Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 942
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 174
Отиваме и ние в Кауфланд днес да купим препарата за съдове  Hug

# 46
  • Мнения: 4 406
много приятно мирише този препарат! доволна съм от покупката!

# 47
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз мисля да го пробвам Peace

# 48
  • Мнения: 1 167
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • Мнения: 2 616
Много им се радвам на Лавена, че си разшириха серията и по всяка вероятност продуктите им са много хубави, НО Дистрибуцията им е под всякакви критика, никъде не мога да открия нищо друго освен кремчето за подсичане  #Crazy и става дума за голям град като Варна!!!!!!

# 50
  • София
  • Мнения: 595
И аз не го намерих вчера в един от магазините Пикадили в София. Но ще продължа да го търся.

# 51
  • Мнения: 48
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Здравейте,

За съжаление, като нов продукт е трудно в началото. Продуктът е листван във веригата от там нататък започва мъката с управителите и стоковеди в отделните магазини - кой пропуснал заявка, кой не разбрал, че има нов продукт и т.н. Ние продължаваме със срещите и проверките по магазините, така че скоро ще е лесно откриваем. Извиняваме се за това неудобство в началото на живота на продукта, но с Ваша помощ разбираме къде има пропуски и ще ги коригираме.
Благодарим Ви за интереса.

# 52
  • Мнения: 48
Много им се радвам на Лавена, че си разшириха серията и по всяка вероятност продуктите им са много хубави, НО Дистрибуцията им е под всякакви критика, никъде не мога да открия нищо друго освен кремчето за подсичане  #Crazy и става дума за голям град като Варна!!!!!!
Здравейте,

Приемаме критиката за дистрибуцията и бих желал да спомена, че сме в процес на развиване на дистрибуторската си мрежа и скоро няма да е проблем да откриете продуктите ни.
Към момента Бочко може да се намери в аптеките и то не само кремчето, освен това Бочко го има в Пикадили, Кауфланд, Билла, Бурлекс. Другите ни продукти също са там, както и в Елитис, Цветкови и парфюмерии и козметики. Детскитее магазини и складове продаващи козметика разполагат с нашите продукти, така че могат да бъдат закупени и от там.

С уважение,

# 53
  • Мнения: 48
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Здравейте отново,

Можете да откриете препарата в магазините на Пикадили - Младост, Запад, Център и Чаталджа. В зависимост от магазини продуктът е на регала с детска козметика и по-радко при останалите миещи препарати. Все пак това не е точно веро, а много по-безопасен продукт, така че смятаме че мястото му е при бебешките и детски аксесояри и козметика.

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 54
  • Мнения: 120
Аз също съм много доволна от продуктите на Лавена.Сега използвам бебешкото олио, защото ми омазнява чудесно кожата, за да не ми се появят стрии и крема "Бочко" със смрадлика, защото ми се появи ужасно акне ...
След като родя мисля да използвам цялата серия ... добре, че съм от Шумен , че като чета какви проблеми имате с намирането на продуктите  ooooh!

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 01:03 от Mamma

# 55
  • Мнения: 48
Здравейте. И аз ползвам крема за подсичане Бочко за дъщеря си. Тя обаче е с по-чувствителна кожа и въпреки хигиената, понякога се зачервява. За съжаление кремчето не ми помага в такива случаи и мисля, че ефектът му е по-скоро превантивен, от колкото лечебен при вече фактически проблем. Като цяло обаче съм доволна и реших да пробвам и други ваши продукти. Купих кърпичките в кутия и бях меко казано разочарована. Кърпичките са много малки, много тънки, а материята е възможно най-неподходящата за целта-приличат на найлонови и с тях не може нищо да се забърше или почисти. Освен това са толкова напоени, че после трябва или да се подсуши с кърпа, или да се чака доста време докато кожата изсъхне.
Що се отнася за препарата за съдове, определено мисля да го потърся. Ще се радвам ако започнете предлагането му във Фантастико, защото това е верига с най-много магазини и ще ни бъде много по-лесно да го намираме.
здравейте desitka
Ползвайки крема против подсичане Бочко бебе, имайте в предвид, че не е лекарствено мазило. Резултата идва по- бавно, при редовно ползване. Отначало започва затихване на зачервяването и постепенно кожата се променя от червена в нормално розова. Самото бебенце става все по- спокойно. Предполагам, че сте имали този проблем през летните месеци. Ако наистина е така в този сезон са много полезни и въздушните бани.
По повод мокрите кърпички в кутия- отчитайки тези слабости  Embarassedпуснахме нови кърпи по 20 бр. в пакет- с друга материя и размер на кърпата.
Надявам се те да ви харесат както и препарата за съдове. Laughing Laughing Laughing




# 56
  • Мнения: 48
много приятно мирише този препарат! доволна съм от покупката!
Здравейте Бумеранг
благодаря за писмото  bouquet
Радвам се, че сте успели да купите и пробвате продукта!   Laughing

# 57
  • Мнения: 48
Аз също съм много доволна от продуктите на Лавена.Сега използвам бебешкото олио, защото ми омазнява чудесно кожата, за да не ми се появят стрии и крема "Бочко" със смрадлика, защото ми се появи ужасно акне ...
След като родя мисля да използвам цялата серия ... добре, че съм от Шумен , че като чета какви проблеми имате с намирането на продуктите  ooooh!



Привет на poli24 от Шумен
Благодаря, че ни пишете и най- вече че ползвате наши продукти  bouquet
А те тепърва ще ви трябват!!! Grinning




# 58
  • Мнения: 3 743
още не съм пробвала препарата за миене, но от кремчето против подсичане съм много доволна. В Пикадили на МОЛ Варна има ли я пълната гама от вашите продукти?

# 59
  • Мнения: 2 616
В Пикадили Варна не са и чували за него и го нямат!! Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Здравейте,

За съжаление, като нов продукт е трудно в началото. Продуктът е листван във веригата от там нататък започва мъката с управителите и стоковеди в отделните магазини - кой пропуснал заявка, кой не разбрал, че има нов продукт и т.н. Ние продължаваме със срещите и проверките по магазините, така че скоро ще е лесно откриваем. Извиняваме се за това неудобство в началото на живота на продукта, но с Ваша помощ разбираме къде има пропуски и ще ги коригираме.
Благодарим Ви за интереса.

Явно обаче трябва да поработите върху мърчандайзинговата си политика, не само върху рекламата, защото именно в детските магазини, от които майките пазарят най-често във Варна, не са й чували, че имате нови продукти, камо ли да ги имат.

Общи условия

Активация на акаунт