JUMBO има ли вече сайт?

  • 145 769
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 351
По Дисни канала рекламират една калинка, която рисува. Някой ходил ли е  на скоро в Джъмбо  да ми каже дали я има там?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, някой чул ли е слуха, че ще отварят Джъмбо и във Варна, видях в Джобс.бг, че набират персонал във варна

# 62
  • София
  • Мнения: 44 245
е щом набират персонал явно не е слух...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=533989.0 ето тема, щели да отворят юли 2011.

# 63
  • София
  • Мнения: 273
По Дисни канала рекламират една калинка, която рисува. Някой ходил ли е  на скоро в Джъмбо  да ми каже дали я има там?
Аз я видях във Хиполенд тази калинка преди 1-2 седмици.

# 64
  • Мнения: 351
По Дисни канала рекламират една калинка, която рисува. Някой ходил ли е  на скоро в Джъмбо  да ми каже дали я има там?
Аз я видях във Хиполенд тази калинка преди 1-2 седмици.
Благодаря Hug

# 65
  • велико търново
  • Мнения: 588
По Дисни канала рекламират една калинка, която рисува. Някой ходил ли е  на скоро в Джъмбо  да ми каже дали я има там?
Аз я видях във Хиполенд тази калинка преди 1-2 седмици.
Благодаря Hug
В Хополенд я имат за около 30лв.,но ми казаха ,че е подходяща за по малки деца за голямата ми дъщеря нямало да е инерестна.

# 66
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Неделя дали работи Джъмбото в Гърция?

без да съм на 100% сигурна, това на границата мисля, че бачка.
Не,  за съжаление не работи в неделя и то е така тоняколко години вече. Нищо че непрекъснато се върти раклама с която ни канят да заповядаме и в неделя. Единствено 3-4 аутлета работят.

# 67
  • Мнения: 10
здравейте, аз имам друг въпрос -дават ли да се влиза в джамбо с бебе с количката?
ние сме на 3 месеца и не ни е удобен стола за кола за да го вкарам с него,та си мисля дали ще има проблем да вляза с количката която е сас зимния кош и никак не е малка?моля ако някои е ходил и е влязъл така да пише.смятам да посетя джамбо Пловдив

# 68
  • София
  • Мнения: 44 245
в софия дават, не виждам защо в пл да не дават. магазина е голям,  колкото и голяма да е количката все ще се придвижите.

# 69
  • Мнения: 10
благодаря ти за отговора Hug

# 70
  • Мнения: 166
дали ще работят на 03.03.2011 че натам сме се запътили  newsm78

# 71
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
дали ще работят на 03.03.2011 че натам сме се запътили  newsm78

Единствения почивен ден е 01 януяре. През останалото време работят всеки ден.

# 72
  • Мнения: 166
Мерси за отговора ДейзиГ  Hug

# 73
  • Мнения: 16
Здравейте момичета декември месец посетих Джъмбо в Пловдив и много ми хареса магазина.През юни очаквам първото си дете и искам да купя всичко от там.Смятаме да отидем след 22 март и се чудя дали ще има достатъчно стока за лятно бебенце.Ако има някоя мама,която скоро е ходила моля да пише,че не искаме да ни е напразно разкарването от Бургас.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Има вече и лятна стока. Преди няколко дни ходихме до тям.

Общи условия

Активация на акаунт