Тоалетни трици

  • 7 803
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 207
Да, ползвам най-редовно. Ползвам от няколко години на "Христина" - седефени и пшенични. Много ми допадат, тъй като са течни..., от сухите ми се притрива лицето.
Ефектът е по-гладка и добре почистена кожа ! Peace
И аз си купих на същата фирма! Но само веднъж съм ги пробвала! Иначе на същата фирма ползвам антицелулитен крем и страхотен!

# 16
  • Мнения: 1 081
Ползвам, да.
Идеално почистват лицето, но трябва да се масажира нежно и внимателно, за да не се разрани кожата, за мен веднъж седмично е достатъчно   Peace

# 17
  • Мнения: 468
 Ползвала съм само сухи- кестенови и пшеничени. Пшеничените са меки и не драскат лицето, кестеновите доста груби и трябва да се търка внимателно, но ефекта е по- осезаем при тях. Наистина се ръсят, но аз ги ползвам като вземам душ и си ексфолирам и тялото.

# 18
  • Мнения: 922
Най-редовно ползвам кестенови Клеопатра или пшенични. Ефекта е поразяващ - нежна и гладка кожа без черни точки.
Ползват се като се разбъркат с зехтин. Масажираш няколко минути и оставяш да засъхне като маска.
Струват 35-40 ст.

# 19
  • Мнения: 3 314
Най-редовно ползвам кестенови Клеопатра или пшенични. Ефекта е поразяващ - нежна и гладка кожа без черни точки.
Ползват се като се разбъркат с зехтин. Масажираш няколко минути и оставяш да засъхне като маска.
Струват 35-40 ст.
   аз ползвам същите ама ги разбърквам с вода

# 20
  • Мнения: 207
Аз опитах, но не застават върху лицето като са разбъркани с вода във вид на каша. Много се ронят. Sad Някои ги нанасят върху влажна кожа в сухо състояние и така се залепват върху нея!

# 21
  • Мнения: 779
може ли снимки с мнения Rolling Eyes
намерих тези http://beautycosmetic.biz/popup_image.php?pID=893

# 22
  • Мнения: 207
Купила съм си същите! Ще Ви кажа отзиви!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 231
Еййй, бях забравила за наличието на този продукт.....едно време ползвах от кестеновите, трябва пак да си купя едни.

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Вече писах,но ще се повторя,доволна съм от резултата.

# 25
  • София
  • Мнения: 901
А някой може ли да ми обясни каква е разликата примерно между тези седефените и пшеничните?  newsm78 И как ги използвате за лицето и за тялото? Смесвате ли ги с нещо, на влажна кожа ли ги слагате, само разтривате и отмивате ли?   Praynig Hug

# 26
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Седефените трици на Христина са на кашичка,разликата е ,че едните трици са от пшеница ,а другите от седеф! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 207
Седефените трици на Христина са на кашичка,разликата е ,че едните трици са от пшеница ,а другите от седеф! Simple Smile
А кои са по-хубави?

# 28
Имам тоалетните трици от смлени диви кестени за лице на Клеопатра.Подмладяват,почистват и са 100% екологичен продукт.Стават за всеки вид кожа,свиват порите,почистват бактериите и снабдяват кожата по естествен път с витамини и минерали.Помагат при черни точки.Траен ефект има само при редовна употреба!На опаковката пише,че се разбъркват със зехтин,но да ви кажа,може също с вода или с мляко.Цената им е доста изгодна-50 ст.Могат да се използват като маска-престоява на лицето 10 мин и се изплаква с хладка вода или 2 мин. да се масажира кожата с кръгообразни движения.Хубаво е да използвате фини трици, защото кайсиевите например са много едри и понякога разраняват кожата.

# 29
Преди малко обтрих лицето си с 1 с.л. трици от кестен и 2 с.л. кисело мляко,усещането е много приятно.След като ги изплакнах с хладка вода почувставах кожата си супер гладка и мека като на бебенце!Остана ми доста от сместа,която си направих и с нея можеха да се намажат поне още двама души.Следващия път ще си приготвя маска за лице със същите продукти,тази процедура може да се прави 1-2 пъти седмично.

 
 

Общи условия

Активация на акаунт