Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 959
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 48
още не съм пробвала препарата за миене, но от кремчето против подсичане съм много доволна. В Пикадили на МОЛ Варна има ли я пълната гама от вашите продукти?
Здравейте Gali80
както писахме и по-горе:
Можете да откриете препарата за съдове в магазините на Пикадили - Младост, Запад, Център и Чаталджа. Продуктът е на регала с детска козметика и по-рядко при останалите миещи препарати. За останалите продукти от серията също там и освен това в Била и Кауфланд. Laughing

# 61
  • Мнения: 2 495
Здравейте Simple Smile
А в Стара Загора къде може да се намери препарата за измиване на съдове?

# 62
  • Мнения: 3 315
Здравейте Simple Smile
А в Стара Загора къде може да се намери препарата за измиване на съдове?
   Била , Кауфланд .....    ooooh!

# 63
  • Мнения: 127
отново на вниманието на tanzen
Цената на специалния препарат за измиване на бебешки съдове в Кауфланд е 2.29 лв. за опаковка от 500 мл Grinning
А аз го закупих за 1.30лв Shocked Да не са ми продали някое менте,купих го от едно малко магазинче за детска козметика.
Иначе ми харесва много и като действие и като аромат,изхвърлих верото,сега ползвам Бочко и за нашите съдове.

# 64
  • Мнения: 194
Много съм доволна от препарата за измиване на детски съдове.Измива много добре и се отмива лесно.Купих го за 2.45лв Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 679
Аз също се сдобих с препарата за измиване, хареса ми като качество, а най-важното не ми създава проблеми на кожата на ръцете.
Немога да намеря розавия шампоан, дайте идея къде го продават?

# 66
  • Мнения: 48
отново на вниманието на tanzen
Цената на специалния препарат за измиване на бебешки съдове в Кауфланд е 2.29 лв. за опаковка от 500 мл Grinning
А аз го закупих за 1.30лв Shocked Да не са ми продали някое менте,купих го от едно малко магазинче за детска козметика.
Иначе ми харесва много и като действие и като аромат,изхвърлих верото,сега ползвам Бочко и за нашите съдове.
Здравейте, natikot
не е възможно цената да е 1.30 #Crazy
 вижте визията на продукта в статията за препарата ни за съдове Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 127
Съвсем същият е като моят,единственото за което се сещам е в магазина да са объркали цената newsm78

# 68
  • Мнения: 48
Аз също се сдобих с препарата за измиване, хареса ми като качество, а най-важното не ми създава проблеми на кожата на ръцете.
Немога да намеря розавия шампоан, дайте идея къде го продават?
Здравейте,

Радвам се, че препарата за съдове Ви е харесал освен, че се грижи за детето той е създаден и да пази кожата на ръцете на майката. Нали детето се нуждае от нежни ласки:)
Шампоана и розовия, и синия го има в Кауфланд със сигурност. Има ги и в Пикадили, скоро ще са и по-масово в търговската мрежа. Пастите за зъби след средата на Ноември влизат в Кауфланд с промоционална цена, така че ще имате възможност да се уверите в качеството им.

Много усмивки!!!!

# 69
И аз, впечатлена от дискусията тук /благодаря на хората от Лавена, които така всеотдайно отговарят на всички въпроси/ си купих от новото бебешко "веро". Страхотно е - задоволително качество, приятен аромат, поносима цена. Браво!

Ползвала съм и други продукти - крема /то кой ли не е/ и тоника /намирам го за още по-добър/. За съжаление на мога да пробвам гелчето за венци, че децата пораснаха.  Rolling Eyes Ама току-виж съм измислила нещо. Joy

# 70
  • Мнения: 48
Благодарим за хубавите думи на  supergirl    bouquet
Наистина този форум ни мотивира да създаваме нови продукти за бебета и деца. Очаровани сме от положителното отношение към Лавена и козметичните продукти, които произвежда и най-вече към крема против подсичане Бочко бебе. Ако пък нашите продукти ви мотивират към създаване на бебета това би било прекрасно! baby_neutral

# 71
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте Simple Smile

Аз най-накрая се сдобих с измиващия препарат и съм супер доволна newsm44
Продуктите са ви супер   bouquet

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 326
Здравейте! В Бургас къде може да се намери цялата ви гама продукти. До сега съм виждала само шампоан и крем против подсичане. Препарата за съдове къде се продава? А бебешкото олио и мляко?

# 73
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
Донесоха ми от Пловдив препарата за измиване   newsm44! Супер е  newsm10!

 smile3501 smile3501 smile3501

# 74
  • Мнения: 304
и аз не знаех за този препарат-непременно ще го потърся Peace

Общи условия

Активация на акаунт