златна гривна-за или против

  • 26 817
  • 170
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 604
Не разбрах нещо Embarassed. Не одобрявате злато,но бихте накичили детенце с пластмасови дрънкулки(визирам някои от изказалите мнение по темата) #Crazy? Те сигурно са по-малко кичозни или като се скъсат са по-малко опасни newsm78? Е да-поне няма да го нападнат ,за да му ги откраднат. Аз харесвам бебче с обеци Blush. Чакам Благовец и ще сложа и на моето съкровище Hug Peace. Нали знаете-"Въпрос на вкус"-казало котето и продължило да си ближе задника Mr. Green.

# 91
  • Мнения: X
p4eli4ka_maia , по-добре не се напъвай да разбереш , явно не ти се отдава.

# 92
  • Мнения: 6 604
Ми обясни и на мен-тъпичката Embarassed. Пък дано попия малко от извора на мъдростта!

# 93
  • Мнения: 2 556
А защо трябва да се обяснява? Гривничката с мъниста седи добре на детето ми, злато не обичам и за себе си дори. Бебче с обици не мога да харесам никога, достатъчно ми е да си представя как са му щракнали малките ушенца и  Sick

# 94
  • Мнения: X
Едно момиченце в небебешка възраст примерно прекрасно си го представям с такива пръстенче и гривничка, отколкото със примерно такава златна гривна. Едното е детско, шаренко, веселко, невинно, а другото е опит за изхвърляне от страна на недотам проумяващ родител, да речем.

# 95
  • Мнения: 6 604
А защо трябва да се обяснява? Гривничката с мъниста седи добре на детето ми, злато не обичам и за себе си дори. Бебче с обици не мога да харесам никога, достатъчно ми е да си представя как са му щракнали малките ушенца и  Sick
За мен пък една малка златна гривничка с плочка стои по-добре на ръчичката отколкото гривна с мъниста. Да не говорим ,че мънистата са с пъти по-опасни от гривната ,ако се скъсат и детето реши да ги погълне. Темата е за изказване на мнения ,а не за категоризации! Щом детето ми има златна гривна значи си падам малко циганка или пък, представи си, избивам комплекси. Ей това исках да ми се разясни. Щом е злато е кич,а щом е пластмасова гривна от Кроки-супер красиво? Да поясня ,че и аз не приемам дете с ланци или тежки гривни. Но моята принцеса има супер нежна БЕБЕШКА гривна,която на мен лично много ми харесва.Е извинете ме,че не смятам ,че съм кичозна.

# 96
  • Мнения: X
пчеличке, Мая, за Бога! Мисля, че дори и празно мнение да беше оставила, пак щеше да е ясно, че всичко в теб крещи ЗА златна гривничка, опасала нежните бебешки ръчици. ПростТи за разяснението.

# 97
  • Мнения: 6 604
пчеличке, Мая, за Бога! Мисля, че дори и празно мнение да беше оставила, пак щеше да е ясно, че всичко в теб крещи ЗА златна гривничка, опасала нежните бебешки ръчици. ПростТи за разяснението.
Много оригинално Rolling Eyes.
Да-харесва ми. Но още веднъж казвам-не и такива ,които си посочила в линка. Всеки има право на мнение. Не приемам позицията ти-не всички трябва да са съгласни с теб. Щом искаш -кичи детето си с пластмаси-те са не по-малко кичозни за мен.
И накрая -не си простТена.

# 98
  • Мнения: 2 556
Защо се впечатлявате какво мислят другите? Аз ако съм убедена, че детето ми е по-красиво със златни гривничка и обички, грам няма да ми пука какво мислят околните.

Аз не харесвам обички и по друга причина, казвали са ми, че до 2 год. възраст на децата е опасно поставянето, защото при пробиването може да се засегне някой нерв, свързан с очите и после да даде отражение върху зрението на детето. Дори 1% вероятност да има да е така, не бих рискувала в никакъв случай. А който иска бебче с обички - никой не го спира.

# 99
  • Мнения: 6 604
Защо се впечатлявате какво мислят другите? Аз ако съм убедена, че детето ми е по-красиво със златни гривничка и обички, грам няма да ми пука какво мислят околните.
Не става въпрос дали ми пука какво мислят. Дразни ме факта,че решават ,че щом си НАКИЧИЛА детето си с гривничка значи си циганка,комплексарка и т.н. Може просто да кажеш-не го приемам. Не е нужно да обиждаш. Пък накрая трябва и да е простТена.

# 100
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Никога не съм въприемала киченето на малки деца със синджири и гривни.
На първо място - докато са още бебета, е крайно опасно да се слагат такива предвид риска от задавяне или задушаване с тях или елементи от тях.
Второ - когато децата пораснат е лесно да ги изгубят или да им бъдат отнети насилствено, което допълнителн още стресира детето.

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 15:49 от Бейлис в шоко

# 101
  • Мнения: 4 362
Едно момиченце в небебешка възраст примерно прекрасно си го представям с такива пръстенче и гривничка, отколкото със примерно такава златна гривна. Едното е детско, шаренко, веселко, невинно, а другото е опит за изхвърляне от страна на недотам проумяващ родител, да речем.

А защо трябва да се обяснява? Гривничката с мъниста седи добре на детето ми, злато не обичам и за себе си дори.

Двата цитата точно покриват и моето мнение по въпроса,аз определено много по харесвам пластмасови обички ,гривни ,създават настроение  Peace  Ето за да  докажа.

А и моята щерка едва ли ще си налапа мънистата от гривната когато се скъса,това го правят по малките деца,затова и пишат повечето момичета ,че не е  за малко бебе

 

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 13:53 от Дея`

# 102
  • София
  • Мнения: 13 217
Интересно, че повечето сте пробили ушите на бебетата, пък смятате всичко друго за абсолютен кич.

Аааа, аз не съм  Wink
Има дъщеря ми обици, но има време и за тях. На 5 г. и смятам, че е малка за обици  Wink

# 103
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
И аз не съм пробивала уши. Голямата и не иска, а малката я чакам да каже дали иска. Няма да е скоро при всички случаи.

# 104
  • Мнения: 12 679
Интересно, че повечето сте пробили ушите на бебетата, пък смятате всичко друго за абсолютен кич.
Аааа, аз не съм  Wink
Има дъщеря ми обици, но има време и за тях. На 5 г. и смятам, че е малка за обици  Wink

Не разчитай много. Моята на 6 почна да иска и на 7 вече кандисах. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт