуктите ни могат да бъдат намерени със сигурност в аптеките, в Билла Габрово можете да намерите кремчето против подсичане, но водим усилени разговори и до средата на Ноември смятаме, че ще има повече продукти от серия Бочко / това важи и за всички по-малки филиали, както ги водят те на Билла/ освен това ще имате възможност да закупите и новите кремове Зима. В Пикадили В. Търново можете да намерите препарата за съдове, крем против подсичане Бочко, защитен крем Бочко, сапуни Бочко. В много от бебешките магазини, където продават козметика за бебета присъстват и продуктите Бочко. Надявам се много скоро във Велико Търново и Габрово ще имате възможност да закупите нашите продукти и от верига CBA.
Препарата за съдове Бочко в Кауфланд и Пикадили е на регала, където са изложени бебешки съдове, дрънкалки, чесалки, четки за миене на шишета в Кауфланд обикновено това е точно до бебешката козметика, а в Пикадили и конкретно във Варна този рагал е до детските пюрета и храни, т.е. срещу бебешката козметика.
Като нов и уникален за българския пазар продукт, ние все още не сме преценили къде е точното му място на рафта. Със сигурност не мислим, че е при обикновените препарати за съдове, но много ни би било полезно да разберем от вас къде искате да го видите - при бебешката козметика или на щанда с бебешки съдове, шишета, стерилизатори и чесалки. Предварително ви благодаря за отговорите, ще са ни много полезни.
Усмивки!!!

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Аз мисля, че е най-подходящо да е на щанда с бебешки шишета и козметика.

Имам въпрос за крема Бочко - може ли да се използва на лицето? Моят син започна много да се лигави и от това му излизат много ситни пъпчици около устата, които се разпространяват и нагоре (вече има чак по клепачите). Мога ли да намажа с Бочко против подсичане? Има ли някаква опасност ако облизвайки се погълне малко от крема или му влезе в очите?

Редактирам се - аз лично препоръчвам щанда с козметика. Шишета купувам много по-рядко - купих в началото и сега само ако се счупи някое. Има доста майки, които са само на кърма и шишета ползват още по-рядко. Козметика се взима по-редовно и така ще се подсещаме и за препарата.

# 141
  • Мнения: 3 314
NBM  моята хубавица беше докопала "Бочкото" и незнам как го беше отворила ,  докато я видя беше излапала малко  Crazy  и нищо и няма  Rolling Eyes   Laughing 

а за мястото на препарата - при козметиката (както е в Кауфланд)  Peace 

# 142
  • Мнения: 574
Здравейте Hug Преди не знаех, че Бочко има толкова богат асортимент, само познатият ни крем против подсичане Grinning Купила съм на дъщеря ми Защитен крем с подхранващо и омекотяващо действие, много е приятен Peace Даже тя си го познава и казва :"Това е моят крем Бочко". Мисля да пробваме и шампоаните. За новият продукт, мисля че дъщеря ми е голяма, но има на кой да подаря. Около мен има много новородени, така че със сигурност ще взема. И аз мисля, че най-добре би било, ако препарата е при козметиката Peace

# 143
  • Мнения: 48
Здравейте, NBM
по повод запитването за ползване на крема против подсичане Бочко бебе и за лице при пъпчици около устата Heart Eyes:
Да, може да го ползвате. Първо измийте с вода областта около устата, подсушете внимателно и намажете там където има пъпчици. Най- добре мазането да бъде преди сън, така кремчето ще има възможност да подейства преди областта да се овлажни отново. Не се страхувайте от поглъщане- обилното лигавене по- скоро ще отмие крема, отколкото да влезе обратно в устата.
Може да редувате кремчето против подсичане със защитния крем в туба Бочко бебе. Той е по-лек и хидратантен, с подхранващо действие-обогатен е със зехтин, пантенол, бизаболол, екстракт от невен и витамин Е. Предпазва кожата от зачервяване, изсушаване и възпаление.  Thinking

# 144
  • Мнения: 127
Здравейте!
Искам да попитам от къде в района на Габрово - В.Търново мога да намеря повече продукти на "Лавена" освен крема за подсичане? Защото си харесах няколко продукта и искам да си ги взема да ги пробвам, а незнам къде да търся.  newsm78Смятам че в габровската Билла няма да има продуктите които търся, а тез дни ще ходим до Търново и ако мога от там да ги взема ще е много хубаво.
Sunglasses
Ако не успееш да си го намериш,свиркай да ти обадя къде в Севлиево го има,поне ти е наблизо Wink

# 145
  • Мнения: 1 222
Здравейте ,Desinko,

Искам да Ви благодаря за хубавия въпрос. Той показва, че Вие сте истински загрижена майка, която не просто търси най-доброто за своето дете, но и разсъждава и проверява всяка информация.

 

Еднакво изписани състави на два продукта не означава еднакви рецептури,  еднакви свойства и еднакво качество на тези продукти!

За да отговоря на поставения въпрос, най-напред е необходимо да обясня,  че съставките на етикета се  изписват съгласно европейските изисквания и международни норми  Не се изписват точните съставки, а се декларира спазването на нормите.
Казано по друг начин на едно и също име на съставка, може да отговарят различни суровини от различни доставчици, с различаващи се свойства и качества. Не се дават точните проценти за суровините. Обикновено точното съотношение е грижливо пазена фирмена тайна.

Това означава, че дори и на пръв поглед съставите на 2 продукта да са еднакви, рецептурите им могат коренно да се различават. 

 

Какво отличава, Бочко Бебе от неспециализираните препарати за миене на съдове?

   1. Бочко бебе е формулиран на различна основа - подборът на съставки е направен по основен критерий –  най-безопасните и най-подходящите суровини, които да отговарят на специфичните изисквания за бебешки продукт. Затова от многообразието предлагани суровини избрахме високотехнологични, максимално пречистени и биоразградими съставки.
   2. Антибактериално действие, което помага за поддържането на по-добра хигиена на съдове, играчки и предмети. Трябва да отбележим, че стерилизацията е по-силен метод. Препаратът Бочко бебе не замества стерилизирането.
   3. За един качествен продукт е важно не само какво съдържа, но  и какво НЕ СЪДЪРЖА. . Препаратът за измиване на съдове Бочко бебе не съдържа оцветители и перлени съставки. Суровините на препарата са максимално пречистени- визията е напълно прозрачна и безцветна.
   4. Целият състав гарантира лесно, бързо и безопасно измиване на съдовете, пълно отмиване без оставане на следи и аромат.

Не на последно място в състава е включен глицерин, който омекотява и хидратира кожата на ръцете. А всички ние знаем колко често се налага да мием и чистим, когато се грижим за бебето и детето.

 

И как домакинската работа и използването на различни препарати изсушват и влошават състоянието на ръцете. Затова Лавена създаде специален Крем за работливи ръце – http://lavena.bg/index.php?ch=9&tip=4&id=21&l=1
Да бе, да!

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 22:44 от CI

# 146
  • Мнения: 3 743
Аз пък искам да се оплача от подредбата на вашите продукти в Кауфланд - Варна. Точно препаратът за измиване на съдове беше сложен на най-долния рафт и аз без малко да го подмина Rolling Eyes. Доста дълго време се оглеждах и за другите ви продукти, въпреки че знам как изглеждат като визия. Разбира се, това не е ваш проблем, но реших да споделя с вас Peace

От препарата за измиване на съдове останах доволна. Както и от кремчето срещу подсичане /но много препълвате кутийката/. При първото отваряне винаги се омацвам порядъчно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт