Обувките

  • 3 685
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 441
Аз още в първия си пост съм казала, че са по-подходящи за съхранение на обувки, които не се ползват ежедневно, именно заради това че са картонени и като се натоварят с много обувки по-лесно ще се скъсат. Имам ги от два месеца - засега нямам проблеми.
Моите са си една върху друга (в едната са моите обувки, в другата - на мъжа ми, надписала съм си ги) - ами ОК са си, не са се смачкали.
Същата кутия ползвам за списания и вестници - пъхам в нея и затварям капака - така не се вижда никаква натурия.
Не мисля, че не си заслужават парите - все пак едната кутия излиза 5 лева, а събира доста неща. Има и различни десени, не само това, което е на снимката - моите са жълто-оранжеви.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 629
Честно казано това за сега е най-евтиния вариант! Аз гледах едни като  пластмасовите щайги по зеленчуковите магазини, само дето тези се сглобяват и една струваш около 9лв. Но те са с дупки и ще се виждат обувките. А някой знае ли тези кутии от пощата колко струват и дали стават за подобно нещо! А иначе ако ще купувам кутии, трябва да ги сложа една върху друга, защото иначе няма как да събера всички обувки! За сега на тези от Комо съм се спряла Grinning

# 17
  • Мнения: 87
Temata za obuvkite me valnuva i men

Sega darja obuvkite si v originalnite kutii o6te pove4e 4e te imat i edni plik4eta s top4eta za namalyavane na vlagata i plasmasovi skobi4ki, koito darji6 v obuvkata, za da ne gubi forma ako ne se polzva.

Za novia apartament sam namislila ne6to podobno http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/10118155-cenata e dobra za 4 kutii, koito daje se i perat. Plus tova letnite 4ehli i vaob6te obuvkite za po-toplo vreme sa dosta kompaktni i 6te slagam po pove4e ot 1 4ift v tezi kutii.

Za ejednevno polzvanite obuvki obezatelno tryabva da se polzva ne6to podobnohttp://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/70101053 ili pak takova http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/80138065, koito da stoyat do vratata.

dano sam bila polezna

# 18
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Защо не отидеш в някой магазин за обувки и да помолиш за свободни кутии, те обикновенно ги изхвърлят. Например във варна каква е тая мода, продават обувките без кутиите, мен това много ме дразни, именно защото си ги съхранявам в кутиите, за да не се прашат. Винаги се налага да си поискам кутията. Последния път си поисках 3 кутии, да си подменя скапалите се кутии в къщи.

# 19
  • Мнения: 2 926
Държа обувките,които не нося в момента в оригиналните им кутии.
 Peace

# 20
# 21
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
На Г.Кирков /там където завива трамвая 20 и 22 , където продават части за велосипеди има един магазин за китайски стоки! Та вътре продават точно такива пластмасови прозрачни кутии с различни големини/има и по1м./, които могат да се издърпват като чекмеджета, а може и да се отварят отгоре. Може да нареждаш по колкото кутии искаш и нагоре и настрани-! Има различни размери!За под легло и за в гардероб.Идеални са и не са скъпи!! Peace

# 22
  • Мнения: 1 629
Благодаря на всчики, които се включиха. И аз се сетих да искам кутии за обувки, но си представям как ще ме погледнат Confused Rolling Eyes

http://www.ikea.com/gb/en/catalog/products/10118155  това изглежда много добро, но не ми е ясно дали имат магазин в БГ?

dianivo това магазинчето, което по 1 евро ли е? Thinking знам го горе долу района там Peace колко струват можеш ли да ми кажеш?

# 23
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз си купих двадесетина кутии в различни размери от Икея - и цените са приемливи, а пък да не говорим, че са стилни и красиви. Има тема за Икея и мамите редовно ходят и си пазаруват от съседните страни. Според мен би могло да се поръчат.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз също държа обувките, които не нося в момента по кутиите им, макар че много мразя да имам нещо под леглото и се чудя къде да ги слагам  Thinking
В коридора имаме 2 големи шкафа за обувки /от тези, в които обувките стоят надолу като се затвори/ и не заемат толкова много място, същевременно събират доста обувки и според мен това си остава най-подходящият вариант.

# 25
  • Мнения: 1 629
Нати знам за какво шкафче ми говориш, но ако сложа такова ще трябва да се изчакваме за да се разминем в къщи и ще трябва да минаваме залепени до стената... много ми е тесен коридора, а там където е по-широко стои гардероба. Ще потърся темата за Икея и ще видя дали може да се поръчва за БГ... ако може ще се възползвам въпреки, че хич нямам доверие на такива неща Thinking В Неделя ще отскоча до Мр. Бриколаж ако не се лъжа и там ми се мернаха разни кутии.

# 26
  • Мнения: 5 914
Dai4eto,
Не зная как ще се реши проблема,но на мен от малка ми е втълпено,че антрето ти е лицето на къщата.В смисъл като влезеш-това виждаш първо.И от тогава съм"дресирана" -никаква обувка да не се вижда.Затова разни предложения за етажерчици,дето ще се подредят обувките не ми харесват.Пък и ако имаш място за етажерчица,ще имаш място и за шкафче.Казваш,че ти се е издънил гардероба.Ами защо не го огледате и преосмислите при ремонтирането.Или ако е доста стар-да го смените.Има някои по-стари гардероби-ужасно недомислени.Висят разнокалибрено дълги дрехи .До късо яке-дълго палто.Отдолу остава неизползваемо място.С разните съвременни механизми пространството може да се преосмисли и се отвори място за ,примерно,чекмедже за обувки. Ако мазето е подходящо, неизползваемите през дадения сезон обувки могат да идат там.
За ползваните в момента /  не вярвам да са повече от 20 чифта/ идея е вариянт на предложението на Нати,само че разположени във височина,а не в ширина.Нямаш ли свободно ъгълче.Ще се получи нещо като колона с по 2 чифта обувки на всеки ред.

# 27
  • Мнения: 1 629
W гардероба е нов Peace ама се скапа за 3 месеца Thinking взехме го от КОМО и не беше евтин ама ... Мога да кажа, че самия гардероб е подреден много добре- зимните палта са в чувалче за дрехи, якетата, панталоните и всичко останало е подредено и отдолу имам място като да наредя поне 6 кутии (големи) с обувки. Насочила съм се към МР. Бриколаж и ще видя там какво има (вече написах)  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 174
В момента обувките ни стоят в оригиналните си кутии на етажерка (и нашата е като тази) в мокрото помещение, над пералнята, над препаратите. Имаме и втора етажерка, която е над вратата на мокрото - и там всичко е заето. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 259
Да това с пощенските кутии ми звучи добре Simple Smile Inat4o нямам никъде място, нито под леглото, нито зад вратата, ама никъде освен в гардероба ooooh!

А аз вече и там нямам място... пълен е... а в коридора на един стилаж за обувки съм изкарала 3-4 чифта, с които най често се движа... за всекидневието.

Общи условия

Активация на акаунт