Бихте ли поощрили дъщеря си да се пази девствена за съпруга си?

  • 18 354
  • 191
  •   1
Отговори
# 30
Не смятам, че е задължително да ти хареса секса с първия ти партньор.
Все пак е нещо инстинктивно, а не примерно като писането на есе да речем - както ти кажат, така да е правилно...

# 31
  • Мнения: 74
Имам близка роднина, която вече е на 32 г. По религиозни причини иска да се ожени девствена. Е познайте, колко са и дълги връзките, изкарват до първият път, в които мъжът си потърси секс. Еми няма кой да я вземе така и после да проверява, дали ще си паснат в леглото.
Пък и аз смятам, че истинската любов включва и физическо отдаване и привличане, другото е увлечение, или младежко влюбване.

# 32
  • Мнения: 4 651

Добре де. На теб лично не ти ли се е случвало да се влюбиш в някой мъж преди още да сте правили секс с него.

Личен опит искаш ...ами  винаги първо съм изпитвала някакви чувства /не винаги е било влюбване/ и след това е бил секса. В интерес на истината, не съм се чувствала разочарована.  Rolling Eyes

Ами да де. И аз това казвам. Значи може да е права жената, като казва, че не е възможно да се влюбиш в някой и после секса с него да не ти хареса.

Според теорията на голямата, единствена и всепоглъщата любов, това може и да е вярно. Ама в реалността- не винаги. Това, с което помага любовта, в такива случаи е да се направи компромис и или да се изчака търпеливо, докато се нагодят един към друг....

Бих посъветвала единствено хипотетичната си дъщеря да пресява по- ситно евентуалните кандидати за леглото й. Сигурно доста от вас ще се съгласят, че половината от сексуалните си партньори е можело да пропуснат и да не загубят много.

# 33
  • Мнения: 194
Не бих се омъжила за човек, който не познавам...сексуално.

Не бих посъветвала и дъщеря ми да го прави.

За сектите ми е ясно. Та там дори си сънуват половинките или пасторът има казва кой с кого да е #Crazy

# 34
  • Мнения: 6 993
Ще ми се да изтрае поне до 17-18, като майка си Laughing Кога и за кого ще се жени си е нейна драма.
Но от тази страна погледнато на въпроса, мисля, че искам да имам син Laughing

# 35
  • Мнения: 604
Като се омъжи девствена, значи не е видяла нищо друго. И дори мъжът й да е чукундур в секса, тя ще си мисли, че това е нормалното. Така че, няма начин да се разочарова.
Така ще е до момента в който разбере и и писне от чукундура в леглото си, и тогава ще дойде страшното......

# 36
  • Мнения: 1 447
Разбира се,че е нормално да се влюбиш в даден човек и просто да не си паснете в леглото.
А за дъщеря ми дали ще я поощрявам да се пази до брака си,не бих казала,че ще го направя.
Нека вземе сама решение за себе си.Не мисля,че мога да и казвам с кого и кога да води полов живот.
Ще я подкрепя,но нека бъде в рамките на нормалната възраст,а не като някой девойки ,които започват
полов живот още 11-12 годишна възраст.

# 37
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Тематично

Разбира се че ще и допадне  Wink сеХсуално, нали няма база за сравнение  Sunglasses

# 38
  • София
  • Мнения: 62 595
Дори не е нужна база за сравнение, за да усети дали партньорът й допада сексуално или не.

# 39
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дори не е нужна база за сравнение, за да усети дали партньорът й допада сексуално или не.
.... Wink да като и е първия

# 40
  • Мнения: 3 423
Жената от авторовата случка живее още в Средновекавието. Или е страшно религиозна, или изостанала.

Е, нали каза, че е религиозна. Щом има някакви
причини да не прави секс, няма никакъв смисъл
да я убеждаваме. Това е личен избор, понякога
е лична възможност или невъзможност, понякога
е проблем със самочувствието, и не сме ние тези,
които трябва да съдим някого за сексуалността му.
Борисе, а ти проучи ли, дали момичето е тотално
девствено? Или вече е правило орален, анален,
виртуален секс? Може би просто се възбужда там.

# 41
  • Мнения: 25 651
Нека не бъркаме религията с църквата.
Това са норми на последната, напълно обясними като социален регулатор в едно затворено общество.

Ха, как ще ги бъркаме, когато винаги са били едно и също нещо?  Laughing
Виж, между вяра и религия или вяра и църква има голяма разлика, но това е въпрос на съвсем друга тема.

Аз все още очаквам отговор защо само жената трябва да е девствена, когато същото важи и за мъжете за тези така мили религиозни хора? Да не дискриминираме и синовете, моля!  Peace

# 42
  • Мнения: 836
Борисе, тъпо и грозно е да се ровиш в чуждите гащи.

# 43
  • София
  • Мнения: 18 679
Не бих я поощрила, но и не бих я нарекла тъпа и задръстена, ако така си реши. Сексът е нещо много лично и интимно, за да го развяваме на показ като прани гащи и да си въобразяваме, че е еднакво за всички.
И, за протокола, чела съм и съм чувала, че е възможно да обичаш някого и да не си паснеш с него в леглото, но не го вярвам. Предпочитанията към конкретни техники, пози, времетраене и т.н. - всичко това се напасва с времето, с взаимни жестове и с много любов. Не вярвам, че може да те присвива под лъжичката само от миризмата на един мъж и после да не ти е хубаво с него в леглото. Просто не си го представям. Може би в случаите на някакво "интелектуално" влюбване, което не включва физическо привличане newsm78 Но аз и това не мога да си представя Confused
Но оставете ме мене, аз съм от задръстените Laughing

Последна редакция: нд, 12 окт 2008, 14:41 от belinda

# 44
  • Мнения: 2 388
1. Да. Най- краткият брак, който знам се разпадна по тази причина. Отбелязвам, че незнам дали са били влюбени лудо, ако това има значение.
2. Не. Решението ще бъде нейно.

Общи условия

Активация на акаунт