Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 937
  • 146
  •   1
Отговори
# 135
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Здравейте!
Искам да попитам от къде в района на Габрово - В.Търново мога да намеря повече продукти на "Лавена" освен крема за подсичане? Защото си харесах няколко продукта и искам да си ги взема да ги пробвам, а незнам къде да търся.  newsm78Смятам че в габровската Билла няма да има продуктите които търся, а тез дни ще ходим до Търново и ако мога от там да ги взема ще е много хубаво.
Sunglasses
Според мен в Търново може да пробваш в Пикадили, поне във Варненското ги има. Може и във МОЛа.

# 136
  • Мнения: 48
в отговор на въпросите на NBM и Partizanka
Лавена АД е козметична компания с 46 годишна история.
Лавена е първата в България козметична компания с внедрена система за управление на качеството ISO 9001:2000 сертификация от Lloyd’s Register Quality Assurance.
Във фирмата работи Изпитвателна лаборатория с Акредитация по БДС EN ISO/IEC 17025:2006 с БСА рег. № 72 ЛИ. В тази лаборатория се осъществява стриктен контрол на суровини и материали и контрол на крайните козметични форми.
Произвежданите козметични продукти отговарят на всички Европейски изисквания за качество и безопасност, съгласно директива 76/768 на ЕС и Наредба 36 на МЗ на Р България.
Фирмата разполага с редица търговски марки и патенти на своите козметични асортименти.
Мисията на фирма Лавена е да осигурява на своите потребители продукти с високо качество, гарантирано действие и безвредни при употреба, които удовлетворяват техните потребности и се грижат за тяхната красота и здраве.

# 137
  • Мнения: 174
Ще го потърся този препарат за миене,не знаех за него преди да прочета тук и събудихте интереса ми  Grinning

# 138
  • Мнения: 48
Здравейте cosmopolitan
Информация за Варна:
В Кауфланд препарата за миене на съдове се зарежда редовно, можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика. А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика.
Надявам се, че ще го намерите и ще сте доволни от продукта! Laughing

# 139
  • Мнения: 48
Здравейте, отново искам да благодаря за интереса към нашите продукти.
В района на Габрово и В. Търново продуктите ни могат да бъдат намерени със сигурност в аптеките, в Билла Габрово можете да намерите кремчето против подсичане, но водим усилени разговори и до средата на Ноември смятаме, че ще има повече продукти от серия Бочко / това важи и за всички по-малки филиали, както ги водят те на Билла/ освен това ще имате възможност да закупите и новите кремове Зима. В Пикадили В. Търново можете да намерите препарата за съдове, крем против подсичане Бочко, защитен крем Бочко, сапуни Бочко. В много от бебешките магазини, където продават козметика за бебета присъстват и продуктите Бочко. Надявам се много скоро във Велико Търново и Габрово ще имате възможност да закупите нашите продукти и от верига CBA.
Препарата за съдове Бочко в Кауфланд и Пикадили е на регала, където са изложени бебешки съдове, дрънкалки, чесалки, четки за миене на шишета в Кауфланд обикновено това е точно до бебешката козметика, а в Пикадили и конкретно във Варна този рагал е до детските пюрета и храни, т.е. срещу бебешката козметика.
Като нов и уникален за българския пазар продукт, ние все още не сме преценили къде е точното му място на рафта. Със сигурност не мислим, че е при обикновените препарати за съдове, но много ни би било полезно да разберем от вас къде искате да го видите - при бебешката козметика или на щанда с бебешки съдове, шишета, стерилизатори и чесалки. Предварително ви благодаря за отговорите, ще са ни много полезни.
Усмивки!!!

# 140
  • Sofia
  • Мнения: 9 720
Аз мисля, че е най-подходящо да е на щанда с бебешки шишета и козметика.

Имам въпрос за крема Бочко - може ли да се използва на лицето? Моят син започна много да се лигави и от това му излизат много ситни пъпчици около устата, които се разпространяват и нагоре (вече има чак по клепачите). Мога ли да намажа с Бочко против подсичане? Има ли някаква опасност ако облизвайки се погълне малко от крема или му влезе в очите?

Редактирам се - аз лично препоръчвам щанда с козметика. Шишета купувам много по-рядко - купих в началото и сега само ако се счупи някое. Има доста майки, които са само на кърма и шишета ползват още по-рядко. Козметика се взима по-редовно и така ще се подсещаме и за препарата.

# 141
  • Мнения: 3 314
NBM  моята хубавица беше докопала "Бочкото" и незнам как го беше отворила ,  докато я видя беше излапала малко  Crazy  и нищо и няма  Rolling Eyes   Laughing 

а за мястото на препарата - при козметиката (както е в Кауфланд)  Peace 

# 142
  • Мнения: 574
Здравейте Hug Преди не знаех, че Бочко има толкова богат асортимент, само познатият ни крем против подсичане Grinning Купила съм на дъщеря ми Защитен крем с подхранващо и омекотяващо действие, много е приятен Peace Даже тя си го познава и казва :"Това е моят крем Бочко". Мисля да пробваме и шампоаните. За новият продукт, мисля че дъщеря ми е голяма, но има на кой да подаря. Около мен има много новородени, така че със сигурност ще взема. И аз мисля, че най-добре би било, ако препарата е при козметиката Peace

# 143
  • Мнения: 48
Здравейте, NBM
по повод запитването за ползване на крема против подсичане Бочко бебе и за лице при пъпчици около устата Heart Eyes:
Да, може да го ползвате. Първо измийте с вода областта около устата, подсушете внимателно и намажете там където има пъпчици. Най- добре мазането да бъде преди сън, така кремчето ще има възможност да подейства преди областта да се овлажни отново. Не се страхувайте от поглъщане- обилното лигавене по- скоро ще отмие крема, отколкото да влезе обратно в устата.
Може да редувате кремчето против подсичане със защитния крем в туба Бочко бебе. Той е по-лек и хидратантен, с подхранващо действие-обогатен е със зехтин, пантенол, бизаболол, екстракт от невен и витамин Е. Предпазва кожата от зачервяване, изсушаване и възпаление.  Thinking

# 144
  • Мнения: 127
Здравейте!
Искам да попитам от къде в района на Габрово - В.Търново мога да намеря повече продукти на "Лавена" освен крема за подсичане? Защото си харесах няколко продукта и искам да си ги взема да ги пробвам, а незнам къде да търся.  newsm78Смятам че в габровската Билла няма да има продуктите които търся, а тез дни ще ходим до Търново и ако мога от там да ги взема ще е много хубаво.
Sunglasses
Ако не успееш да си го намериш,свиркай да ти обадя къде в Севлиево го има,поне ти е наблизо Wink

# 145
  • Мнения: 1 222
Здравейте ,Desinko,

Искам да Ви благодаря за хубавия въпрос. Той показва, че Вие сте истински загрижена майка, която не просто търси най-доброто за своето дете, но и разсъждава и проверява всяка информация.

 

Еднакво изписани състави на два продукта не означава еднакви рецептури,  еднакви свойства и еднакво качество на тези продукти!

За да отговоря на поставения въпрос, най-напред е необходимо да обясня,  че съставките на етикета се  изписват съгласно европейските изисквания и международни норми  Не се изписват точните съставки, а се декларира спазването на нормите.
Казано по друг начин на едно и също име на съставка, може да отговарят различни суровини от различни доставчици, с различаващи се свойства и качества. Не се дават точните проценти за суровините. Обикновено точното съотношение е грижливо пазена фирмена тайна.

Това означава, че дори и на пръв поглед съставите на 2 продукта да са еднакви, рецептурите им могат коренно да се различават. 

 

Какво отличава, Бочко Бебе от неспециализираните препарати за миене на съдове?

   1. Бочко бебе е формулиран на различна основа - подборът на съставки е направен по основен критерий –  най-безопасните и най-подходящите суровини, които да отговарят на специфичните изисквания за бебешки продукт. Затова от многообразието предлагани суровини избрахме високотехнологични, максимално пречистени и биоразградими съставки.
   2. Антибактериално действие, което помага за поддържането на по-добра хигиена на съдове, играчки и предмети. Трябва да отбележим, че стерилизацията е по-силен метод. Препаратът Бочко бебе не замества стерилизирането.
   3. За един качествен продукт е важно не само какво съдържа, но  и какво НЕ СЪДЪРЖА. . Препаратът за измиване на съдове Бочко бебе не съдържа оцветители и перлени съставки. Суровините на препарата са максимално пречистени- визията е напълно прозрачна и безцветна.
   4. Целият състав гарантира лесно, бързо и безопасно измиване на съдовете, пълно отмиване без оставане на следи и аромат.

Не на последно място в състава е включен глицерин, който омекотява и хидратира кожата на ръцете. А всички ние знаем колко често се налага да мием и чистим, когато се грижим за бебето и детето.

 

И как домакинската работа и използването на различни препарати изсушват и влошават състоянието на ръцете. Затова Лавена създаде специален Крем за работливи ръце – http://lavena.bg/index.php?ch=9&tip=4&id=21&l=1
Да бе, да!

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 22:44 от CI

# 146
  • Мнения: 3 743
Аз пък искам да се оплача от подредбата на вашите продукти в Кауфланд - Варна. Точно препаратът за измиване на съдове беше сложен на най-долния рафт и аз без малко да го подмина Rolling Eyes. Доста дълго време се оглеждах и за другите ви продукти, въпреки че знам как изглеждат като визия. Разбира се, това не е ваш проблем, но реших да споделя с вас Peace

От препарата за измиване на съдове останах доволна. Както и от кремчето срещу подсичане /но много препълвате кутийката/. При първото отваряне винаги се омацвам порядъчно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт