Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-21)

  • 18 752
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен !
На 30.09 се сдобихме с едно малко момиченце , което нарекохме Никол на мама Нели  Laughing
МиШеНцЕ, аз давам на малката Лактана био и съм много доволна от нея. Тъй като нямях кърма съм я кърмила има няма 5 дни. В болницата ни дохранваха с Фризо ХА , не че имахме алергия, а такова мляко ни даваха. След като ни изписаха продължих да й го давам , но почна да ходи до тоалетна през два дни и започнаха и колики и аз реших до сменим хуманата. След обстойно четене на форуми се насочих към лактана пък и лекарката ни каза че е добра, германска е  като аптамила(но той е горчив ) . По скъпа е и една опаковка ни стига за 8 дни, но ни се отразява много добре. Акаме си сутрин и вечер, папка си по 110-120 вече и всичко е ок. Е имаме си малко колики но ще ги преживеем. Купувам я от Симба, защото е 21,50, а в аптеката на кауфланд е 24 лв.

# 226
  • Мнения: 25
Между другото искам да ви попитам от кои памперси сте най-доволни.

# 227
  • Мнения: 159
Здравей Nely1208, честито за бебчето   bouquet Колкото до памперсите, в началото купувахме на Памперс( нали уж са най- хубавите  ooooh!), но малката така се обрина от алоето, с което са намазани, че повече няма и да си помисля да купя от тях. След това смених с Либеро- те според мен са добри, но не мога да сетя защо ги смених  newsm78 после минахме на Хъгис ( ползвала съм и Класик и Премиум- Премиума имат ластик отзад и са много удобни, малко по-скъпи са от Класика), купувам ги от Мечо Пух или Симбата, защото в Кауфланд има само Класик. Тази седмица като купувах, не можах да намеря Хъгис и купих Молфикс- намазани са с алое ( надявам се като сме вече големи да не се обринем), засега нямам проблени с тях. Колкото до Еви бейде, Кан бебе и Слийп енд Плей не съм ползвала, но съм скептично настроена. Леле ама какъв анализ му дръпнах Mr. Green Лек ден от мен  bouquet
Иве как си?  Hug

# 228
  • Мнения: 301
Добро утро !!!
Добре дошли на новодошлите !!!
Nely1208 честито ви бебче !!!  bouquet
Да ви е живо и здраво и много да ви радва!!!
viva_t пожелавам ти скоро и ти да се видиш в дебелеене Wink,а после и в едно сладко бебче  Hug
Цитат
ZuzyM я сподели коя е градината, че бързо ще ни дойде времето за там.
Абе несъм много сигурна дали да ти ч препоръчам,но може би аз съм много взискателна за другите неща,но за болните деца са супер
ЦДГ №13 срещу Топлофикация.
Миналото кафенце не ми харесахте ,а я пробвайте това

# 229
  • Мнения: 369
Добро утро момичета  Hug Много ми е гадно като не мога да кажа :Какъв прекрасен ден е днес : но за съжаление такива дни ни очакват за напред Sad  Добре дошли на новите момичета  Hug
Кафенцето е супер но не може кафенце без някаква закусчица нали  Naughty Да ви е сладко Party

# 230
  • Мнения: 117
Nely, честита рожба. Много да ви радва, жива и здрава да е Hug Ами в Мечо Пух също е 21,50 и като сметнах, излиза, че е с 1-2 лв по-скъпа от Нутрилона, т.к. той е 400гр- 10лв а Лактана е 800гр. Ще я пробваме и нея, дано й действа добре Simple Smile
За памперсите- ползвах на Памперс до преди месец. Ама после смених с Хъгис- класик... не ми допаднаха. Сега съм с Хъгис- Премиум и е 26лв в Мечо. От другите нямам наблюдения. Дано съм била полезна Peace
От кафенцето няма да се възползвам, ама тия сладчици..... smile3508

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 27
Честито на Нели рожба! Hug  bouquetМного щастие!

# 232
  • Мнения: 556
Nely1208 добре дошла и честита рожба Hug Относно памперсите и аз съм на Хъгис премум,доволна съм от тях.Ползвах и на Памперс,добре му понесоха на дупето,но нямат ластик както Хъгиса.
Много хубаво кафето,веднага ще се възползвам Simple Smile от закуската също!

# 233
  • Мнения: 369
За памперсите да кажа . И двате деца са ми ми били на памперс (голямото вече не  Grinning) но не защото съм най доволна от тях а защото мъж ми ги взима .Казвам искам памперси и той си взима такива . не ти помогнах изобщо , но има много хубави отзиви за Хъгис или там как се казват  Peace .Ще пробвам и аз някой път от тях най вече заради ластичето ,защото на памперс някак си много и се свличат  Thinking

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 27
Имам предложение- да теглим листчета с никовете ни за Коледа и да си разменим подаръци, въпросът е да знаем кои искат да участват, да се съберем един ден да теглим и преди Коледа да купонясваме, на мене отсега ми е едно коледнооо;)))))))))), само за купон и подаръци мисля:), Мимка, викни некои ора да снимат..хахах
Има ли такова заведение, където да се поберат всички колички? Laughing

# 235
  • Мнения: 301
А може ли и майки без колички да участват  Joy

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 27
Зузка, много ясно:), майки- купонджийки да са Hug

# 237
  • Мнения: 25
И ние досега сме с Pampers , но ми миришат някак странно сигурно от алоето и мисля да ги сменя с Хъджис или Либеро
Ще пробвам първо Хъджис Премиум пък ще видим   Laughing

# 238
  • Мнения: 301
Там сме .
Кога ще бъде срещата,за да се уточнят подробностите,че вече нямам търпение
Имен ме заля коледното настроение hahaha Joy

# 239
  • Мнения: 728
То с количките няма как, ми дайте да оставим децата на мъжете и да си спретнем една хубава коледна форумска среща. Ще си запазим някъде маса и ще хапнем и пийнем на спокойствие Hug.

Общи условия

Активация на акаунт