Трябва да върна мизерното майчинство което са ми давали.

  • 8 441
  • 190
  •   1
Отговори
# 165
Така е, КакСийке, ако беше обяснила като човек, можеше и пари назаем да й дадем. Ама тя кат се нахвърли да ни стреля.

Ако искаш да знаеш имам достатъчно парички така че не благодаря.  Laughing

# 166
  • София
  • Мнения: 62 595
Хей, моме, не настъпвай котката за опашката! Ако всеки, който не е съгласен с теб напусне тази тема накрая ще си останеш сама да си пишеш. Не разбра ли, че си и с двата крака вътре и не само ще си върнеш майчинството, а и лихвите.
На всичко отгоре се опитваш да правиш другите на идиоти и да се пишеш много тарикат.

# 167
Хей, моме, не настъпвай котката за опашката! Ако всеки, който не е съгласен с теб напусне тази тема накрая ще си останеш сама да си пишеш. Не разбра ли, че си и с двата крака вътре и не само ще си върнеш майчинството, а и лихвите.
На всичко отгоре се опитваш да правиш другите на идиоти и да се пишеш много тарикат.

Боже вас доста ви стяга шапката да не си мислиш че умирам да слушам глупости. Или да ги чета по точно.

# 168
  • Мнения: 12 674
Жалко, че компът ти се е повредил. Доста по-рано щяхме да си изясним нещата.

# 169
  • Мнения: 6 624
Така е, КакСийке, ако беше обяснила като човек, можеше и пари назаем да й дадем. Ама тя кат се нахвърли да ни стреля.

Ако искаш да знаеш имам достатъчно парички така че не благодаря.  Laughing
Супер нагла и елемантарна си !
Хем си имаш хем пък майчинството било мизерно .

# 170
  • Мнения: 2 018
Хайде стига - разбрахме мнението на всички по темата.
Не се заяждайте и упреквайте. Който не е помислил да се облажи било от осигуровки, от данъци, от нещо друго - нека хвърли камък. Но да си приказваме презни приказки е смешно.

nadyagenadya, говори по същество. Какво те накараха да подпишеш със задна дата?

# 171
  • София
  • Мнения: 62 595
И защо изобщо се съгласява да подписва нещо със задна дата?
Доколкото зная един закон не може да влиза в сила със задна дата.

# 172
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Боже вас доста ви стяга шапката да не си мислиш че умирам да слушам глупости. Или да ги чета по точно.
Защо си пуснала темата като не искаш да чуеш какво мислят другите newsm78
Опитала си да излъжеш държавата, но много трудно става. Това е положението.
АЗ се радвам , че те карат да върнеш парите. И другите ,които са в твоето положение и тях трябва да ги изловят,че да се научат тези които са решили да крият.
И не се прилага закона от скоро, още преди една година колежката ми започна работа,защото си даде детето на ясла и трябва да й се спре майчинството.
А защо да се сърдим на кметовете си,че не разбрах?

# 173
  • Мнения: 2 018
И защо изобщо се съгласява да подписва нещо със задна дата?
Доколкото зная един закон не може да влиза в сила със задна дата.

До колкото разбрах не закона се прилага със задна дата, а той е влязъл в сила, но на практика не е бил действащ. Влиза в действие със закъснение.

# 174
  • София
  • Мнения: 4 064
този закон го промениха още през 2006 някъде. Откакто влезе в сила промяната за 9-месечния болничен, оттогава промениха закона и за майчинство и яслите. Премахнаха само една дума-беше "пълна държавна издръжка" , после стана"държавна издръжка". Беше многократно и подробно обяснявано във форума, особено момичетата от счетоводната тема все едно и също повтаряха.

# 175
  • София
  • Мнения: 62 595
Абсолютно се обърках в написаното от авторката. Вече не мога да различа фактите и хронологията на събитията от възмущението и твърденията за прилагането на закона, кой каква информация подавал и т.н.
Оставам с впечатление, че тя очаква някой да я потупа по рамото и да й каже, че е права. Ако искаше да направи нещо по въпроса досега да се беше задействала, а не да чака само на хората във форума.

# 176
  • Мнения: 2 018
Ами то между всичките ви упреци, не можа да се разбере нищо.  Tired
Спрете да се изказвате като упреквате. Нека да разберем за какво точно става въпрос.

# 177
  • София
  • Мнения: 62 595
Ааа, упреците дойдоха после. Още от първия пост авторката вади пищови, обвинява в кражби и всякакви емоционални изблици. И така я кара през цялата тема. А можеше в няколко изречения да опише какво и как е станало. Още повече, че много хора извадиха цитати от закона и стана ясно, че той действа.

# 178
  • Мнения: 12 674
На мен ми се поизясниха
- авторката знае, че не е права
- знаела го е още в началото, като е разпитвала, но са я успокоили, че ще й се размине

# 179
  • Мнения: 2 556
Добре, мен обаче справедливия закон не ме изпълва с никаква радост. Като че ли ще се оправим, карайки некоректните майки да си връщат майчинството Rolling Eyes

Иначе е ясно, че яслите са за децата на работещите родители, но явно има много хора, които искат да го дават, въпреки че не работят (тяхна си работа защо, странно е, но е факт). Дали всички са надлежно уведомени за този закон?

Общи условия

Активация на акаунт