Хората в будна кома!?

  • 16 765
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 268
А този разбрахте ли какво е сътворил.Наглост!
http://dnes.dir.bg/2008/10/23/news3507756.html

# 76
  • Мнения: 943
Няма по ужасно и трагично нещо от случващото се с тези хора,милото детенце!!!! CryПросто оставам безмълвна пред алчността,безхаберието и лицемерието на всички тези хора ,които гледаме как постоянно се оправдават по медиите.Надявам се един ден да има сила,която да ги накаже.Това не са хора...пари,пари,пари,пари....ами вози се в опел,рено,не в мерцедес или бмв като няма пари.БОЖЕ<БОЖЕ ,как няма кой да ги спре!
Сутринта гледах и репоратажа за момичето,което починало в Пирогов (мисля че) ,имало киста и от нищо станала трагедията.И се обажда някакъв Идиот(шеф на болница или нещо подобно) и започва да ръси глупости,няма ли кой да поеме отговорност,поне веднъж smile3511

# 77
  • Мнения: 144
Според мен този проблем ще бъде решен. Ще трябва време, но ще бъде решен. Сигурен съм, защото вие няма да се откажете докато не бъде решен.

# 78
  • Мнения: 404
Д а за съжаление в България никой не го интересува за тези хора.
Имам една позната, която от м.Май тази година е в такава кома.При катастрофа я е получила.Не съм ходила да я виждам , защото не сме били близки, но нейни приятелки ми разказват за нейното състояние.Направо е потресаващо.Сега се намира в някакъв хоспис в кв.Захарна фабрика, в който имало хора в будна кома.Там има медицински персонал и доколкото разбрах се грижат добре за нея и останалите пациенти.Но това струва скъпо на семейството, защото се заплаща доста за ден престой.Но те правят всичко възможно тя да е там, защото там всеки ден персоналът раздвижва болните, къпят ги и други такива неща и с това им остава надеждата, че един ден тя ще се събуди и нещата ще си дойдат на място.
Ох дано нещо добро скоро се направи за тези хора, защото както те така и близките им страдат много.

# 79
  • Мнения: 22
Здравейте,
За всички, които питаха за банкова сметка на Николай, вече има такава.

Николай Иванов Банков
SWIFTBIC: PRCBBGSF   
IBАN: BG62PRCB92301026587817
Прокредит Банк

# 80
  • Мнения: 624
Здравейте,
За всички, които питаха за банкова сметка на Николай, вече има такава.

Николай Иванов Банков
SWIFTBIC: PRCBBGSF   
IBАN: BG62PRCB92301026587817
Прокредит Банк


  bouquet

# 81
  • Мнения: 835
Много е страшно.Особено за близките.В един момент целият ти живот се преобръща наопаки.А най-лошото е, че изход май няма.Излекувани напълно няма.За това здравната каса бяга-защото са само разходи.
За голяма съжаление и на "запад" касата не поема напълно мед.грижи, а само частично до стабилизирането им, но пък рехабилитацийте им са много добри.

Нека кой с каквото може да ги подпомогне, защото в този момент дори и малкото върши работа, а те имат нужда от подкрепа.

# 82
  • Мнения: 4 586

В събота от 19.30 по БТВ ще излъчат филма "Събуди се!"
Има случаи на излезли от кома. Учат всичко наново.

# 83
  • Мнения: 137
Гледах снощи по новините за Елвира, толкова е гадно, защо така несправедлива е съдбата Cryтази сутрин ще дават още по сутрешния блок на Би Ти Ви за това как се гледа и колко струва подръжката на всико това Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 1 572
Гледах снощи по новините за Елвира, толкова е гадно, защо така несправедлива е съдбата Cryтази сутрин ще дават още по сутрешния блок на Би Ти Ви за това как се гледа и колко струва подръжката на всико това Rolling Eyes
ееей аз съм го изпуснала , много искам да го гледам
по коя тв го даваха

# 85
  • Мнения: 822
Гледах снощи по новините за Елвира, толкова е гадно, защо така несправедлива е съдбата Cryтази сутрин ще дават още по сутрешния блок на Би Ти Ви за това как се гледа и колко струва подръжката на всико това Rolling Eyes
ееей аз съм го изпуснала , много искам да го гледам
по коя тв го даваха

Да, ако може някой да даде линк?

# 86
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Поддържането на хора в будна кома е мнооого скъпо. Едва ли ще помогне двата процента от увеличените здравни вноски, както някой беше предложил по-нагоре.
Жестоко е, тежко е. Но такъв е животът, случва се и никой не е застрахован.
Много е тежко и на близките, които го обгрижват, защото ставаш роб до живот на едно вегетиращо тяло.
В този смисъл аз съм за закон за доброволната евтаназия в България.

# 87
  • Мнения: 1 668
fam  Sick Sick Sick. ти би ли дала съгласието си за евтаназия на твоето дете, ако то е в будна кома  #Crazy #Crazy #Crazy. Наистина съм леко притеснена за теб, ако наистина го мислиш

# 88
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
fam  Sick Sick Sick. ти би ли дала съгласието си за евтаназия на твоето дете, ако то е в будна кома  #Crazy #Crazy #Crazy. Наистина съм леко притеснена за теб, ако наистина го мислиш

Герчо, нямам отговор на въпроса ти. Каквото и да ти кажа, ще са само хипотези. Не можеш да се поставиш хипотетично в една такава жестока ситуация и да разискваш алтернативи.
Слушала съм лекарски мнения по въпроса за будна кома.
Понякога смъртта е по-хуманна.
И няма защо да се притесняваш за мен.

Надявам се темата да не се изроди в спор.

# 89
  • Мнения: 413
по БТВ днес са давали за будната кома, ако някой знае линка моля да го даде.

Общи условия

Активация на акаунт