Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 1 440
Здравейте!
Сега имам малко време и реших да драсна някой ред.
Нати вече втори ден спи в градината,но още плаче,аз обаче съм доста обнадеждена,че ще стане човек от нея. Grinning
Ами то у дома с мама и с бебе,какво може да научи?!
Марсиди,аз моите принцеси ги излекувах от проклетия вирус с Биогая.Смятам,че е най-добрия препарат за стомашно-чревни разстройства.Нати беше доста зле.
Дано бързо да се оправи малчо! Praynig
Много съжалявам,че сте имали такива кошмарни преживявания!А за инфекциозна и табелата...без коментар... #2gunfire
Бързо оздравяване на всички болни! Praynig
Ивето май вече няма сополи.Сутрин нослето тече от студ,после няма никой.
Иремчеее,хайде бебчо да излиза вечеее! HugЧакам добрите вести! Grinning
Якобс,Ивето се събужда напоследък между 6:30 и 7:00,защото водим каката на градина.Заспива отново към 10:30 най-късно и спи около 30 минути.После към 13:30 пак заспива та до 15:30.Вечер лягаме към 21:30.
Хайде весел ден на всички!

# 47
  • Мнения: 564

Незнаех,че може да се прави Коларгол в къщи newsm78Каква е консистенцията?

Ми аз винаги сама съм си го правила, от аптеката ми дават едно пакетче със праха коларгол 2% май беше, дават ми 1 ампула водичка 10 мл, 1 шишенце и ми обясняват точно как става номера, но този път си го направих по спомени  Peace
Сложих прахчето в шишето, после ампулата и го разклатих хубаво, после пак и пак и накрая по 1 капка във всяка ноздра 3 пъти на ден, още след 2-рото капане сопола се сгъсти и не тече вече, дано все така  Praynig Praynig Praynig
Иначе е крив като за световно, реве до такава степен от инат, че снощи повърна от напъване  ooooh! И ние влизаме в бебешкия пубертет май май  Tired

# 48
  • Мнения: 361
За Биогайа-та и аз съм с две ръце ЗА!!!
Страхотна е!!!

За табелата-как не ги е срам.Като че децата им плащат 300 лв,та няма да ги лекуват.Безсрамници.Това трябва да го дадът по телевизията,да се видят отстрани лекарите колко са безсрамни и то при положение,че става въпрос за деца #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 49
  • Мнения: 111
Мами, някоя от вас беше ли днес в Южния парк? Видяхте ли, дали има бележки, че е пръскано против кърлежи?

# 50
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Димяни на 30 ще се прибираме. Датата е почти 100 % сигурно, че ще е тази  Peace
Ох, много се надявам да не започнат дъждовете, че да може да се видим  Praynig  Hug
Щипи не съм била, но след 24 часа вече е безопасно  Peace Така, че  ако днес са пръскали утре ще може пак да се беснее в парка  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 127
Hi  Hug
Днес водих Ал на очен лекар, тъй като един невролог ми каза че може да има леко кривогледство.
За щастие нищо му няма!Просто заради това, че основата на нослето е по-широка и заради гънките се получава визуален ефект.Аз бях чела в нета, че при малките деца се случва и с течение на времето когато кожата се опъва и се изглаждат чертите на лицето се оправя. Само ме одрусаха 30 лева, ама бях длъжна да се консултирам.
После пак ще се вкл. че отивам да се чипкаме.

# 52
  • Мнения: 182
Якобс, благодаря! Разбрах за още една билка, но тя била доста горчива - пчелник. Стига да ги има в аптеката ще пробвам, това просто не се издържа. Cry Малкия направо се стопи.
Покахонтас да се оправяте и вие Praynig и всички болнички.
А иначе и ние се натръшкахме всички вече Sad, ама ние сме големи при нас е различно.

# 53
  • Мнения: 127
Марсиди И Ал беше с разстройство преди седмица, даже и през ноща съм сменяла по 4, 5 памперса. Давах Хидрасек 3-пъти на ден както и много стриктна диета. Картоф печен, ориз, супа на Моро, сок от дренки или компот от вишни. Както и Humana NH - Ал не го хареса особено.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 741
Манчева,добре е,че сте отишли и,че всичко е наред! Praynig Hug

Марсиди,много ми е мъчно CryДано се оправите бързичко! Praynig Praynig Praynig Hug

Или,айде ще го измислим Partyпък и не сме от захар  Crazyняма да се разтопим Crazyи Ади си идват другата седмица с Ивенце и ще планираме нещо Simple Smile дори идомашно му  Heart Eyes Hug

Ние днес бая поскитахме чак се  поизморих! ooooh!
Райън спинка вече и отивам да слагам масата да пием по ракийка и да вечеряме!

Щипалчица,нямам идея! Rolling Eyes

Иремче,чакаме добри новини!С теб сме! Praynig Hug Heart Eyes  bouquet

Лека на всички! Hug 

# 55
  • Мнения: 361
Марсиди Sad Praynig Praynig PraynigДано се оправяте вече.Компота от дренки найстина има голям ефект.
Много ме е страх и мен от р-во.Като се сетя и ми иде да скрия ooooh!

Бейби,вие си елате,като и ние,пък лесно ще го измислим.Аз съм сама у нас през деня,и клубчета има,няма проблем да се съберем. Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 5 741
Aди,кешовицата пристигна! Mr. Green Wink
Дано е минало без бой! hahaha Joy hahaha

# 57
  • Мнения: 243
Марсиди много ми стана мъчно  Cry представям си какво ти е  Rolling Eyes Моля се всичко да мине като с магическа пръчица  babydust7

Димяни, Ади  Hug Heart Eyes Нямам търпение да се видим  Blush
Мойто диване още вършее наоколо. Още не може да ходи, ама се подпира по мебелите и стените като паяк и обикаля навсякъде или пък се влачи по дупе - вече сте го виждали как  Crazy ама вече развива доста по-високи скорости  Crazy Абе луда работа, какво да ви кажа - дали ще заспи скоро  Rolling Eyes

Иремче дишай, дишай... айде вижда се вече главичката на бебо  Crazy С теб сме  Hug

# 58
  • Мнения: 65
Добро утро!
Щипи, вчера се разхождах в парка, но не съм забелязала нищо. Бяхме на розариума.
ИремчеHug
ВСИЧКИ БОЛНИ ДА СЕ ОПРАВЯТ БЪЪЪЪРЗО!
Вчера в детската на баткото една майка си позволи пред 3-4 други родители да обяснява на госпожата,че синът и е специален и е необходимо специално отношение към него. Направо се втрещих, то на такава наглост какво да кажеш, останах си безмълвна, поне госпожата да беше казаланещо, а то и тя си замълча!

ПРИЯТЕН ДЕН!
 

# 59
  • Мнения: 389
Добро утро
подалите за ДЗ получихте ли анкета??? Безмислена анкета

Вчера в детската на баткото една майка си позволи пред 3-4 други родители да обяснява на госпожата,че синът и е специален и е необходимо специално отношение към него. Направо се втрещих, то на такава наглост какво да кажеш, останах си безмълвна, поне госпожата да беше казаланещо, а то и тя си замълча!
 
нямам думи  #2gunfire
болните да оздравяват.На нас ни останаха само сополите,но са гъсти.Изби ни половината предкътника,остават още 2 върха и ще се покаже целия
Марсиди ,да се оправя бързо Сами!! много гадно да гледах как се  мъчи детето .Аз ми давах Креон/това е ензим,който помага да се усвои и малкото храна която попада в стомаха/

Общи условия

Активация на акаунт