~~~дали ми е дошло и нормално ли е???

  • 5 444
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 18
Боже,момиче ooooh! Аз на 17г не само че ходех сама на лекар,па и аборт направих!Теб майка ти и до у-щето ли те води още?
За мен ти си около 13-годишна,щото не познавам 16-годишно момиче да не може да отиде само на лекар само щото няма да намери клиниката!!!  Laughing Пък и приятелки нямаш ли,все някоя ще е ориентирана в града.

# 46
  • Мнения: 412
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

# 47
  • Мнения: 1 224
хахахах  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 1 282
Да, ти му даваш съвети и му помагаш то ти вика "Мразя Виии". Евалла! Wink

# 49
  • Мнения: 58
Здрасти хайде и аз да те питам нещо не си ли водиш календар или нещо такова не знаеш ли кога трябва да ти дойде? И се присъединявам към момичетата задължително трябва да отидеш на гинеколог иначе ние тук можем само да гадаем. Отиваш при личния лекар казваш му/и за проблема дава ти направление отиваш на гинеколог и това е. Може да отидеш без майка ти да разбере.Апропо ако наистина си на 16 и малко никак не си малка и можеш да се ориентираш в града в които си живяла 16 години. Така че не си търси оправдания а бързо към доктора. Naughty  Naughty  Naughty

# 50
  • Мнения: 2 388
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Заради теб се разплаках. Cry Сега кой ще ми казва как да си слагам тампоните. Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 131
Сега видях темата и я прочетах цялата  Thinking  /нова съм в форума/ и до сега в други форуми не съм виждала такива теми  Close

# 52
  • Мнения: 1 545
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!
Дано не ти се налага да влизаш... но влезеш ли, ние ще помним кво си казала...въпреки че то не пречи като гост да пуснеш квато и да било тема. Както и да е... Дано поне темата да е за поука на 13-18 годишните момичета.

# 53
  • Мнения: 4 435
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Дреме ни.Сега трябва да се разплача ли,какво? Tired
Елементарни лапета дето още не знаете,къде ви е п**ката,не знаете как да идете на лекар,ама за секс сте първи писти.Мразя хора,които нямат елементарни знания за секса,да тръгват да правят секс.На 16 щом още не знаеш толкова неща за цикълът си,по-добре казвай че си на 11 за да не се дразним. Tired

# 54
  • Мнения: 58
Слушай мацка ние сме седнали четем какво пишеш и ти даваме съвети   ако не ти отърва това е друга тема  иначе с това мразя ви не си помагаш особено нали ?Колко момичета сме седнали да ти даваме съвети , но ти може би искаше да чуеш"Споко всичко ти е ОК свиркай си". Whistling  Whistling  Whistling

# 55
  • Мнения: 1 282
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Дреме ни.Сега трябва да се разплача ли,какво? Tired
Елементарни лапета дето още не знаете,къде ви е п**ката,не знаете как да идете на лекар,ама за секс сте първи писти.Мразя хора,които нямат елементарни знания за секса,да тръгват да правят секс.На 16 щом още не знаеш толкова неща за цикълът си,по-добре казвай че си на 11 за да не се дразним. Tired

Точно това ми се искаше и аз да напиша, но не посмях с цел да не обидя авторката на темата. Уж да сме солидарни с нея.

# 56
  • Мнения: 58
Секс можеш да правиш а рейса до доктора не можеш да хванеш? Интересно
 А ние си мислехме че много ни обичаш лошо! Сега хиляди момичета плачем пред компютрите! newsm45

# 57
  • Мнения: 58
Секс можеш да правиш а рейса до доктора не можеш да хванеш? Интересно. А ние си мислехме че много ни обичаш лошо! Сега хиляди момичета плачем пред компютрите! newsm45

# 58
# 59
  • Мнения: 58
 Whistling Whistling Whistling Whistling Това е !

Общи условия

Активация на акаунт