Откриха Декстър!

  • 13 951
  • 222
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 620
Потресена съм! Светъл път на душата му!

# 61
  • Мнения: 1 282
 Shocked Shocked Shocked

Мир на праха му! Flowers Rose  Flowers Rose

# 62
  • Мнения: 202
Почивай в мир....

# 63
  • София
  • Мнения: 2 430
Бог да го прости! Flowers Rose Flowers Rose

# 64
  • Мнения: 2 821
Четох статията в 24часа...голяма мистерия.
Дано родителите имат сила да разберат истината....Голяма трагедия Confused

# 65
  • София
  • Мнения: 13 206
Бог да го прости Декстъра! Симпатизирах му от фото-форумите  Sad Sad Sad Sad


П.С. Дано да излезе истината наяве, защото за мен нещата са силно нереални така както са представени в пресата. Сляп да си ще го видиш!

# 66
  • Мнения: 212
Добре де. Толкова ли е бил важна клечка Декстър че да се организира толкова добре подготвено убийство със замесени полицаи и транспортна полиция и морга и разследващи органи... Трябва да е знаел някаква ужасна държавна тайна за да се организира убийството му толкова добре с участието и на държавни органи като полиция.

# 67
  • Мнения: 6 029
Борисе, и за много по-малко от държавна тайна убиват. Не разсъждавай, моля ти се, че почваш да ръсиш глупости.

# 68
  • Мнения: 212
Борисе, и за много по-малко от държавна тайна убиват. Не разсъждавай, моля ти се, че почваш да ръсиш глупости.

Извинявай но виж тук за какво става дума само:

1. Полицаят от транспортна полиция "забравил" да обяви за намерения труп.
2. В моргата пристига неизвестен труп на мъж и служителите от моргата "забравят" да го обявят в полицията.
3. Търсещите го полицаи "забравят" че изчезнал човек се търси първо по моргите. През цялото време докато са го издирвали трупът му е бил под носа им.

Всички тези факти на "небрежност" от страна на полицията не стават ли много изведнъж. Че и служителите в моргата и те намесени в кюпа на "забравилите" да обявят за намерен труп на мъж. Освен това много от пишещите преди мен намекват, че "истината едва ли ще излезе на яве" и че "цялата работа е много съмнителна"
Затова казвам че явно момчето не е случаен човек и ако е убит то убийството му е много добре подготвено.

# 69
  • Мнения: 4 555
Много съшита с бели конци история. Не знам докога ще се случват такива неща  Confused

Дано родителите му да имат сили ...  Cry Cry Cry

# 70
  • Мнения: 1 715
Бог да го прости! Flowers Rose Flowers Rose

# 71
  • София
  • Мнения: 550
Бог да го прости момчето  Flowers Rose

# 72
  • Мнения: 38
Shocked
През цялото време се надявах и вярвах, че е жив  Cry
Нека почива в мир...

олее и аз така...много кофти развръзка  Shocked Confused

# 73
  • някъде
  • Мнения: 979
Добре де. Толкова ли е бил важна клечка Декстър че да се организира толкова добре подготвено убийство със замесени полицаи и транспортна полиция и морга и разследващи органи... Трябва да е знаел някаква ужасна държавна тайна за да се организира убийството му толкова добре с участието и на държавни органи като полиция.
Според мен самият Декстър не е бил важна клечка,но не се знае как е настъпил интереса на някоя такава клечка /или близък на въпросната клечка/.Може да става въпрос за някоя глупост,прераснала в тази трагедия.Представи си,примерно,че Декстър отива в някоя дискотека.Пийват и става някоя разправия,меле,в което Декстър отпира един шамар на сина на някой бизнесмен/депутат/полицай...Сещаш се после какво е развитието,нали?Естествено,че се задействат всевъзможни връзки и така никой не разбира,че от два месеца това момче е мъртво.А постановката с колата за мен е доказателство,че някой се опитва да прикрие следи и да насочи в грешна посока.

# 74
  • Мнения: 26
Бог да го прости, но тук има нещо гнило.


Цитат
bog da go prosti no tuk ima ne6to gnilo

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 00:42 от Mamma

Общи условия

Активация на акаунт