Бочко – първият специален препарат за измиване на бебешки и детски съдове.

  • 27 938
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Задължително ще пробвам препарата за миене. От кремчето против подсичане съм много доволна. От мокрите кърпички в кутия - никак.
Паста за зъби единствено БЕЗ флуор бих ползвала.
Иначе и аз се присъединявам към мнението, че освен крема досега друго почти не съм срещала на пазара.

# 16
  • Мнения: 1 167
Къде във Варна го има този препарат за съдове защото в Кауфланд го НЯМА!!

# 17
  • Мнения: 48
Личният ми избор (и на много други хора, пуснете търсачка тук във форума) е детето ми да не ползва паста с флуор. Има достатъчно изписано за вредите му.
Здравейте, благодаря че ни писахте и изразихте вашето лично мнение. Ето затова този форум е много важен за нас. Наистина ще поработим върху темата- детска паста за зъби без флуор.

# 18
  • Мнения: 4 406
не знаех за този препарат, непременно ще го потърся!

# 19
  • Мнения: 638
Здравейте,
използвам кремчето против подсичане и съм много доволна. Наистина другите продукти трудно се намират. Дори в някои аптеки не са и чували че има и други продукти  Thinking Със сигурност ще потърся този препарат!  Peace

# 20
  • Мнения: 48
Къде във Варна го има този препарат за съдове защото в Кауфланд го НЯМА!!
Здравейте,

В Кауфланд се зарежда редовно, но явно се е получило изчерпване на количествата. Можете да го намерите и в Пикадили, Елитис, както и детски магазини работещи с марка Бертони и магазини за битова химия и козметика. А в Кауфланд го търсете на щанда за бебешка козметика.
Надявам се, че ще го намерите и ще сте доволни от продукта. Факт е, че продукта е на пазара от м. Август и все още не сме покрили цялата търговска мрежа с разпространението му, за което молим да ни извините.

С уважение,

# 21
  • Мнения: 2 132
И аз подкрепям майките за паста за зъби БЕЗ флуор Peace такава бих купувала като ни пораснат зъбките. Ако е и за по-малки деца още по-добре Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 679
С удоволствие ще използвам препарата за миене, също ще пробвам и розавия шампоан, но наистина има нужда от паста за зъби без флуор.

# 23
  • Мнения: 342
Като се роди бебка потърсих подобен препарат, но никъде не можах да намеря, дори ми предлагаха препарат за студена стерилизация (против него съм), а имах стерилизатор. Трябваше ми нещо вместо веро, защото освен с него с друго не мога да измия рендето например (не мога да го пъхна в микровълновата). С удоволствие и облекчение ще потърся този препарат и ще го използвам. Ползвала съм Бочко за подсичане и дори в най-големите жеги бебка остана с неподсечено дупе. Мисля като свърши козметиката, която съм закупила на бебка да продължа с Бочко  Wink
П.П. Пастата с тетра за възрастни е страхотна!

# 24
  • Мнения: 48
Задължително ще пробвам препарата за миене. От кремчето против подсичане съм много доволна. От мокрите кърпички в кутия - никак.
Паста за зъби единствено БЕЗ флуор бих ползвала.
Иначе и аз се присъединявам към мнението, че освен крема досега друго почти не съм срещала на пазара.
Здравейте
Радвам се че сте ползвали наши продукти- основно крема против подсичане. Мокри кърпички пуснахме и в пакет по 20 бр. под същата марка- Бочко бебе. Ще поработим и по идеята за детска паста за зъби без флуор. Търсете нашите продукти от сериите Бочко бебе и Бочко кидс в Кауфланд, Билла, Пикадили както и в аптеките.
Като се роди бебка потърсих подобен препарат, но никъде не можах да намеря, дори ми предлагаха препарат за студена стерилизация (против него съм), а имах стерилизатор. Трябваше ми нещо вместо веро, защото освен с него с друго не мога да измия рендето например (не мога да го пъхна в микровълновата). С удоволствие и облекчение ще потърся този препарат и ще го използвам. Ползвала съм Бочко за подсичане и дори в най-големите жеги бебка остана с неподсечено дупе. Мисля като свърши козметиката, която съм закупила на бебка да продължа с Бочко  Wink
П.П. Пастата с тетра за възрастни е страхотна!
Здравейте
Благодаря за писмото. Специалният препарат за миене на бебешки и детски съдове е разработен именно по идея от този форум. Лесно се изплаква, отмива се напълно, без да оставя следи,не съдържа оцветители.
Благодаря за хубавите думи за нашите продукти- крем против подсичане Бочко бебе и  уникалната ни паста за зъби с натурално етерично масло от смрадлика/народно име тетра/.

# 25
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
А къде в Стара загора бих могла да намеря препарата за измиване? Ползвам крема и съм супер доволна, но дори не знаех, че има други продукти  Blush! Даже на скоро си говорехме с една друга майка, как този крем е чудо сравнен с всички останали продукти за подсичане  Peace! Мацам всякакви зачервени места с него  Peace!

# 26
  • Мнения: 303
Моя гаджок е с много чувствителен стомах и ако го видя непременно ще го взема! Simple Smile Наистина много се радвам, че се съдават и добри продукти и се надявам да не ги развалят след време, когато търсенето нарасне- защото с повечето неща май така се получава.

# 27
  • Мнения: 2 190
здравейте пак,

разгледах Ви страницата и искам да попитам две неща - мога ли да позлвам този тоник за лицето си  http://lavena.bg/index.php?ch=9&tip=1&id=7&l=1.

Като разглеждах видях, че антицелулитния крем, който използвах е Ваш. Какво да кажа, със смяна на хранителния режим и с този крем отслабнах 11 кг и много целулит изчезна. (личи си от подписа ми  Simple Smile).  Купих го от някакво изложение в НДК миналата зима, но сега не мога да го намеря.

Та искам да питам, ще участвате ли и кога на някакви изложения в София?

# 28
  • Мнения: 48
Здравейте отново Laughing
Билковият Тоник със смрадлика е подходящ и за лице както за почистване и тонизиране на кожата, така и за третиране на локални участъци при пъпчици, зачервяване и всякакви кожни раздразнения. Опаковката тип спрей е удобна дори за директно нанасяне  върху кожата без ползване на памучен тампон. След нанасяне не е необходимо изплакване.
Благодарим за споделеното мнение за антицелулитния крем. Наистина има чудесен резултат.
Ние ценим Вашите мнения и те ни мотивират да създаваме продукти, които да задоволят вашите изисквания както по отношение на качество, така и  като действие.
Ето изложенията в София, на които ще участваме скоро:
Алея на здравето- НДК 29.10-02.11.2008 г.
Произведено в България-НДК 14-23.11.2008г. щанд на партера
Grinning Очакваме ви там с нашите продукти!!!! Laughing

# 29
  • Мнения: 3
Ние сме със стъклени шишета и съм страшно доволна от верото на Бочко!!! Peace


Цитат
Nie sme sas stakleni 6i6eta i sam stra6no dovolna ot veroto na Bochko!!! Peace

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 00:58 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт