Защо не разбирам жените?!

  • 22 168
  • 197
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 22 432
Аз пък не разбирам какво ще рече това, което се повтаря на последната страница
"осем години била чакала нещо да се случи, тиктакал и биологичният часовник". Че тя като е искала нещо, брак, семейство, деца - сливи ли е имала в устата.
И от кога изневярата се тълкува по този начин. Отишла тя да изневери защото видиш ли на човека, с когото живее не се сетил да я попита нещо.
Че хората без брак, които живеят заедно и имат деца какво да кажагт. Те сигурно нон стоп трябва да изневеряват и да имат по 2-3ма любовника.
Човек когато иска нещо, намира начин да го получи. С чакане работата не става.
Жената си е имала нужда точно от това, което е и направила.

# 31
  • София
  • Мнения: 38 489
А аз пък си говорех за онези връзки от по 8-10-12 години, в които си пропиляваш живота, а накрая нищо не излиза. Разделят се по една или друга причина.
Виждала съм такива. Не съм участвала и май по-добре.
И слизаш от влака.
А друг не минава...
Стрелчо споменава, че девойката е мрънкала за брак и той имал намерение да и предложи в някакъв момент, ама кога точно...

# 32
  • Мнения: 473
Каквото й да се е въртяло в главата й вече няма значение. Колкото повече се опитваш да я разбереш, толкова ще се луташ и ще ти остава болката от изневярата й. Обърни гръб и продължавай напред!

# 33
  • София
  • Мнения: 38 489
Малей, какъв амор, кво чудо.
Щом се обичат, нека да се вземат.
Пък, ти Стрелчо. ще си намериш някоя по-свястна.

# 34
  • Мнения: 0
За тези, които следят темата малко продължение.

След като лъсна историята с испанеца, чорапа взе да се разплита.
Оказа се, че моята възлюблена доста палава.
Освен въпросния Диего имала още като минимум 10-на любовници (само тези за, които имам доказателства).

Наглостта й стигнала до там, че беше поканила един от тях (пак испанец) у дома за 10 дена. Представи ми го като приятел, който много й бил помагал докато била в Испания.
И аз идиота го разкарвах тоя като такси из цяла България да му показвам забележителности, храних го и го поих!!!

Освен това през всичките тези години (8 осем) е поддържала връзка (разбирай секс) с 2-ма от бившите си и още един, който е забърсала преди 7 години.
Останалите, които допълват бройката са били епизодични - за няколко месеца или години.

Най-забавното от всичко е, че въпреки всички тези факти. Моята благоверна не спира да повтаря като мантра, че била обичала само мен и никой друг.

Наистина не ви разбитрам вас жените.
Май не желая вече.

Оттук нататък, само някоя жена да посмее да ми каже, че мъжете били курвари.......

Между другото обмислям дали да не публикувам имената на всички тези юнаци тук. Светът е малък. Интересно ще ми е реакцята на половинките им. Със сигурност знам, че поне 2-ма от тях са женени Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 38 489
Стрелчо, мога да ти кажа, че тая твойта бившата няма нищо общо с болшинството жени!
Това нейното е просто уникален случай!
Максимума, който съм виждала аз, е една мацка да върти трима. И после остана само с единия.
Но такова чудо като испанската муха, наистина рядко се среща!!!

Жалко е, че точно ти си попаднал на нея!

# 36
  • Мнения: 0
ох с най-голямо удоволствие бих го написал, но в момента работим заедно (в една компания). И без това не можем да се гледаме, а ако й публикувам и името, най много и двамата да останем безработни.
Мисля да се огранича само с любовниците. Жалко че не разполагам с 3-те имена и снимки на всички, нооо колкото толкова.

# 37
  • Мнения: 304
Цитат
Тук как ще му предлага да го вземе на една сватба. На мен ми беше казано, че приятелката й била голяма стипца и затова не поканила и мен!
Apr.27
B:
hola carino:)
acabo de ver el sms:)
me parece que lo hayas pasado muy bien y me alegro por ti:)
pues... un poco de envidia tengo porque como sabes tengo ganas de visitar una boda espanola;)
bueno, me envitas a la tuya:)Stuck Out Tongue~~~
yo por aqui nada espescial de contar:)
То, не че ще ти олекне много, но май не го кани на сватбата, а го пита дали някой ден ще я покани на неговата  Wink

Кофти ситуация, но според мен трябва да си доволен, че истината е лъснала сега, а не след 2 деца примерно.

# 38
  • Мнения: 0
ха така
Ами истината е, че бях престанал.
Дори се съгласих да се съберем пак пробно. Да видим дали няма да можем да съберем отломките. Все пак 8 години са това.
И какво си мислиш.
Онзи ден пристига е-майл (аз вече й имам паролите - парен каша духа) със следното съдържание:

"Имам дело на 25-ти. Може да летим на 25-ти сутринта и да се върнем на 27 на обед (полетът е 40 мин). И да съчетаем полезното с приятното Simple Smile За два дни и две нощи или по-малко според твоето време.
 
Знаеш ли си програмата за другата седмица?"


Няма здравей, няма как си, директно на въпроса.

Аз се правя, че нищо не знам. Чакам тя да ми каже. Нъц.

Ставам аз разсеяно и се разхождам до нейното работно място.
Тя тъкмо му пише отговор. Като ме забеляза вика "А, тука някакъв непознат ми пише" и му отговаря: Ne Vi poznavam, koi ste vie, ne mi pishete pove4e.

Аз продължавам да се правя на ударен. Връщам се на компа и му пиша от нейно име:
"Сашо ти ли си?

Не те познах.

Не си ми писал преди от този мейл."


Той отговаря:
"Реших, че си правиш майтап Simple Smile
 
П.П.това ми е личният имейл, другият е служебен"


И така от дума на дума разбрах, че е адвокат даже успях да се препоръчам като "платежоспособен" клиент и си уредих среща в неговата кантора.

Междувременно моята възлюбена му помпи е-майли от служебния акаунт да го предупреди. Тя обаче там с друга фамилия и оня нещастник не може да се усети и ми разправя как получавал странни имели в момента.

Аз я викам и я питам дали му пише писма а тя гледайки ме в очите, без изобщо нито един мускул да трепне на лицето и вика "нееееееее няма такова нещо, нали ти казах, че не го познавам този"

Добрееееее викам си. Испанците не можах да ги докопам, на другия й любовник жена му била бременна (ще вземе да се притесни ако разбере и да й стане нещо, не съм чак такъв изрод) та им се размина. За този обаче вече няма прошка.

Излязох уж "до тоалетна" паля колата и директно в кантората му. Глупака пристига наточен да отръска шарана  и ....................................... тук не пиша нищо защото моя адвокат ме посъветва да не казвам нищо в негово отсъствие и че човек имал правото да не свидетелства срещу себе си.
Само ще ви споделя, че за първи път чух човек да квичи като свиня, която я колят.

Наглото копеле до там безочливо, не стига че ме направи рогоносец, ами след това и ме заплашва "Давам си сметка, че беше ужасно афектиран днес и засега няма да подавам жалба срещу теб. Но ако в крайна сметка искаш война, война ще получиш."

Та благодарение на цялата тази наглост реших да драсна някой ред. Сега приготвям и списъчето. Много ми се иска всички, които ги познават тези да разберат що за стока са.

# 39
  • Мнения: 9 052

Според мен Стрелчо е някакъв гнусен воайор, влубен в колежката , на която не и хрумва и да го погледне ... него го е яд . Колко му е да се сдобиеш с паролите на меилбокса на колежката ???? само трябва  да наблюдаваш по внимателно в клавиатурата и.

# 40
Тва нещо на роман ми блъска...Я измисли продължение, че ми стана интересно...
Няма такъв като теб да знаеш Laughing

# 41
  • Мнения: 0
aaaaa сакън.
Аз съм си заплюл авторските права. Ако напиша всичко с подробности, после кой че си купува книгата? Wink
Това, което мога да обещая, че съвсем скоро ще имам точните имена и месторабота на главните герои. Малко интрига да вкараме. Да видим кой ще си разпознае френдчетата.

# 42
  • Мнения: 81
aaaaa сакън.
Аз съм си заплюл авторските права. Ако напиша всичко с подробности, после кой че си купува книгата? Wink
Това, което мога да обещая, че съвсем скоро ще имам точните имена и месторабота на главните герои. Малко интрига да вкараме. Да видим кой ще си разпознае френдчетата.

Стрелчо, що се вкарваш в нек'ви филми бре, човек? Подреждай си живота, не го доразбърквай.
Но ти си знаеш.
За протокола - пронобис е невинен.  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 3 794
Не мога да кажа, че ти съчувствам, защото идея си нямам как се чувстваш ти, след като си разбрал подобни неща...тъжно е, че са те лъгали така...и имаш своето право да бъдеш ядосан и да искаш да си отмъстиш по някакъв начин. Само помисли спокойно (до колкото е възможно) и се предпази от последващи грешки... Hug

# 44
Защо не впрегнеш тези сили да намериш няква свястна мома, ами се разправяш с глупости?!
Нито ще накривиш на някой, нито ще постигнеш нещо, нито момата ти (бившата) ще стане по-честна...или по-мръсна...така, че..
Я се стегни и си живей живота!....Жени...жени...с лопата да ги ринеш...

Общи условия

Активация на акаунт