~~~дали ми е дошло и нормално ли е???

  • 5 441
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 412
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!

Иксах да кажа, че няма да пиша нито теми, нито мнения.Ще си влизам и чета, но това сега ми беше ПОСЛЕДНОТО писане!!!ББ на всички  Grinning Simple Smile

# 76
  • Мнения: 2 170
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!

Иксах да кажа, че няма да пиша нито теми, нито мнения.Ще си влизам и чета, но това сега ми беше ПОСЛЕДНОТО писане!!!ББ на всички  Grinning Simple Smile

Един съвет от мен, Петя - щом не си готова да отидеш на специалист, недей да правиш секс!

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Joy Joy Joy лелееееееееееееееееее паднах

# 78
  • Мнения: 340
Струва ми се, че сте малко груби с момичето.  И на мен ми звучи като по-малко от 16 години и доста незряло (все пак пише "чишкам"), но именно затова съм склонна да съм по-състрадателна към реакциите й.  Защо я обиждате и нападате?  Мисля, че няма нужда да прибавяте към проблемите й и вашите подигравки и наставнически тон.

Към Петя-- най-идеалния вариант е наистина да отидеш на гинеколог, а още по-хубаво е да помислиш как да поговориш с майка ти.  Нямаш ли някоя роднина, която няма да те издаде, но би могла да ти помогне?  По-голяма братовчедка, леля, съседка дори?  По принцип, ако си сигурна, че няма как да си бременна, цикълът ти е нередовен, и нямаш болки, може би не ти е спешен проблема.  Но със сигурност имаш нужда от профилактичен преглед при гинеколог в даден момент.  И последната ми идея-- обади се предварително на гинеколожката, да й кажеш, че ще отидеш с майка си, но я помоли да не коментира девствена ли си или не.  По реакцията й на тази молба ще прецениш дали да отидеш или не.

И наблегни на ученето на правопис, защото имаш много грешки.

# 79
  • Мнения: 4 195
Сиси, въпросното Чишкашто моме, преди 6 месеца се е гъзило и си е намерило дупката, извинявам се много, а сега ние да сме състрадателни..........нема да стане
случайно да забелязваш, че някаква пикла влиза и се бъзика с нас....
Пете, да не си сбъркала чишкането със секс моето момиче. Презерватив ползва ли, щото повечето от нас тук спаха без гащи и без презерватив и сега имат по 2 деца Mr. Green
да не пропишеш в отчетните скоро, че тогава мама наистина ще разбере Peace
Съжалявам, защото си отражение на много от момичетата на 16 години. Стегнете се, станете жени, имайте достойнство и разберете, че за секс има време, ще правите много секс, няма да ви се изтъркат и срока на годност няма да им мине, живейте с времето си, защото горчиво ще съжалявате Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 8 933
Даааа, Петето само преди една година, когато пусна първата от гениалните си теми, беше на 14 и половина. Сега вече е на 16 и малко. По две години на куп ли взима? И пак проблема беше ходенето на гинеколог. Голям проблем се оказа това.

# 81
  • Мнения: 4 784
 ooooh! ooooh! ooooh!
В случая не мога да съм състрадателна, честно! Наистина по - добре да спре с глупавите си теми и да вземе да се пообразова малко.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 430
 smile3532
То малко късничко се включих,ама ако чете Петенцето,да й кажа,че в поликлиниката ,където е GP-то й има и специалисти,така,че ще походиш малко от едното етажче до другото или от единият край на коридора до другият Peace

# 83
  • Мнения: 2 170
smile3532
То малко късничко се включих,ама ако чете Петенцето,да й кажа,че в поликлиниката ,където е GP-то й има и специалисти,така,че ще походиш малко от едното етажче до другото или от единият край на коридора до другият Peace

Мда,  колко си права Madam Stasita! Кабинетът на гинеколожката е на долният етаж в районното ДКЦ на квартала, в който живее Петя.  Peace

# 84
  • Мнения: 6 323
Мисля да затворя вратите на цирка, а след това и да премета манежа.

Общи условия

Активация на акаунт