Болки в корема без кървене!

  • 1 813
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 929
Не чакай до четвъртък. Често се случва това в 6 г.с. и не е безобидно. За всяко неразположение и притеснение по време на бременността е редно да питаш доктора, който следи бременността ти - затова си го избрала все пак.

# 16
  • Мнения: 805
Отивай на лекар. И почивай повече!

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Какво стана на прегледа?

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не чакай , а ходи на лекар  Hug.Дано всичко е наред  Praynig

# 19
Не ми се говори какво стана на лекаря!
Ходих и нова изненада - всичко е наред ама само дето няма сърдечна дейност. Не зная как мин седмица и аз и лекарката при която бях в София видяхме пулсациите, а сега в Стара Загора лекарят беше категоричен, че няма сърдечна дейност и да се подготвя за най лошото!
Ще се побаркам!

# 20
Не се притеснявай, във втория месец и мене ужасно ме болеше корема и кръста. Имах ръждиво зацапване към 4-тата седмица и всъщост тогава разбрах че съм бременна. Пих само Дуфастон и фолиева, не съм почивала, но всичко слава Богу отшумя към третия месец. Успех и спокойно!!!

# 21
  • Мнения: 2 447
Не ми се говори какво стана на лекаря!
Ходих и нова изненада - всичко е наред ама само дето няма сърдечна дейност. Не зная как мин седмица и аз и лекарката при която бях в София видяхме пулсациите, а сега в Стара Загора лекарят беше категоричен, че няма сърдечна дейност и да се подготвя за най лошото!
Ще се побаркам!
Миличка съжалявам много!Дали пък не е възможно доктора да е сгрешил.Потърси и друго мнение.Кураж и успех! Hug

# 22
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не ми се говори какво стана на лекаря!
Ходих и нова изненада - всичко е наред ама само дето няма сърдечна дейност. Не зная как мин седмица и аз и лекарката при която бях в София видяхме пулсациите, а сега в Стара Загора лекарят беше категоричен, че няма сърдечна дейност и да се подготвя за най лошото!
Ще се побаркам!

Мила майчице, направи още една консултация. Дано всичко да е просто недоглеждане. Стискам палци да е така. Ще проверявам редовно... пиши. Кураж и успех и от мен!

# 23
  • Мнения: 174
Надявам се да е станала грешка  Praynig
Отиди при друг лекар и пиши. Ние сме с теб!  Hug

# 24
  • Мнения: 2 334
Направи консултация с друг лекар.Успех ти желая  bouquet

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте аз съм в 5г.с.имах леки болки и отидох на лекар .Предписа ми дуфастон, папаварин и да почивам .От два дни имам леко кафяво пак ходих на лекар и пак същите неща .

# 26
  • Мнения: 47
Здравейте мами!
 Аз също имах подобна ситуация с ръждивото петно, но само еднократно(един ден). Отидох на лекар и ми изписа дуфастон и но-шпа. И след това вече не се повтари (и слава богу де)! Но що се отнася до доктора по-добре е да потърсиш и друго мнение. По някага стават греши. Peace

# 27
  • Мнения: 61
и на мен ми казаха 4е няма сърде4на деиност бях вав 8г.с. и се оказа 4е има но на старият им видеозон не се вижда дано да не е вярно и вси4ко да е наред

# 28
  • Мнения: 1 554
момичето не е писало от 9 октомври Tired

# 29
  • Мнения: 2 960
момичето не е писало от 9 октомври Tired
брей каква наблюдателност Hug

Общи условия

Активация на акаунт