Отговори
# 60
  • Мнения: 206
честит рожден ден мила дризе....
да си жива,здрава и да мнооого обичана жена..

# 61
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Здравейте момичета Hug! Как сте?

Благодаря на този, който е пуснал готините снимки от РДто на Дризе!!!  bouquet

Аз днес бях  кажи речи цял ден в болницата. Но не че ми има нещо, да не се изпопритесните сега, правиха ми картон и се наложи да ме гледат на ехограф, да правят запис на тонове и да давам разни течности за изследвания.
Не беше кой знае колко забавно преживяване заради тарапаните! Страшно много хора бе! Не съм очаквала чак толкова....
А най-тъпото е, че като събирах образец за едната лаборатория във WCто мобилния ми се изхлузи от джоба и "бам" точно в дупката #Cussing out #Cussing out #Cussing out и сега съм безтелефонна #Cussing out  Cry #Cussing out  Cry поне до утре, когато се надявам да си изкарам дубликат на СимКартата... а повечето телефонни номера бяха записани в телефона  #Cussing out
От позитивна гледна точка, и тук потвърдиха, че на бебчо всичко му е нормално, но върви с 1 до 2 седмици напред. Ехографистът го изкара 3 кила и 500, но се презастрахова с +/- 500 грама hahaha Каза ми че водите и плацентата били в норма, но от следващата седмица да очаквам "включване" всеки момент Crazy baby_neutral

И така, това беше по-важното от моя ден Rolling Eyes

А, не, забравих, получихме си едногодишната виза днес от Консулството! Laughing Това си е голямо постижение, нали?!

# 62
  • Мнения: 247
Честит Имен ден ,Дризе !

     

# 63
  • Мнения: 1
ЧРД!  bouquet  bouquet  bouquet
Вярвай в трудните моменти,
смей се когато тъжиш.
Лесно е глава да отпуснеш,
трудно е да победиш.
Живота казват е игра,
в която все някой побеждава
и ако наистина е така
да победиш ти пожелавам!

# 64
# 65
  • Мнения: 418
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BC%D0%B5%D0%BD_%D0%B4%D0%B5%D0%BD

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B … D0%B4%D0%B5%D0%BD

29 юни - Петър и Павел
производни: Петьо, Петранка, Пепа, Петя, Павлин, Павлина, Павлета, Кремена и др.
християнството чества деня на Св. славни е всехвални апостол Петър и апостол Павел (Петровден)

А бе Дризето май няма имен ден днес  newsm78..аз все си спомням да казва ,че има имен ден заедно с майка си , демек на Петър и Павел (Петров ден ) ...Ма и да има , и да нЕма, нека пак и пожелаем да е жива и здрава  Mr. Green И да ни посреща с новата щерка максимум на 40 ден Mr. Green Mr. Green

Целувки на всички, момичета ... ( Аз съм супер уморена, на антибиотици съм , женски работи , та ми се спи и две не виджам . Да се пазите !!! Пак целувки  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Peace  bouquet

# 66
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Та рожденни, та именни, та н'ам кви си!!! Party Crazy  bouquet
Ееее, щом е така, на нас  не ни остава нищо друго, освен да честитим на Дризе и на всички, които се чувстват Пепи и Петранки, Павеловци и Петьовци!!!  bouquet  bouquet
Бз, стига бе човек, как ще ходиш в странство, хайде ставай и с вдигната гордо глава, право в Аврупата да я превземаш!(Ний нал не успяхме, може пък на теб да ти провърви!) Joy  bouquet

# 67
  • Мнения: 229
Здравейте момичета,
з
знам че не  е тука мястото но искам мнение за един продукт който ми донесоха от Турция Sana mutlu aile бяло епочти - та това масло ли е или маргарин цената е 0,75 l 250 грама

# 68
  • Мнения: 223
Привет момичета!
Първо искам да ви кажа много поздрави от Гхосн! Чухме се с нея вчера. Тя започна нова работа в София. Каза, че като се прибере в Пловдив ще пише!
Гледах снимките от купона у Дризеви. Супер сте момичета! Браво! Повече такива сбирки да има!
 newsm74 cheers smile3509
Джорди, твоя бебо голям мъж станал! Бравос!
БЗ, как сте с малката? Не го ли инсталира вече тоя Скайп у вас?

# 69
  • Мнения: 573
Здравейте, момичета!

Преспах децата и реших да драсна някой друг ред. При нас времето е страхотно - топло и слънчево и ние се опитваме да го оползотворим максимално, преди да са дошли мъглите и дъждовете.

Честит Рожден Ден на Дризето! Да е все така щастлива и горда мама и съпруга! Хиляди целувки и прегръдки!

Засега Будапеща ни харесва, но обикновено първите впечатления са хубави, още повече като не разбираш и дума от това, което казват.  Laughing В някой отношения прилича на София, което ни помага да се адаптираме по-лесно. Но от друга страна е по-чиста, по-подредена, хората са някак си по-различни. Все още не мога да свикна, че на пешеходните пътеки пешеходците са с предимство, но и това ще стана. И разни други такива иначе нормални неща. Дори днес направих няколко снимки. Ще се опитам да кача някоя друга тези дни

Мистик, гечмиш олсун! Смешна история  hahaha Аз се сещам за един познат, който в долмуша вместо Инеджек вар извикал Инек вар. Още ми е смешно като се сетя.

Бз, гечмиш олсун! Стига си боледувала вече, де! ЗАБРАНЯВАМ, да знаеш!!!  #Cussing out
Познати имаме само от работата на мъжа ми. Но в нашия квартал живеят и доста чужденци, а и учудващо за мен унгарците доста добре владеят инглиш и то масово. Все ще си намерим някоя мама в парка  Simple Smile Blush

Джорди, решихте ли вече къде ще раждаш? Това с телефона е много неприятно наистина, но какво да се прави. Случват се такива неща. Вие да не сте се наговорили с Дризето да сте в един и същ ден само  Thinking Браво за визата! Туристическа ли е?

Твете, що така не ти хареса Мармарис! Аз като Мистик съм почитателка на Егейско море. Анталия не ме влече особено.

arte_mida47, това е маргарин. То трябва да пише на него, на турски е пак маргарин. Пише, че е икономичен маргарин, каквото и да значи това.

Стеффи, Гносн дано се засечем в Скайп тези дни!


Снежи, началото е малко трудно, особено с безсънието. Но не се тревожи ще свикнеш, а и малкия ще започне да заспива по-рано като порасне още малко.  Hug  И не жали много, много мъжо. Оставяй го да гледа бебчо та дори и за малко.

Само хубави новини чакаме тази седмица!

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 247
Добро утро  Simple Smile

Макар времето тук да е мрачно и дъждовно,желая на всички ви един лек и спокоен ден.Ние закусваме и след малко ще водя Ати на училище.

бз-адаш, Sad голямо Гечмиш олсун.Когато децата или мъжете ни се разболеят ние се грижим денонощно за тях без умора,лошото е ,че и на нас понякога ни се случва да се поболеем  Rolling Eyes,тогава става лошо...Ето защо ,трябва много да внимаваме и да се грижим за себе си повече,да не се преуморяваме и да използваме всяка възможност за почивка и отмора....

джорди,радвам се ,че юнака е пораснал...Ще чакам да се обадите....

мистик,как е школото?Ходихте ли на Дали?

цвете,разгледах няколко снимки от почивката ви-ти пак с дружките ли беше... newsm78  аз защо бях останала с впечатление ,че ще ходите семейно....

Момичета,когато помествате снимки в Мултито,правете така албумите си ,че да са невидими за тези,които не знаят паролата...Вчера влязох и видях ,че те за видими за всеки ,който влиза в Мултиплай...Който не знае как става ,ще му обясним...

кайги,кои деца приспиваш?Освен черешката Heart Eyes И я ни светни ,какви са тези сладури долу от снимката на лентичката...

# 71
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Добро утро и от мен момичета Heart EyesТази сутрин в Истанбул има дъжд=буквален превод от една песен на MFÖ.Ами трябва да се примиряваме вече е есен.Каиги ,благородно ти завиждам живееш в ед'н от най=красивите европейски градове.Бенмари права си за мултито отново да видя опциите май нещо сме пропуснали newsm78.Бз гечмиш олсун пази се скЪпа  bouquetДжорди последни дни до финала сега си почивай после няма .Октомври месец тази година бая берекетли се оформи аз имам 2 приятелки ,дРИЗЕТО,ти хайде на хайърлия да е   bouquetГхосн свикна ли с новата работа .Ще си ходиш ли към нашите вилаети=Търновско newsm78 Mr. GreenПризмо добре дошла малката сладурка как е LaughingХайде чао засега.Лек и спорен ден  bouquet

# 72
Добрутро момичета, smile3525
времето е дъждовно, колкото да здръсти трафика, трафика е за ругаене и п....не, ама нейсе, добрааме се до школото и сега го пазим да не избяга, заедно с учениците!!! Превод: гадно време, трафика ме ядоса, добрах се до училище за 1 и половина и съм дежурна... по компютърен форум!! Joy
А вие как сте? Гледам, има активност, пу, пу! Каиги, здравей! (би звънеца, отивам!) Ето ме пак! Каиги, тез истории са толкова смешни, че понякога сядаме да си ги припомним и умираме от смях!  hahaha Joy Особено с нас, гьочмените, като научавахме новите думи в началото!
Бенмари, не още, не са ми отговорили на резервацията. Накрая ще се организираме по форумски едно Дали да направиМ newsm78
ХАЙДЕ ПОСЛЕ ПАК!

# 73
  • Мнения: 16
Зравейте и от нас

Гадно е времето но е добре да вали при тази суша през лятото.
Днес ще си стоим в къщи ,най много да отида на гости при приятелката.

Benmary2 как е детската, харесва ли му на Ати?Всеки ден ли го водиш? Айде среща аз съм тук вече ??

Сега е сезон  за разболяване много гадно пазете се.

приятен ден ви пожелавам

# 74
  • София
  • Мнения: 368
Здравейте момичета.  Hug
Тези дни не бях добре никак, не че сега съм, но поне се държа и реших да видя и вие как сте.
Пожелавам на всички ви приятен и хубав ден, независимо че тук вали и на мен лично ми действа още по-носталгично на настроението. Вече започна да ми става много мъчно за приятелите и роднините от България. Дано скоро се поокопитя, защото не съм полезна за никого така.
Ще бъда благодарна, ако някоя от вас ми даде съвети и ориентири за детски градини и ясли тук - смятам да запиша детето, защото откакто сме тук то не е общувало с никакви деца и определено виждам, че му липсват. Приемам съвети всякакви, добре че ви има, момичета.   bouquet
Следобяд пак ще посетя темата. Поздрави на всички, желая само успехи и радости на всички ви!   bouquet

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 12:10 от Duni4a

Общи условия

Активация на акаунт