В малките тумбачета, се гушкат сладки МАЙчета №4

  • 14 238
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Привет и от мен Simple Smile Минах през всички стари теми, докато ви догоня. Аз съм в 7 г.с., втора бременност. Лошото е, че бебо е застанал много близо до маточния рог и лекаря се притеснява с нарастването да не ми повреди тръбата, но да се надяваме, че всичко ще мине ок. Нон стоп ми се гади, по 24 часа в денонощието, не повръщам обаче. Дано по-скоро отшуми.
 На всички МАЙчета пожелавам леко и безпроблемно бременеене, дано ни подминат гриповете и настинките тая зима и напролет да се разхождаме с рожбите си  Grinning 1stroller

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 13:26 от kusmet4e

# 256
  • Мнения: 2
Здравейте мами,
аз докато намеря време да пиша вие почти сте изписали и тази темичка. Предната седмица си бях в къщи и тази трябваше да наваксвам с работата. Но все пак днес е петък и не остава много. Предният понеделник бях на лекар, видяхме тупкането на сърчицето. Беше много странно бебо нещо се беше разшавал и беше доста активен и Доки каза че си правел купон. Във вторник сме на ЖК.  Crazy  Hug

# 257
Здравейте момичета, и аз да се похваля. Вчера бях при моя доктор, видяхме сърчицето на бебето, много се радвам! В момента съм в началото на 9 г.с а по калкулатор е трябвало да бъда в 10 г.с. но това мисля, че не е  от значение! Относно гаденето вече преминава при мен, е не напълно но вече е по-добре!  Laughing. Вече мисля да обявя официално на родата, новината! 
Дано всички мами с проблеми се оправят бързо! Леко бременеене!     Hug

# 258
  • Мнения: 849
Ехо, привети и от мен! Аз нямам новини днес, но се радвам на мамите, които имат добри новини! Sunny, какво става с теб??? Кажи, че се тревожим... Стискам палци да си видяла тупкащото сърчице и да си се успокоила!!!  Hug

# 259
  • Мнения: 745
Здравейте Hug
Нищо ново и при мен. В сряда ще ходя на лекар и тогава ще разказвам. На мен не ми се гади, само ми се яде и ми се спи Laughing а и се събуждам за тоалет вечер Crossing Arms

# 260
  • Мнения: 826
Здравейте мами bye  И мен чак в сряда ще ме преглеждат, така че, нищо ново за сега! Нещо ме реже корема, долу ниско, но само това. Не вярвам да е нещо страшно. Щях да излизам да се видя с приятели, все пак е  smile3558 ,  но се отказах и сега си лежа кротко Sad
На вас липсват ли ви излизането с приятели? Онези... парти-приятелите, които пак са си истински за мен. Аз напоследък не се виждам често с тях. Тъжно ми е, че с някои от тях губя връзка. В клубче или дискотека в момента се чувствам нелепо. Знам че не звучи добре, но донякъде съм свикнала и аз да си допълвам веселието с законните стимуланти - винце, шотчета, цигари  Drunk , че сега, когато съм си ги забранила ми е странно и съм някак не на място. Да не говорим, че когато градуса на останалите се увеличи, вече ми се струват като идиоти от страни Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Абе не е голама драма, просто споделям мисли, които ме навестяват в момента.  Честита почивка момичета и приятна петък вечер. Дали ще я прекарате така 1dating , така    dance или така  luvbed  Вие ще решите Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 окт 2008, 22:36 от dendri

# 261
  • Мнения: 16
dendri и аз много излизах преди да забременея и се чувствам почти по същия начин като теб ....
Най-силно е нежеланието ми да изляза и това най-много ме плаши - не искам да се променям и се надявам, че това е временно, поради причината, че не се чувствам добре.

На мен ужасно ми се спи днес, като се прибрах от работа веднага си легнах, преди мъничко се излюпих, пих едно чайче и хайде пак у леглото...
Приятна и изпълнена с усмивки почивка ви желая Simple Smile

# 262
  • София
  • Мнения: 2 132
 И аз много излизах преди да забременея. Миналата седмица излизахме два пъти, но определено предпочитам да си се въргалям на дивана , докато не ме събудят да се преместя в спалнята Laughing
Не ми липсват алкохола и цигарите, преди излизането вървеше с тях, сега не ми пречи освен , че от миризмата на концентрат ми се повдига.А и другите стават малко смешни като пиинат, а аз ги гледам с бистра главица  Joy
dendri   bouquet много благодаря за информацията за болница "Доверие".  И аз се надявам да се засечем там  Hug
Аз още не съм ходила на лекар, бях в провинцията да радвам бъдещите баби и дядовци. Те са на мнение , че е рано за лекар, но аз не съм ги питала де и в понеделник отивам за направление и час при д-р Барбова. Нямам търпение вече никакво.
Различните калкулатори в интернет ми изчисляват два различни термина, единият е 28май, а другият е 2юни. Този в бг-мама е за 2 юни, но ще видим при лекарката.

п.п И мен ме боде корема долу ниско.

# 263
  • Мнения: 528
Денди аз докато бях на 20г излизах всяка вечер.Като се събрах с бащата на децата ми  израснах дискотеките и клубовете и предпочитах домашния уют.Като забременях първия път не ми се ходеше никъде,говоря за )Дискотеките.Виж на кръчма не пропусках,е не се наливах,само по едно Wine Glass.Като се върнах от болницата отидохме с приятелки на кръчма,че на диско ми беше тъпо.Да си призная на дискотека не съм ходилато 7-8 години.Някак си се чувствам като в детска градина.ИЗвинявмам се за израза.АМа  там ходят предимно 16-20 годишни и се натискат по сепаретата а аз това го вече изживях.Виж кръчмата всеки ден мога да ходя.
За  luvbed като забременях първия път до 6 месец правехме секс веднъж седмично,но щом започна да ми личи корема спряхме до някъде 1 месец след като родих.Тогава първия път като го правихме след като родих много ме болеше ,все едно бях девствена EmbarassedИмах все пак два външни и два вътрешни шева.Една моя приятелка сега ме светна да си купя интимен гел който овлажнява жената и няма проблем и на втория ден да правиш секс.Препоръчвам ви го момичета ако искате след раждането да правите секс и да не ви боли.Сега със втората  preggo гоня мъжа си като емпериалист за да правиме  luvbedА по принцип не съм таква.Той милия сега му е добре щото от време на време вечерно време ми се гади,но после от вратата като го започвам сигурно ще избяга. Mr. GreenЧувала съм че повечето жени при втората бременост полудяват  ако не правят поне по два пъти секс  на ден.Незнам, дали и аз ще съм така.Мъжете разбират че на една бременна й е трудно понякога да прави секс,а щом не й се прави няма смисъл да се преструва,защото понякога мъжете усещат това и се расърдват.Моя при първата ми бременост се примири 4 месеца без секс,и не си хвана любовница,не че щеше да може,щото някой щеше да пострада от мойте ръце hahahaДоста съм ревнива,е дъщеря ни към баща си е повече.
За гаденето Sick на мене вече спря но от 16-18часа всеки ден ми се спи и ако мога си взимам една пет минутка и после съм свежарка
Съни1 какво стана с тебе?Кажи тревожиме се всички за тебе
Аила това което казваш за близнаците   newsm05е така ,но при мене нямаше нито кръвотечение,нито нищо,което да покаже че единия близнак е паднал или както лекаря казал дъщеря ми е изяла другия.При което се  Shocked че детето ми я изкараха че е канибал.Даже като я родих ги помолих да видят да ли няма изсъхнал плод и те казаха че няма нищо.Просто този в кварталната поликлиника -8 ма между надежда 1 и 3 си личеше че е пияница и 2. Аз пролет и есен си имам песъчинки в бъбреците.Това ми е наследствена болест от наще.Разбира се си пия илачите.А изришно го помолих тогава лекаря да види да ли няма пак че ме наболяваха бъбреците и той каза еми нямам.А тогава всеки месец ходих на консултаций,но  нали от здравната каса имаш право на 3 екограха за цялата бременост.АЗ пресна родилка не знаех че може и в болницата която раждам да ми следят бременоста а и второ този екограф в кварталната поликлиника беше от времето на баба ми.Да не говориме че този доктор едва едва го навих в 6 месец да ми даде снимката.Казваше че защо ми е тази снимка..Сега ще си платя да ми следят в Тина киркова бремеността и ще знам че всички изследвания ще  ми ги направят.За кръвната група ми ги направиха 7 месец,а аз казвах че съм 0 -лева група ама незнам + или -.Те е няма проблеми.за болестта на даун ми я направиха 6 месец.И всички останали изследвания все след 5 месец..А сега до 3 месец голяма част от тях трябва да направяи ми ги включва повечето в абонаментта.
А за боденето на корема предполагам ч етова са газове ,щото и аз сега ги имам и след това повечето пъти отивам до  Toilet.Ама за всеки случай питайте момичета доктора си за това.
еми това е от нас днес.
Дидочка   мойто инфо е така ,ако още нещо ти трябва ми драсни и ще ти напиша

# 264
  • Мнения: 2
Здравейте мами, как сте в този мрачен ден. На мен нещо много ми се спи а станах преди малко.  newsm03

# 265
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аз съм добре. Даже ходих на разкрасяващи процедури   4470, напазарувах и сега вече мързелувам.След като се наобядваме , ще си полегна. Днешният ден съм го обявила за свободен и мързелив.

На дискотеки отдавна вече нямам желание да ходя. Чуствам се като някоя баба с тия тийнеджъри. На кръчма си е друго и продължаваме да  излизаме. Тъкмо мога да се наплюскам  Laughing Animal Pig
Секс не ми се прави. Мъжо да се стиска докато ми се върне желанието  Crossing Arms

# 266
  • Мнения: 501
Времето днес е малко по хладно, но слънчево и доста приятно.Мисля да излизам на разходка. Simple Smile

# 267
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
  До всички бъдещи майчета, на които им се гади  Sick Моят гинеколог ми изписа една хранителна добавка, нова е на пазара името й е Emil (емил) от два дни я вземам и се чувствам значително по-добре. Представлява таблетки за смучене, вземат се по една дневно.  Hug Hug Hug Приятен уикенд.

# 268
  • Мнения: 826
Големи сте сладурки, момичета Hug
Катринка, Geraldine, mama rosi  значи не съм единствената мама, с приключенски дух и дискотечно тяло Laughing , която се е самоотлъчила от диско-клубното движение. Разбрани хора сме си тук, в майския клуб     Peace И на друг липсвало желание да ходят по тези "съмнителни" места Mr. Green Mr. Green Mr. Green Явно това е само период, който ще мине и ще замине. Който има желание, винаги ще успява да се забавлявя.
И за секса е вярно това което писа mama rosi- като не ти се прави по-добре не го прави, от колкото да се преструваш. Е, ще му е трудно на моя Борис, ама ще търпи Wink
Иначе и аз се разкрасявам редовно тези седмици. Повече от колкото преди бременността. Може би подсъзнателно, държа да съм красива и в периода на очакването. Пожелавам ви на всички освен здрави, да не преставате да сте толкова хубави, колкото на снимките.
Geraldine, радвам се, че инфото за МБАЛ "Доверие" ти е помогнало. Аз съм в сряда, за сега няма да се засечем, но съм убедена че ще останеш доволна както мен и от лукса на болницата, и от отношението. Ще разказваш, нали?

P.S. Абе за газове не знам,май нямам. Но направо сълзички ми излизат последните пъти, като успея да отида до тоалетна по голямата нужда. Винаги съм имала проблеми със запека, ама сега не се трае. Е, измамих - трая къде ще ходя.
Не стига че успявам по-рядко, ами и повече ме боли, мисля че си отглеждам хемороидче, щото и кръвчица после има. Какво ще ме посъветвате, момичета? Някой природен или бабин лек има ли? И за хемороидчето и за разхлабване...

# 269
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
dendri за разхлабване - овесени ядки, а за хемороидчето си вземи мехлем Витасин. Отдавна имам този проблем и само с него го церя успешно.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт