Печено свинско.Супер крехко и умопомрачително вкусно!

  • 153 995
  • 158
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22
НЕПРЕМЕННО СЛОЖЕТЕ ВМЕСТО ОЦЕТ – ВИНО!

# 136
  • Мнения: 7 418
НЕПРЕМЕННО СЛОЖЕТЕ ВМЕСТО ОЦЕТ – ВИНО!
  Защо пък "непременно"? Rolling Eyes

# 137
  • Мнения: 22

 Селма, много по-ароматно и полезно е. Може и малко лук нарязан на шайби да се сложи между пържолите,докато се маринова
   

# 138
  • Мнения: 5 173
О, ще се пробва, след провала ми с охлювите, ще направя нещо по-традиционно Flutter.

# 139
  • Мнения: 429
Правила съм го с вино, правила съм го и с оцет, а веднъж напарвих 1/2 оцет + 1/2 вино (свършило ми беше виното)- определено оцетът придава невероятен вкус!

# 140
  • Мнения: 7 418
  Явно,зависи от личните предпочитания....  Peace
  Аз ,макар и предложих варианта с вино,препочитам оцет. Wink
  А идеята да се сложи лук в маринатата е добра.
   Simple Smile

# 141
  • Мнения: 4 070
СЕлма привет и Весели празници!! Направих го това месо...първо не намерих този оцет и го правих с вино...дори и мъжа ми, който не е фен на такива манджести меса му хареса все пак. Но май прекалих със заливката- понеже месото ми беше много и сложих повече майонеза и мляко и стана водничко, но вкусно...а от къде да намеря такъв оцет?? Hug

# 142
  • Мнения: 7 418
   Радвам се,че ви хареса рецептата! Grinning
   За оцета.....Най-обикновен е.Може да се ползва и винен,и ябълков,продава се навсякъде по магазините с хранителни стоки.
   И виното е много подходящо... Simple Smile

Но май прекалих със заливката- понеже месото ми беше много и сложих повече майонеза и мляко и стана водничко, но вкусно...
     Според моя вкус,по-добре по-водничко ,отколкото по-сухичко!
     Така че си уцелила по-вкусната грешка! Laughing
     Весело посрещане на нова 2010! Hug

# 143
  • Мнения: 375
   Селма, идвам с голяма благодарност за тази рецепта! Резултатът бе превъзходен!!!  bouquet

# 144
  • Мнения: 7 418
  Страхотно!!! Hug Hug Hug

# 145
  • Мнения: 1 232
Хоп и аз тук!

# 146
  • Мнения: 125
Селма.хиляди благодарности.Направих го за Нова година и останах очарована.Минава в графа любими.

# 147
  • Мнения: 7 418
Селма.хиляди благодарности.Направих го за Нова година и останах очарована.Минава в графа любими.
     newsm44  Hug

# 148
  • Мнения: 615
МММММММММ ще го пробвам, звучи много вкусничко. Селма   bouquet

# 149
  • София
  • Мнения: 816
Направих го.Изядохме го.Заедно с пръстите.Облизвахме се и на следващия ден го направих с запържено месо.Вкуснооо.

Общи условия

Активация на акаунт