Защо не разбирам жените?!

  • 22 185
  • 197
  •   1
Отговори
# 45
съгласна съм със знайко.
ако си на по малко от 25 мога някак си да разбера, защо си мислиш, че като напишеш няколко именца ще се почувстваш по-добре.
ако си по-възрастен  #Crazy имаш много инфантилно мислене

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Господина е наистина много афектиран и ако това е истина, а не пързалка -ето ви в зародиш как стават непредумишлените убийства. Както им казват в адвокатстката практика-убийства от любов.Той не може да преодолее шока от разкритията си, не иска да спре да се измъчва и започва да се рови-кой я погледнал на банкета по-така, с кого заедно са се качвали в асансьора и подобни дребни неща ...Започва да хиперболизира случките, всичко му се струва вече лъжа. В такъв момент ако жената му се изпречи и има и нахалството да му повиши тон,че и да го убеждава в противното, всичко излиза от контрол. Той "няма уши" за нейните обяснения, ако ще и свидетели да му доведе. От предишните чувства е останало огромното разочарование, нараненото самолюбие и до агресивен акт стъпката е много малка.Нали знаете-най-силно мрази този,който най-силно те е обичал.
Колкото по-бързо успее да затвори страницата, толкова по-добре за него. Ще си съхрани психичния комфорт, по-бързо ще си възстанови равновесието и ще може да вярва отново на жена. Другото -това,което прави сега е постъпка на излязъл извън релсите, наранен човек.
Жалко,ако е истина за него.Само още нещо-за провалена връзка вина имат и двамата партньори.Сигурно е!

# 47
  • Мнения: 0
зайко и аз си казах същото есента
обаче от 3 опита и в трите слуая попаднах на аналогична ситуация, само където аз бях от другата страна.
С едната случая беше направо фрапиращ.
Излизахме няколко седмици. Хубава, забавна интелигентна. Направо мечта.
Прави ми впечатление обаче, че като й звъня не ми вдига веднага телефона, а все ми се обажда по-късно. Все нещо постоянно размества срещите. На sms-ите отговаря с голямо закъснение.
Естесвено ми светна лампичката.
И една вечер, като бяхме в леглото и на път да стигнем вече до съществента част, аз дирекно я попитах какво става? Казах й какво е станало с мен и че ако има друг да ми каже, защото не искам да вкарвам човека в същия филм, в който съм аз.
Все едно я залях с вряла вода. Започна нещо да мърмори, че се сетила, че има работа и т.н. Повече не я видях.
Получих само един и-мейл, че решила да "инвестира" в сегашната си връзка.

За другите 2 се откри на сравнително ранен етап.
Какво да ти кажа. Не знам какво им става на жените около 30-те. Именно след тези случки реших да направя още един опит с моята, че поне вече я знам що за стока е. Ама ей на, пак успя да ме изненада.

# 48
  • Мнения: 1
Човече, потърси професионална помощ, но не от адвокат.

# 49
  • Мнения: 3 794
Само още нещо-за провалена връзка вина имат и двамата партньори.Сигурно е!
Абсолютно съм съгласна , но не мисля, че е достойно да мамиш някого по такъв начин...след като тя не се е чувствала комфортно, нещо я е дразнело, можела е цивилизовано да прекрати взаимоотношенията си с този мъж. На мен ми се струва, че жената има проблем с моногамията... newsm78

# 50
Има една приказка...сори за езика.."там де съм плюл, не лижа"
Никога няма да забравиш, това, което "бившата" ти е причинила...такъв живот е кошмар!
Така, че няма смисъл да ПРОБВАШ.
А колкото до неуспешните опити...нещо май не налиташ на подходящи моми...

# 51
  • Мнения: 24 467
 smile3502
Колко? /За списъка/
То и навремето ако по толкоз си се канил, тя мадамата чакала, чакала, отишла при други списъци.

glumper , к'ви са тез приказки?!

Защо не ги разбираш? Ми сещам се ей- така, на прима виста, за следното:- прекалено много обобщаваш, прекалено анализираш, прекалено изчакваш, може би и да имаш малък опит или прекалено едностранчив. Причини- много. Едно е сигурно- това, което се върни в нечия глава може никога да не се завърти в друга. Животът е шарен.

# 52
  • Мнения: 301
Какъвто и проблем да е имала бившата му, в момента контрата е у него и проблема му се разраства.
Пич колкото повече се ровиш по-гадно ще става. Направи си услуга и забрави. Иначе ... самозакопаваш се заради чужди грешки.

Успех!

# 53
  • Мнения: 668
Леле какво продължение има.Прочетох всичко до тук.Виж какво  писал си за някакви списъци,че на единият мъж жена мъ е бременна(явно жената е тук в форума) и не ти прави чест да го казваш по тоя долен начин.Това,че жена ти е боклук не означава ,че трябва да нараняваш някоя свестна женица и то по този начин.Като ти е писнало от нея защо се занимаваш още.

Вторият ти опит пак е бил на камък.Ми нищо пробвай се с друга.Ама не го давай така на крайности.Ти го направи тук голям проблем,че женати е спала с още 10.Ми или ти си мухъло или тя си е боклук.Това е-животът е гаден и трябва да успеем поне да се уважаваме .

# 54
  • Мнения: 2 018
Човече, потърси професионална помощ, но не от адвокат.

И аз това си помислих.

# 55
  • Мнения: 0
Вашите копия могат да останат, но това ще го изтрия.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 15:11 от Стрел40

# 56
  • Мнения: 3 794
Това,че жена ти е боклук не означава ,че трябва да нараняваш някоя свестна женица и то по този начин.Като ти е писнало от нея защо се занимаваш още.

Е,как той наранява свястната женица ??? Както писах и според мен форума не е най-удачното място за подобни разправии! А тази женица ще разбере и тя рано или късно истината и ще четем поредната тема 'изневери ми! а сега какво?'
Гадни твари са хората...гадни егоисти !

# 57
Цитат
И една вечер, като бяхме в леглото и на път да стигнем вече до съществента част, аз дирекно я попитах какво става? Казах й какво е станало с мен и че ако има друг да ми каже, защото не искам да вкарвам човека в същия филм, в който съм аз.
Все едно я залях с вряла вода. Започна нещо да мърмори, че се сетила, че има работа и т.н. Повече не я видях.
Получих само един и-мейл, че решила да "инвестира" в сегашната си връзка.

Не наистина, на колко си години?
Много анализираш, това ти е грешката. Не се получило 3 пъти, на стотния път ще се получи.
А до тогава се отпусни, наслаждавай се на неангажиращи връзки, дори и да си един от многото Laughing, какво ти пука, нали не си бил лудо влюбен в тази девойка по-горе. Не се връщай назад, изпрати я по живо и по здраво, бившата да изневерява и трови нервите на някой друг. Sunglasses

# 58
# 59
  • Мнения: 24 467
Ох, няма ни в списъка!
Целувам те!
А сега- накъде, човече?

Общи условия

Активация на акаунт