Печено свинско.Супер крехко и умопомрачително вкусно!

  • 153 993
  • 158
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 418
 
Ох, аз пък прекалих с оцета Close, така да ме е яд. Станаха доста кисели, но пък мъжът ми ги хареса много. Ще се пробвам пак, няма начин Confused.

Че...колко оцет си сложила? Rolling Eyes
   Аз слагам доста,но никога не стават кисели.

# 121
  • Мнения: 1 352
Ами полях ги доволно Embarassed.
Истината е, че вчера дадохме компютъра да ни преинсталират софтуера и ги правих по памет. Днес видях, че само се напръсквали Confused.

# 122
  • Мнения: 429
Наистина стана умопомрачително вкусно! В маринатата сложих червено вино и оцет , но наистина ми се стори, че именно оцетът е "тайната съставка"! Следващият път ще напарвя маринатата само с оцет!
Другото, което промених е, че нарязах месото на малки парченца без да го начуквам (мързеше ме Embarassed), но пак стана божествено!

# 123
  • Мнения: 7 418

Другото, което промених е, че нарязах месото на малки парченца без да го начуквам (мързеше ме Embarassed), но пак стана божествено!
   Една моя приятелка прави така. Peace

# 124
  • Мнения: 175
И аз, и аз! Simple Smile
Тази рецепта я научих преди години от предаването "Чай" на Драгомир Драганов. Не помня кой го готви - но го нарече месо по аржентински. Наистина свръхсполучливо! Единствената разлика е, че не се слага нито вино, нито оцет - само месо, лук, майонеза и кашкавал. Е, малко е тежко, става с всякакво месо. Последния път сложих и моркови.

# 125
  • Мнения: 24
Селма едно голямо благодаря ,вчера изненадах всички мой гости с тази страхотна рецепта.Аз го приготвих с червено вино .Нека всеки да я пробва.Пак благодаря.Моля те ако имаш пак някоя вкусна рецепта напиши я. Grinning

# 126
  • Мнения: 24
Благодаря ти Селма,невероятно вкусна рецепта,гостите ми си облизаха пръстите.Дай още вкусни рецепти ти си страхотен кулинар.

# 127
  • София
  • Мнения: 1 341







Днес направих пилешки дробяета по тази рецепта -
станаха мноооооооого вкусни!
Още веднъж  smile3501  Селма!

# 128
  • Мнения: 337
Здравейте  Grinning,

Ние в нас сме потребители предимно и само на свинско Mr. Green , видях рецептата, утре имам РД и искам да я направя. Само едно не разбрах - като начукам месото осолявам ли го или чак утре като го готвя? И колко вино да сложа, за да има сос, защото ако само напръскам, не знам дали ще стане.

Селма, отворена съм за всички свински рецепти - не само по Коледа!

# 129
  • Мнения: 9 776
 toni_ls, разбира се, че трябва да овкусиш месото със сол и каквито подправки искаш и така да престои до утре. Виното е на око, но да има Laughing. Пак е до вкуса.

# 130
  • Мнения: 337
Охоооооо smile3508 , благодаря Polin_a, ей сега отивам да го посоля, да го напия и утре, ако съм в състояние, ще пиша да се похваля Hug
Aз само риган ще сложа - много обичам.

Лека вечер на всички   bouquet

# 131
  • София
  • Мнения: 1 826
Селма,  Hug Hug.

Направих го! Страхотно стана. Само следващия път ще взема бут, защото сега нямах и сложих контрафиле. Но не е за това ястие.

# 132
  • Мнения: 112
И аз днес ще го пробвам Grinning!

# 133
  • София
  • Мнения: 1 941
Ще се пробва. Simple Smile

# 134
  • Мнения: 9 776
Вчера го правих за втори път. Имах гости и понеже исках да е нещо като хапки, нарязах месото на парченца, овкусих с универсална подправка и поръсих с оцет. Нямах вино за съжаление. Престоя така от сутринта до обяд в хладилника. После - по описания начин. И пак стана много добре. Успях да изненадам много приятно гостите си Peace.

Общи условия

Активация на акаунт