Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-21)

  • 18 744
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 301
Цитат
То с количките няма как, ми дайте да оставим децата на мъжете и да си спретнем една хубава коледна форумска среща. Ще си запазим някъде маса и ще хапнем и пийнем на спокойствие .
Аз съм пак за

# 241
  • Мнения: 556
Е добре да оставим децата на мъжете,но при мен това означава,че само за 1 час ще имам поне 3 обаждания да се прибирам Laughing Ще видим какво ще измислим,ако не ще мине и без нас.
Забравих да почерпя,мъжа ми днес има имен ден Simple Smile

Последна редакция: сб, 08 ное 2008, 10:05 от little angel

# 242
  • Мнения: 369

Добро утро момичета . Hug Днес ставаме на 1г

# 243
  • Мнения: 906
                                               

                                                         ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
                                                Много здраве, усмивки и безгрижно детство!

# 244
  • Мнения: 556
Честит първи рожден ден на малката Михаела!
Да расте много здраво, щастливо и усмихнато дете!
Весел празник на цялото семейство!

# 245
  • Мнения: 159
ЧЕСТИТА ПЪРВА ГОДИНКА НА МИХАЕЛКА, ДА Е МНОГО ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ!!!


ПЕТЯ, ЧЕСТИТ ТИ ИМЕННИК- ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!!!

# 246
  • Мнения: 0
Честит рожден ден!!!

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 27
Честито на Петето именник! Много любов! Чрд на Михаела! Само радости да носи на мама, тати и близки!
И ние имаме повод за радост и почерпка - днес Дими стана кръстница на Тамара! HugМного и благодаря! Heart EyesНа мама християнчето не плака! Ще пусна снимки по- нататък, че още са на камера! За коледния купон ще ми звънят на вратата още, май ще се правя пак на кенгуру Joy.




# 248
  • Мнения: 159
За коледния купон ще ми звънят на вратата още, май ще се правя пак на кенгуру Joy.
Муцка, нещо туй не го разбрах  Thinking

# 249
  • Мнения: 369
Добро утро или Добър ден е вече  Laughing
Това за коледния купон сериозно ли е ? Thinking защото снощи споменах на свеки че ще и оставя децата за една вечер и тя се по съгласи (не е сигурно баш, че беше пийнала повечко винце) но пак ще говоря с нея .
За коледния купон ще ми звънят на вратата още, май ще се правя пак на кенгуру Joy.
Това и аз не го разбрах нещо  newsm78

# 250
  • Мнения: 68
Аз ще ви го разтълкувам.Някой по нагоре мисля,че петя беше казала,че ако остави детето ще и званят през 30мин.Ати иска да каже,че на нея ще и звъннат още докато е на вратата в тях.  Joy 

# 251
  • Мнения: 68
Честито на всички именници и рожденници със закъснение     bouquet  nbirthday beer beer2

# 252
  • Мнения: 2 425
Честити рожденници и именници. Много здраве и късмет на всички  

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 27
Дими, това е много яко със снимчицата.. Peace

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 27
Хей, мами, срам и позор- на 3 страница сме. Пак ли аз ше го дигам Joy Я елате да се изповедате на Муца кой кво що Laughing
Днес ходих на кафе в Глобуса при Евроленд дето е, може да се влезе с колички, ама най- много три ще се съберат. Зарязах наш'та убавица и си разглеееждах магазините с кеф, а тя кротува, да не повярвате... Ма много скъпи неща има там, бре..лелее, харесах си една пелерина, кафява с везани неща по нея, сто пеесе и намсиколко лева, кощунство! Протестирам:)!!
Утре излизам на протест за малкото майчинство- 25 лв и от социалните- 100 лв. С жълто знаме ще съм! Joy Пред киното ще правя кан-кан Joy

Общи условия

Активация на акаунт