76 тема на българските майки, майки в перспектива и просто бърборани в САЩ

  • 14 586
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 147
Някои въпроси тук имам.
Препоръки за марки детски обувки? Предполагам има някакви изисквания, които да спазвам при избора, какво е важно, какво не?  Александра започва да ходи, стои права, мести се настрани, стъпва..

# 286
  • Мнения: 1 800
за смяната на шампоаните е както е казала кюбит, но също през различните сезони, косата се нуждае от различни неща, аз имам от такива за обем, подхранващи, хидриращи, дълбокопочистващи и зависи как чувствам косата, такъв използвам.

Биз, Аведата не е натурална Peace Знам, че така се рекламира, но всъщност не са  - дъ бест кепТ сикрет в индустрията Simple Smile

Подкрепям Джена за фейшъл-а.

------
гледат ми се европейски филми..идеи от къде и да ми препоръчате някакви? Мерси.



Последна редакция: нд, 19 окт 2008, 06:21 от benson10

# 287
  • Мнения: 2 563
А за добрата стара Аведа нищо не казвате.

Това свеки, дето в козметичната хирургия и спа процедурите работи, го отрича и ни бие, ако ползваме. Само дето забравих защо...

Зора, права е Агентката. От такива неща се съпикясваш и трудно реагираш. Аз в Ню Йорк онзи ден видях жена, която фрасна детето си по главата само защото подаде глава от количката. Изгледах я стреснато, дори не знам дали ме видя. Аз нищо не мога да направя като е минувач. Ако я познавам, викам чайлд сървисез.

# 288
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
... и аз ще си водя бележки за обувките, от вас знам за Страйд Райт, сайтът им хваща око!

... от БГ и донесох буйки, но нещо не прецених кога ще почне да мърда и са и големи, та е като котаракът с чизми Wink

... мойта няма да пропълзи, определено ходенето и е по-интересно, да е жив и здрав кръстът на майка и  Grinning

Хайде да кръстим следващата тема на Софко и бебка Simple Smile много мило ми стана навремето, когато Вики кръсти темата на нас  Hug

# 289
  • Мнения: 1 147
Хайде да кръстим следващата тема на Софко и бебка Simple Smile много мило ми стана навремето, когато Вики кръсти темата на нас  Hug

Действай, бейби. Grinning

# 290

Общи условия

Активация на акаунт