Хорааа, какво става ??? Няма ли да има най-накрая общофорумска среща ???

  • 11 796
  • 243
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 614
Аз за организатор не мога да се цаня, но пък съм твърдо за капаро, за да няма като миналата година - 70 заявки и 30 присъстващи, не че не се забавлявахме, но.....  Mr. Green

П.С. Джулс, благодаря за темата!!!  Hug Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 4 371
Ами след като се реши дата, да пуснем анкета колко ще сме и след това ще мислим за заведение Thinking

# 77
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Запис Mr. Green
За 20-ти гласувах, този път наистина ще гледам да дойда, че съвсем си занемарих социалния живот Crossing Arms
Петък в нашата фирма определено не е ден на майстора и се виси до късно, а баш по празниците може и да съм на някоя друга географска ширина.

# 78
  • Мнения: 2 768
Ако е на 19-20 декември ме смятайте! След 27-ми ще отсъствам, т.е. абсолютно невъзможно ще е за мен.

# 79
  • Мнения: 166
Ако успея да се включа - за 20-ти съм. На 19-ти 100%-во ще ни спретнат годишната проверка. Все пак на 18-ти ни е Коледният банкет. Стара традиция и изпитана успешна формула е да инвентаризираме на следващия ден. Mr. Green
полуСПАМ: Ивонска, отбелязвам, че децата ни са родени на една и съща дата. 26-ти автоматично отпада и за мен.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 623
П.С. Джулс, благодаря за темата!!!  Hug Heart Eyes

Молим  Hug Heart Eyes И аз те обичам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И да те видя искам  Heart Eyes Hug

Аз няма да гласувам за да не объркам гласуването,
защото ми е все едно кога ще е.
В работата станаха някои неща, които ме отказаха
категорично да ходя на фирменото парти, така че ................... съм ваша когато кажете  Rolling Eyes Heart Eyes Hug Flutter
Леле с колко хора искам да се видя - не е истина  Hug Hug Hug

П.С. Марина /Мамма/, на няколко пъти ти пиша ЛС, но си ги спряла.
Нямам Кю отдавна и не мога да се свържа с теб  Sad

# 81
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Аз съм за 20-ти.
По добре е да е съботен ден по няколко причини.
1. Вероятността някоя фирма да си направи партито в съботен ден е по малка.
2. След работа в петък сме уморени. Не знам как е при вас, но на мен петъците са ми кошмарни. И не само това. Ако сме на работа до 6, трябва да се приберем, да се нагласим и да се донесем до мястото на срещата. Ако пък се случи някой сняг, дето пак ще завари общинарите неподготвени, проблема с транспорта ще е колосален.
3. В съботен ден можем да изнудим баби, дядовци и съпрузи (на които не им се идва) да гледат децата.
4. Ако е почивен ден ще можем да се приготвим и да сме в пълен блясък.
5. Тъй като след това все пак има работни дни, може би хората още няма пътуват.

По отношение на организацията.
На мен както и миналата година можете да разчитате за късметчета, плакати, томбола и каквото още се сетя.
За място... не змятам че зала Универсиада или която и да е друга зала е подходящо. За да бъде в зала храната и пиенето трябва да се поръча предварително, а това не мисля че ще е възможно за този тип организирано събитие. Да не говорим за маси, столове, украса, озвучение и прочие.
Най удачно е в заведение.
Ще помисля за варианти.
Но ми трябва някаква приблизителна бройка.
Капарото според мен е задължително, за да се избегне ситуация като миналата година.
Аз съм склонна да се заема с част от организацията. Ще трябва и някой друг да даде едно рамо обаче, защото имам доста задачки в работата и ще ми е трудничко сама.
Като знам какво е около Коледа, трябва да се организираме и да се направи предварително планиране най-късно до средата на Ноември.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 14:23 от Drina

# 82
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Не знам дали сте избрали вече място за коледната масовка, но само като предложение, защо не го направите в Зала Матти ?

# 83
  • София
  • Мнения: 3 099
...
полуСПАМ: Ивонска, отбелязвам, че децата ни са родени на една и съща дата. 26-ти автоматично отпада и за мен.


Като се замисля, можем да се подредим след Мамма и Татти на вратата, да купим тортата и да спретнем програма със словесен двубой в рими... Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 448
...
полуСПАМ: Ивонска, отбелязвам, че децата ни са родени на една и съща дата. 26-ти автоматично отпада и за мен.


Като се замисля, можем да се подредим след Мамма и Татти на вратата, да купим тортата и да спретнем програма със словесен двубой в рими... Mr. Green

Ами след полунощ ще трябва и аз да продължавам с черпнята, защото моето е на 27.  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 3 099
Ето, и организаторите цъфнаха... Но ще им сътворим и подаръчна листа... Има такива в нЕкои магазини...  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 2 614
Не, че това ще промени и моето собствено гласуване за друга дата, но да кажа:
20-ти декември, всъщност е работен ден, за да е почивен 31-ви - провериха наите ТРЗ и ЧР, така че....
http://www.academy.mvr.bg/Educational_activity/Training/praznici.htm

# 87
  • Мнения: 4 195
още по зле за 19-ти, на 20-ти ще сме загинали по офисите ooooh!

# 88
  • Мнения: 5 370
За мене всички дни са работни, така че.....Тоест, на 24.12, 31.12 и 02.01 си работим и ще хвърляме чоп кой ДА НЕ работи. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 2 768
A eдна по-ранна събота, например 13 декември?

Общи условия

Активация на акаунт