златна гривна-за или против

  • 26 811
  • 170
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 13 217
Еййй, браво!!! Много да си играе Елена в гумената къща пожелавам! Пък за красивите бижута има време  Grinning

# 136
  • Мнения: X
Аз и на тия години бих предпочела гумена къща вместо златна гривна. Да е живо и здраво дЯтитУ Peace

# 137
  • Мнения: 2 471
Ееееех и аз съм за гумена къща, ма кой да ми подари......... Много хубав подарък.

# 138
  • Мнения: 654
От тук прочетеното излиза че едва ли не е смъртен грях да сложиш на бебе или дете златна гривна.
Ама повечето бебета които виждам имат такива гривни.
Да не говоря на празно , днес почнах да броя.
До този момент в магазина са влезли 30 деца ,  на възраст от 3 месеца до 3 години.
От тях 12 бебе до 9 месеца  и 6 деца до 3 години имаха гривни.
Две мами се похвалиха че имат на крачетата.

Лично аз съм против.

# 139
  • Мнения: 2 471
От тук прочетеното излиза че едва ли не е смъртен грях да сложиш на бебе или дете златна гривна.
Ама повечето бебета които виждам имат такива гривни.
Да не говоря на празно , днес почнах да броя.
До този момент в магазина са влезли 30 деца ,  на възраст от 3 месеца до 3 години.
От тях 12 бебе до 9 месеца  и 6 деца до 3 години имаха гривни.
Две мами се похвалиха че имат на крачетата.

Лично аз съм против.

Еееееех Звезделинкееее, то вече няма смисъл да се пише, но всеки до тук е изказал своята гледна точка. Къде пък го видя тоз грях, не знам.

# 140
  • София
  • Мнения: 39 848
Браво за чудесният подарък Simple Smile С здраве да си ползва щерката гумената къща Simple Smile

# 141
  • София
  • Мнения: 6 372
много добре сте решили, daniart1! а какво представлява тази гумена къща?

# 142
  • Мнения: 4 362
Браво,за хубавият подарък!

# 143
  • Мнения: 9 488
Чудесен избор! newsm10

# 144
  • София
  • Мнения: 1 524
Честита гумена къща. Може ли да покажеш?

За гривната - аз съм на друго мнение. На мен когато съм се родила са ми подарявали много златни неща, майка не ме е кичила с тях, а като станах на 18 ми ги даде. И до ден днешен са ми едни от любимите украшения. Но все пак бижутата са били за голяма девойка. /раждана съм в арабска държава, но съм си 100 процента с български произход, там такава е традицията/

# 145
  • Мнения: 1 761
Моето дете има гребенче.всеки ден се сресва с него. bowuu
Златата от баба му са в една кутийка,никога не съм го кичила,ще му ги дам като стане на 18. Crossing ArmsИ пак дотогава забранявам дупченето на уши,носове,вежди и пъпове.Когато не живее вече у дома ако иска и флъонга на задника да си върже. Crossing Arms

# 146
  • Мнения: 1 560
МИ пак дотогава забранявам дупченето на уши,носове,вежди и пъпове.
Момиче или момче е детето ти?
Моите уши са пробивани, когато съм била на 3 години, аз имам спомен, защото ме боля едното. Но наистина не виждам нищо лошо в това едно момиче да е с пробити уши. Дори възнамерявам да пробия ушите на дъщеря си докато е мъничка и да й сложи едни мои много мънички обички, които са под 1 грам двете и изглеждат почти така .
Който иска да ме съди, но ми е интересно колко от тези, които са против са си пробивали ушите след като са станали на 18 години?

# 147
  • София
  • Мнения: 39 848
Аз май по напред писах. Сложих обици на Дияна на 2годишна възраст. 1вите и обици са златни, подобни на тези на HeYkpoTuMa. Носи ги до 2ра група в градината, когато започна да ходи на плуване. Лятото се сетих за тях и казах ако иска да ги носи, но се оказаха, че са и малки.
Като порасне да ги прави каквото иска Simple Smile

# 148
  • Мнения: 447
След 18 не, но моите уши бяха пробити когато станах на 12 години. Тъкмо навреме да се кипря и да си пазя украшенията. Щерката е на 3г. и през ум не ми е минавало да и пробивам ушите. Тя като се ядоса за нещо фибата си сваля с кичур коса, пък не ми се мисли, ако реши, че обици и пречат. Все пак всеки си познава детето и преценява сам за него, но това кичене като коледни елхи за мен е неуместно.

# 149
  • Мнения: 337
Първо, не харесвам злато и не притежавам нищо златно, ушите на Андреа не съм пробивала още, моите на 19 год, но не слагам обици. Предпочитам семпъл сребърен пръстен и колие при повод, иначе не нося нищо.

По темата - не бих й сложила нищо златно никога, когато порасне, ако не я е срам, да си слага сама. А за среброто.... ще порасне, ще има свои предпочитания и тогава ще видим

Под злато имам предвид не бялото, то е приятно, а всякакво жълтеещо и червенеещо

Общи условия

Активация на акаунт