JUMBO има ли вече сайт?

  • 145 751
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 16
Много ти благодаря за информацията Ivben

# 76
  • Мнения: 51
Здравейте
четох ,но не намерих точно информация за рекламацията.Вчера купихме една играчка която трябва да се движи и пее,но не я пробвахме в магазина.Като се прибрахме се оказа ,че неработи.Дали има смисъл да я връщам или да не се разкарвам,че изобщо не ми е близо.Имал ли е някой подобен проблем и как се процедира
Благодаря

# 77
  • Мнения: 351
За пореден път се убеждавам, че в Джъмбо се продават боклуци ooooh! Миналата седмица взехме влакче за подарък, пробвахме го на информацията и се оказа, че не работили всички влакчета от тази серия. Направиха ни сторно влезнахме, избрахме друг вид играчка и тя се оказа неработеща Tired.  Няма да имаш проблем със заменянето, но трябва да е в събота или неделя и да си пазиш касовата бележка. Ако отидеш в ден през седмицата ще те върнат, че не им е ден за рекламации #2gunfire

# 78
  • Мнения: 19 307
Тъкмо прочетох първата страница, че Джъмбо бил много хубав детски магазин и се изненадах. Толкова китайски боклуци на едно място не бях виждала. Аз в началото си мислех, че магазинът е подобен на  Toys 'r' Us и бях неприятно изненадана от боклуците вътре. На всичкото отгоре мострите не могат да се пробват. Примерно колело си купуваш само по изглед  ooooh! Правиш огромен магазин и слагаш табели, че стоките не се пробват. Българска работа.

# 79
  • София
  • Мнения: 4
Внимавайте на касата да не ви вземе някой картата за паркинга.  При положение, че имат камери и продавачката е видяла, че предната клиентка ни е взела картата никой нищо не можа да направи - всички системи се управлявали от Гърция и трябваше да платим 25лв за да излезем от паркинга.
Пълно безумие

# 80
  • Мнения: 276
Здравейте,

дали в Jumbo мога да намеря играчка за прохождане (уокър)?

# 81
  • Мнения: X
Здравейте,

дали в Jumbo мога да намеря играчка за прохождане (уокър)?

Да, има ралични видове. Доколкото си спомням - Fisher Price, Playskool и някаква тяхна марка, ако не се лъжа Peace

# 82
  • Мнения: X
здравейте, аз имам друг въпрос -дават ли да се влиза в джамбо с бебе с количката?
ние сме на 3 месеца и не ни е удобен стола за кола за да го вкарам с него,та си мисля дали ще има проблем да вляза с количката която е сас зимния кош и никак не е малка?моля ако някои е ходил и е влязъл така да пише.смятам да посетя джамбо Пловдив

Да, аз съм влизала с количката

# 83
  • Мнения: 276
Здравейте,

дали в Jumbo мога да намеря играчка за прохождане (уокър)?

Да, има ралични видове. Доколкото си спомням - Fisher Price, Playskool и някаква тяхна марка, ако не се лъжа Peace

Благодаря много!  bouquet

# 84
  • Мнения: 11
някой знаели на магазина сайта в бг

# 85
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
някой знаели на магазина сайта в бг

Няма български сайт

www.jumbo.gr

# 86
  • Мнения: 0
Да, не може  такъв известен магазин да няма сайт !

  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
 

# 87
  • Мнения: 1 176
www.jumbo.bg пише - очаквайте скоро....но това скоро може да продьлжи доста време

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 380
дано. не знам в другите градове как е, но тук джъмбото е извън града и направо си е жива екскурзия да се замъкнеш до там. поне да може да се види предварително дали го има това, дето го търси човек.

# 89
  • Мнения: 34
Здравейте момичета,
търся стъклена фигурка в която има ангел, дали сте виждали в Джъмбо същата или подобна?



Общи условия

Активация на акаунт