~~~дали ми е дошло и нормално ли е???

  • 5 442
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 081
Да се смееш ли, да плачеш ли ....
Съфорумките вече са ти дали доста добри съвети !  Peace
Отиди на лекар, и започни да споделяш с майка си !!!

пп. И прочети някаква литература за непорочното зачатие, за да знаеш какви са симптомите  Whistling

# 61
  • Мнения: 1 224
пп. И прочети някаква литература за непорочното зачатие, за да знаеш какви са симптомите  Whistling
Мда, мда. Права си Дейзи, ние не се сетихме за този вариант  Joy

# 62
  • Мнения: 2 388
пп. И прочети някаква литература за непорочното зачатие, за да знаеш какви са симптомите  Whistling
Мда, мда. Права си Дейзи, ние не се сетихме за този вариант  Joy

Сетихме се в предната тема, която Петя пусна. Даже за едни гълъби я запитахме.... Whistling

# 63
# 64
  • Мнения: 1 081
 Joy Joy Joy
Аз нали ще ставам непорочна скоро, та по този повод се сетих...
Поне няма да пуска безмислени теми повече  Hug

# 65
  • Мнения: 2 388
Joy Joy Joy
Аз нали ще ставам непорочна скоро, та по този повод се сетих...
Поне няма да пуска безмислени теми повече  Hug

Аз пък съм си непорочна по принцип, затова съм наясно с гълъбите... Whistling

# 66
# 67
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Петя личния ти лекар като ти даде направление ти сама избираш при кой гинеколог да отидеш стига да работи със здравната каса а те повечето работят.Тъй че не се притеснявай че ще ти даде за някоя болница и ти няма да се оправиш.

# 68
  • Мнения: 2 732
Петя личния ти лекар като ти даде направление ти сама избираш при кой гинеколог да отидеш стига да работи със здравната каса а те повечето работят.Тъй че не се притеснявай че ще ти даде за някоя болница и ти няма да се оправиш.
Peace

# 69
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Oфф  ooooh! аз вече си знам кво ще права- ето какво и това МНОГО ЩЕ ВИ ЗАРАДВА-няма повече НИКОГА  да влизам в този форума за каквото и да е НЯМА!!Чао ви и да пишете мен вече ме нямаааа!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out МРАЗЯ ВИИИИИИИИИИИИИИИ!

Така може да се изрази 4,5-годишната ми дъщеря, когато не й купя бонбонки.  ooooh! Може наистина да си на 16, ама акълът ти е на много по-малко. Не мога да си представя девойка на 16 години, която хем не води полов живот, хем пък е спала с момче, хем пък е изключително безотговорна към здравето си, а за капак не се разбира с майка си и се страхува да й сподели проблемите си. Кой мислиш, ще ти даде най-добрия съвет, ако не майка ти? И би трябвало да си наясно, още преди да спиш с момчето, кога и къде да търсиш гинеколози и как да ги намираш. Щом си достатъчно оправна да правиш секс, трябва да си достатъчно оправна и в намирането и посещаването на лекари.

# 70
  • Мнения: 1 224
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!

# 71
  • Мнения: 2 388
petq123456, veronna, radi_ms (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

Петя, нали ни мразиш и нямаше да влизаш повече ? ooooh!


Подготвя ответен удар, в цвят зелен. Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 229
Ееее, изпуснала съм купона, тъкмо мислех да напиша нещо, пък авторката се чупила. Crossing Arms Mr. Green

Радвам се, че не бях яла, преди да прочета за цветните сополиви проблеми.. Sick Laughing

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееее, изпуснала съм купона, тъкмо мислех да напиша нещо, пък авторката се чупила. Crossing Arms Mr. Green

Радвам се, че не бях яла, преди да прочета за цветните сополиви проблеми.. Sick Laughing
Оффффффффффф, тая авторка.......нЕмам думи...........  ooooh!

# 74
  • Мнения: 1 629
Аз можех да и кажа какво да си вземе, ама така без изследване не става! МИ ако е нещо лошо недай си боже!

Общи условия

Активация на акаунт