В малките тумбачета, се гушкат сладки МАЙчета №4

  • 14 235
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 5 247
Dido4ka!браво, че ще си полежиш!Работата никога няма да свърши. Затова трябва да мислим за себе си сега повече. Здравей kamelia1982!Колко прекрасно, че ще си имате братче или сестриче! baby_neutral
Аз продължавам да се лекувам, Sad имам 37.2, хремата си стои, парят ми очите, пия лимони и грепфрути, но вярвам, че бързо ще се оправя, защото си стоя вкъщи и спя постоянно.
Момичета и аз започнах да напълнявам, качила съм 2 кг. и си обличам само по широчки панталони и поли, надявам се че вече е нормално, защото иначе ще трябва да се подлагам на диета.....казаха ми, че  повече от 12 кг. не е добре да качвам. Иначе се храня нормално, с леки промени....много повече ми се дояждат салати и туршии, и налитам на ябълки....всеки ден изяждам по 4-5 и по половин кг. грозде.....също и орехите и препечените филийки са ми вкусни!Не мога да погледна чай и кафе.Радвам се че си общуваме, Grinning защото така се чувствам споделена.....все още не съм казала новината на никого освен на близки роднини.

# 241
  • Мнения: 8
Привет и от мен!Зайо,много се радвам за теб.Аз също имах желание за близнаци,но няма значение.Сега се моля всичко да е наред и все още не смея да се зарадвам.Втората ми бременност завърши със спонтанен аборт и сега ми е малко притеснено.В понеделник съм на преглед и се надявам всичко да е наред и да чуем сърчице. Praynig

# 242
  • Мнения: 528
Здравейте майчета Hug
На повечето от вас виждам гаденето им намалява, а аз да се оплача, вчера и днес се скъсах да повръщам Sick
До сега нищо и за два дни наваксах всичките седмици. В събота сме на сватба, ако така продължавам направо не
знам как ще издържа.


Сиска не е писала скоро, дано всичко да е наред и да се е оправила.

Дикси, хубаво е че сте се разминали с болницата. Как е малкия юнак?

# 243
  • Мнения: 1 317
Момичетата, които трябва да почиват да почиват, че бебетата са най-важни сега, всичко друго - работа, ангажименти оставете за малко на заден план.  Peace
Мигла относно храната съм в подобно като твоето положение - само при мисълта за сладко ми прилошава и ми се повдига, само кисели краставици и солени неща ми се хапват, ябълки и препечени филии също фигурират всеки ден. Чай, кафе, безалкохолни, сокове, цигари - бляк, нищо не мога дори да помириша. Установих, че само от прясно мляко с малко какао се чуствам долу-горе ок. Дори вода ми е гадно да пия. Чуствам се като препила предната вечер и умираща от жажда на сутринта, но ме е страх да се напия с вода, да не ми стане лошо.                   Корем нямам грам, но усещам, че започвам да се поразширявам настрани Laughing, но си знам, че дрехите ще си ми стават почти до последно, затова не мисля да си купувам нищо засега.
Барбарела, почивай си и ти до събота, ще видиш, че ще живнеш дотогава и ще си събрала сили за веселбата  Hug

# 244
  • Мнения: 4
Сладки маминки,
вие как се справяте със секса, имете ли желание,правите ли?
Дано необидя някой с този въпрос, просто ми е интересно как е при вас, защото аз на моменти имам ограмно желание, друг път никакво, правиме си, но по лекичко и внимателно.

# 245
  • Мнения: 125
С това гадене и повръщане сексът ми е на много заден план, определено нито имам желание,нито бих удовлетворила желанието на половинката. Добре че той е доста разбран ,а и като ме вижда как постоянно снова между банята и леглото и не смее да ме пипне,за друго да не говорим.
Надявам се скоро тия гадости да отминат и малко да се почувствам като бял човек,а и да обърна все пак малко внимание на татето,че той доста изолиран и наплашен ми изглежда в последно време.

# 246
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Като стане въпрос за гърдите и все  се сещам за един виц:
Мъж отива да избере сутиен за подарък на жена си. Не знае размера и продавачката започва да го разпитва, за да може да му помгне в избора:
- Какви са като големина гърдите? Колкото грепфрути?
- Не - отговаря мъжа. По-малки.
- Колкото праскови?
- Не, още по-малки.
- Колкото яйца?
- Да! Само че на очи!

# 247
  • Мнения: 1 951
Привет от мен  Hug
Митко е по-добре, пу-пу...

Аз бях на консултация днес. Малкото човече вече е 5 см., всичко му е наред. На мен малко ми се накараха, че съм качила  3 кг. за един месец. Но аз все пак този един месец го прекарах в леглото без почти никаква физ. активност. Пия и по 6 таблетки Утрогестан дневно, та си мисля, че дори малко съм качила ама нейсе... Grinning
Хубавата новина е, че ми казаха повече да не лежа, да си водя нормален начин на живот, да си шофирам спокойно и каквото си искам да правя с две думи...щастлива съм, но не смея много още да се отпусна.

# 248
  • Мнения: 4
Дикси, браво мила радвам се че си по- добре, гадно е да лежиш.
Аз се чудя какво ще правя с моята дискова херния като ме боли, не ми се лежи, но ще видим.

# 249
  • Мнения: 26
Дикси много се радвам за хубавата новина.
Не се притеснявай за килограмите с твоя мъник бързо ще влезеш в норма  Simple Smile

# 250
  • софия
  • Мнения: 0
Здравейте на всички бъдещи мами! Wink Радвам се че мога да се присъединя към вас  терминът ми е на 15.05. Засега всичко е ок , освен постоянното желание за сън и умората. Аз засега ходя само на консултации при АГ в поликлиниката ми . Но понеже ми е за първи път и разпитвам , та ми казаха  че е добре отсега да намеря и лекар който работи в някоя от болниците в които се ражда и той да ми следи състоянието .Вие как смятате? PraynigМоля за вашите коментари

# 251
  • Мнения: 826
Здравейте маминки Hug Дано всички ви намирам в добро здраве и приповдигнат дух.

И аз вече усещам разлики, във фигурата си, но не откъм корем и дупе, ами в централните ложи, от пред Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Не ям много по-различно от преди, никога не съм обичала много сладките неща, а си падам по соленко и кисело, както и сега. Е дояждат ми се напоследък Junk Food (пуканки за микровълнова, сникърс и т.н. Embarassed) но гледам да се спирам и залагам на царската туршия Grinning Но балконите ми са пораснали, определено bombs Дори и моичкия забеляза и се зарадва. Което ме води към другия въпрос, който по горе бе зададен - ЗА СЕКСА. Ами, да си призная, не правя много, много цуни-гуни и джиджи-биджи. И нямам почти никакво желание . За съжаление усещанията ми някак са се променили и не усещам предишната страст. Казват че към втория триместър желанието може да се върне със страшна сила luvbed Дано, че мъжа ще полудее. Говорих и с братовчедката, която ще ражда ей сега, на 17 -ти. И тя нямала желание, но през цялата бременност. Когато се "наложело" Rolling Eyes да правят секс, винаги се преструвала... А по принцип си е доста изобретателна и с желание подхожда към креватната гимнастика newsm78
Ами, споделих, какво да правя!
P.S. Лелееее, ами тя /,братчедката утре ще ражда Shocked ЕЙ сега ще и се обадя и и стискам палци. Ще разказвам как е минало после, от нейно име. Моля се всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig И здраво и красиво момиченце Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 23:10 от dendri

# 252
  • Мнения: 315
Привет и от мен !

Относно похапването на трушийки моята докторка ме предупреди да не прекалявам поради по-високото съдържание на сол. Желая ви приятен ден на всички!

# 253
  • Мнения: 4
Здравейте маминки,
и ние от понеделник сме болнични, а и нещо съм болна.
Ще видя как ще ме лекуват, така ме болят гърдите- дробовете като дишам и кашлям, направо е ужас.
А вие как сте милечки, надявам се дасте добре и моля ви пазете се!

# 254
  • Мнения: 528
Е много е кофти, точно идва сезонът на настинки и грипове.
Трябва да се взимат мерки и много да се пазим.
По препоръка на една съфорумка от три седмици съм на Цитросепт, имуностимулатор и е подходящ за бременни.
Също не пропускам лимоните с мед. Дано да има ефект  Praynig

Дендри, стискам палци на братовчедката  Peace  да мине без проблем  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт