Спукани капиляри - помагайте!

  • 17 330
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 291
От личен опит мога да кажа, че Лиотон гел 1000 е за изхвърляне. Не върши абсолютно никаква работа. не си хвърляйте парите на вятъра!

И аз съм със спукани капиляри, на мен и по лицето са ми много тънки и ако не полагам грижи и там се пукат. А Лиотон не си хабете парите, нищо не помага

# 16
  • Мнения: 4 414
Не е вярно,аз познавам лично една докторка която го прави, а и на мои колежки ги махна!Тежките проблеми са си отделно!:-))
къде работи, как се казва, колко струва, дай повече инфо...ако те притеснява нещо, може и на лични Wink

# 17
  • Мнения: 1 639
абе и аз си имам и то от малка ги имам...може и генетично да е щото и майка ми и ми баща ми имат......аз знам ,че не се оптавят.Тук друго разправяте.....може би има различни видове и степени....Макар,че сегашната медицина всякакви неша измисля,едни успешни,други не чак толкова....

# 18
  • Мнения: 1 232
това май е проблем на доста хора и аз имам спукани капиляри,да не говорим,че недай бже да се бутна лекичко някъде и местото посинява.До голяма степен,наследствеността си казва думата майка ми има на същото място където имам и аз.Отчасти съм доволна от Венозния гел на Тайс

# 19
  • Мнения: 7 640
спуканите капиляри са резултат от възрастта Sick, женския пол, противозачатъчни хапчета, бременности - тука разбирай естрогени- и гени. И да мажеш, и да не мажеш-все 20. Могат да се заличат- не е безумно скъпо, но е гадно-всяко съдче се боцка почти по отделно, вкарва се нещо като лепило и на това място точно с гаранция няма да се появи отново. На 1мм разстояние обаче нищо не гарантира поява на нов капилар. Така че-свиркай си, много важно - аз съм на принципа, че от самолет не се виждат.

# 20
  • Мнения: 2 489
Попитай в големите козметични салони за IPL - импулсна светлина.

Няма нужда от хирург, а резултатите са гарантирани.

# 21
Здравейте момичета,

        И аз имам същия проблем и честно казано просто мразя краката си. Единствено след слънчеви бани или солариум мога да си позволя да нося нещо по- лятно.
        Когато дъщеря ми беше малка ме питаше защо си драскам с химикал по краката. Направо ми идеше да newsm45. Явно има и наследствена обусловеност, защото и майка ми и баба ми са със същия проблем.
            

# 22
От личен опит мога да кажа, че Лиотон гел 1000 е за изхвърляне. Не върши абсолютно никаква работа. не си хвърляйте парите на вятъра!
и аз имам същия проблем и този гел наистина не помага и аз го ползвах. Аз имам и разширени вени. Казаха ми че с операция се махат (вените), а за капилярите не знам

# 23
  • София
  • Мнения: 4 576
Момичета и аз имам проблема със спуканите капиляри,даже по едно време се замислих и за разширени вени,но при последното изследване на кръв помолих да ми пуснат и едно протромбиново време и,...явно засега са само капилярите.Сега съм взела ЦИКЛО 3 крем да се мажа и момже би си въобразявам,но....сякаш изсветляват.Мажа се от около 1седм./2дн.В него няма хепарин,затова и реших да го пробвам докато съм бременна /появиха ми се след 2-то забременяване/.Купих го от аптека,струваше 4.62.

# 24
  • Мнения: 1 639
А случайно някоя от вас да е забелязала от епилатора да й се появяват нови?Аз иамам такива съмнения за моите,но не мис е иска да се обезкосмявам с друго Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 811
Дааа! Епилатора  smile3501 И аз имах съмнения, че и той има вина за капилярите, но си мислех, че си втълпявам  newsm12 Май наистина и той е допринесъл да стават все повече, от няколко години почти само с епилатор си поддържам краката.

# 26
  • Мнения: 7 640
не мисля, че има връзка с епилатора. Кола-маската според мен е по-кофти, з-то е топла.

# 27
Да, определено топлата, а и студената кола маска допринасят за повече спукани капиляри. Аз имам само на едно място малко над коляното от вътрешната страна на едното бедро, но си спомням, че и майка ми имаше точно там, а после получи и тромбофлебит. Сигурна съм, че е наследствено. Все пак гледайте да не си кръсттосвате краката, когато седите и ако работите на бюро, използвайте някаква подложка, за да са на по-високо ходилата ви, а не да висят.

Радвам се, че писахте по темата.

# 28
А случайно някоя от вас да е забелязала от епилатора да й се появяват нови?Аз иамам такива съмнения за моите,но не мис е иска да се обезкосмявам с друго Crossing Arms
моите се появиха именно от това. Още като по-малка като почнах да си скубя космите първо с кола маска, после с епилатора и ми се появиха.  И от тогава си бръсна краката. Скоро исках да опитам пак с кола, но козметичката ми каза, че ще стане по-зле.

# 29
  • Мнения: 138
Благодаря за съпричасността момичета.
Заинтресува ме варианта за IPL, но в Бургас не знам студио предлагащо такава услуга. Явно ще трябва да се научим да си харесваме краката.

Общи условия

Активация на акаунт