Отговори
# 60
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Ние още сме с цивки,този път и КТ не помага.Спирам и всичко.Ще си пръскаме Стеримара и това е ooooh!

Тонииии,смей ми се ти HugДобре че сме на 200 км разстояние,че лошо ми се пишеше.Иначе по телефона ми вика-"Стига с тея дрехи,къде ще ги слагаме,купища са вече Laughing"
Ми кат си си направил мома,това е положението Heart Eyes

Иремче,ние вече родихме по 100 пъти(на ум),ти си носиш още бебока.Герой си ни ти Heart Eyes Hug

# 61
  • Мнения: 620
Добро утро!
Вчера в детската на баткото една майка си позволи пред 3-4 други родители да обяснява на госпожата,че синът и е специален и е необходимо специално отношение към него. 
Да не е имала предвид, че синът й е със спесиални образователни потребности, в смисъл дете, страдащо от някакво заболяване, и изискващо по-специален подход newsm78
просто предполагам...

# 62
  • Мнения: 1 216
marsidi, и Жорето на vessela.v се беше стопил така, на тях им откриха салмонела. Да се оправяте бързо, бързо и малчо да събира силички
Анкета получих, ама не ми привлече вниманието и дори не я зачетох
Камен също отказва да се храни "нормално". Обичайно има голям апетит, харесва храната и се кефи да участва като види, че ние се храним. Напоследък хапва само ако яде сам, или ако се храни "като куче" - без ръце - навежда се и си лага хапките от чинията  Mr. Green Забавлява се

Ади, и аз се заглеждам по мимичешките дрешки  Heart Eyes много са сладинки. Ама и за господинчовците не са за изпускане Simple Smile

# 63
  • Мнения: 660
Добро утро от нас..,то обед станало де..
И ние се присъединяваме към групата на сополивковците и едното му оче много сълзи,незнам на какво се дължи ако не спре ще го водя на очен лекар..Дано е от зъбите и хремата и очето...
Марсиди много неприятно,милият Сами,дано се оправи много бързо и възстанови..А лекарите няма да ги коментирам,просто б.....ци...
Иремче здраво бебе и много леко раждане ти пожелавам(ако вече не си)...
Направихме и изследванията докато сме тук в Плд,хемоглобина му е 133,което май е добре,но левкоцити има 7,8 незнам дали са добре,да не са високи Thinking Белтъка и там другите в урината са сотрицателен статус...
Аз си оправих зъбките и съм доволна,ама голям тормоз беше 2 седмици на зъболекар Crazy,поне сега са перфектни и белички....
И вижте какви песнички намерих анимирани  http://www.uptoten.com/kids/uptoten-features-search-searchpageresult.html ,забавни са,малкия ги гледа много задълбочено Mr. Green Laughing

# 64
  • Мнения: 65
Да не е имала предвид, че синът й е със спесиални образователни потребности, в смисъл дете, страдащо от някакво заболяване, и изискващо по-специален подход newsm78
Нищо подобно, просто детето е палаво.
Анаморф, страхотно се забавлявахме с песничките, мерси! Изследванията ви са доста добре, бъди спокойна.

# 65
  • Мнения: 1 900
Ира мисля, че левкоцитите ви са добре. Peace

# 66
  • Враца
  • Мнения: 173
Здравейте сладкишчета  Hug
Ние вече сме добре  Praynig Моля се и за другите болнички, бързо да им минава  Praynig
Да се похваля нещо - Владичка прояде  newsm44  newsm68 /пу пу, да не чуе  newsm48/ Една приятелка ме посъветва да и давам половината супичка и половината второ, до сега не бях пробвала така. Сега като и омръзне супата започвам с второто и след това давам и малко десерт. Изяжда си всичкооо.
Анаморф, как за 2 седмици са ти оправили зъбите  Thinking, браво на зъболекаря ти тогава  smile3501 Моите ги започнах още пролетта, но толкова на рядко ми дават час че направо ме лови яд на тях  Twisted Evil Исках САМО   Twisted Evil пълна промяна  newsm47 Нямам развалени, но той иска да прелекува всички и тогава да започне с керамиката newsm61 Ако не е тайна колко парички ти излезе?
А, след като ви се похвалих сега да ви се и пооплача малко. Владичка много я бият децата на детската площадка  smile3518 Не знам какво да правя, сърцето ми се къса като ги гледам, но не искам да се намесвам. Искам да се усети че или трябва да избяга или да отвърне. Но не, тя се свие и започва да плаче  smile3518 Какво да правя? Ако започна да се намесвам - какво ще стане като тръгне на ДГ и мен ме няма? Всеки ден ще я бият  ooooh! и тя няма да може да се защити.
Стана дълго - сори

# 67
  • Мнения: 620
Не я води там известно време...Това че сега я бият, не означава, че ще я бият в детската. Още не се е научила как да реагира.

# 68
  • Мнения: 660

Анаморф, как за 2 седмици са ти оправили зъбите  Thinking, браво на зъболекаря ти тогава  smile3501 Моите ги започнах още пролетта, но толкова на рядко ми дават час че направо ме лови яд на тях  Twisted Evil Исках САМО   Twisted Evil пълна промяна  newsm47 Нямам развалени, но той иска да прелекува всички и тогава да започне с керамиката newsm61 Ако не е тайна колко парички ти излезе?

Стана дълго - сори

Не е тайна хеххе,ами аз правих 8 зъба,сменях стари пломби от които 4 на предните зъбчета и бяха пожълтяли и с лек кариес,което потъмняваше зъбите и ги правеше с кофти изглед,иначе здрави зъби,с новите пломби блеснаха и още 4 зъба пак с лек кариес и пломба... Не съм ги обличала,искаше ми се предните 2 да ги облечем,понеже са леко кривички,но зъболекарката ми отказа категорично да облича здрави зъби само заради естетиката и суетата и ми предложи брекети,така,че ще слагам и скоби хи хи .1 година ще ги нося,ще съм много интересна сигурно...,но пък после перфектни ще са... Тук в Плд за голяма пломба с кариес се взема 45* 50 лева,за малка с кариес 35 лева.Лекуване на зъб понеже го лекувахме единият и вадихме нерв общо с пломбата около 100 лева излезе...За обличане с хубава керамика иначе  ми каза около 250 лева...Иначе бързо ги направи защото аз и дадох зор и през ден ходих без събота и неделя,и стоях най малко 1 час на стола,хванаха ме лудите от зеене,ама резултата е супер....Спорем мен цените тук са нормални,това е нова дентална КЛИНИКА.Дано съм ти била полезна с инфото и ако ти са здрави зъбите само ги лекувай и пломбирай,не слагай керамика ако не е крайно наложително...

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
Първо болничките да оздравяват бързо.Тоя вирус е много силен всички в парка го изкараха.Преди малко се видях с моя приятелка,детенцето и вече седми ден е с температура.И антибиотик не помага,нищо.Много беше притеснена да не ги вземат в болница.
Ние го изкарахме по-леко.Само със сополи и малко кашлица.
Но тези зъби ме побъркаха.Стилиян не спи по цяла нощ,само плаче.
Иремче-леко раждане и здраво бебче ти пожелавам и аз.
Хари-колко са големи децата,които бият Влади?Защото ние се събираме с майки,на които децата са горе-долу колкото Стилиян и не се бият.Играят си и се карат кой,коя играчка да вземе.Само Стилиян си пада побойник.Като вземе лопатка или кофичка гледам да е по-далече от децата,защото веднага удря някой.Много неприятно и ми става ужасно неудобно,като удари друго дете.
Според мен нищо не трябва да правиш.Тя ще започне сама да се защитава или да поне да бяга.
Стилиян бие,обаче като види,че някой иска да го нарани-бяга.

# 70
  • Враца
  • Мнения: 173
Анаморф  Hug

Nastasja тя е свикнала с тези деца, по цял ден сме заедно от както са родени. Проблема е че едно от децата цяло лято го намаше и сега като се върна започна да бие Владичка без причина. Другото дете и то видя и то започна да я бие /един път де/ Държа да кажа че са 4 МОМИЧЕТАААА  Mr. Green и 1 момченце /което момченце е най добро от всички Heart Eyes, най-кротък и най послушен/
Di83 колкото нас са децата.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 14:06 от hari_77

# 71
  • Мнения: 361
Хари,позната работа е това с биенето от други деца.
И Ивон понеже е по-кротка,или и взимат играчките или я бутнат....,много е гадно,къса ти се сърцето Cry
От начало плачеше или седеше и чакаше да отида при нея,после започнах като се приберем в къщи и когато падне или се удари в нещо,се правим,че уж  го "бием" нещото и така постепенно свикна. Сега като някой я удари или се удари в нещо го бие.Е, понякога от яд не може да реагира и започва да се бие себе си,но в повечето случай отвръща на удара и вика "на-на".

Анамаорф HugЧестита нова усмивка.

Лелеееееее,с тея болести е ад.Дано не стигаме до по-сериозни неща, ми само с цивки и кашлици да минем Praynig

# 72
  • Мнения: 222
Здравейте от нас!

Ние се загубихме за 2дни, но само за толкова. Посрещнахме скъпото ми братче, радвам се, че всичко е наред и дори сега го изпратихме за Търново. Вчера и днес бяха доста наситени емоционални дни. Перси беше най-щастлив, толкова хора накуп, та и подаръци и то най-хубавите за него. Вече доста неща разбира човечето.Брат ми му подари зимни обувки Karrimor и маратонки Lonsdale, и суитчер на Scooby Doo. А на мама:парфюм ня Chanel-COCO MADEMOISELLE.

Иначе сме добре. Вчера от емоции, вълнение, Перси така се спъна в коридора на теракота и в момента е със синя буза и око. Отново малкото дяволче почука на вратата ни. Ужас!

Пожелавам всички болнички мъничета скоро да оздравяват. Ако не бяха тези вируси, колко хубаво щеше да бъде!
Анаморф-чудесно, е че си си направила зъбките. Аз също моите си ги правя или в Търново, или в Елена, в краен случай в София.

Перси също е много спокоен. Като сме на площадката избягва конфликтите, боевете за играчки и прочие. Обикновено си играе около децата, в листата с неговите търкалки. Види ли, че става напечено бяга надалеко и наблюдава цялата ситуация.

Хубава следобед на всички!

# 73
  • София
  • Мнения: 3 925
Здравейте Hug.
Минавам само да видя дали вече си имаме бебече, ама изглежда още не.
Дани е значително по - добре, но  от АБ се появи разстройство и сега него го лекуваме  Whistling.
Аничка, не смея да се хваля, но засега е здрава Praynig. Дано да й се размине, че това което преживях с Дани не ми се ще още един път да го преживявам Sad.
Съжалявам, че не се включвам по другите теми, но с две деца вкъщи нямам никакво време, а освен това и времето е хубаво и гледам да сме навън.
За коледното парти, нямам претенции за мястото и за датата. Единствено партито ако е на 7.12. няма да мога да дойда, защото тогава е рожденния ден на Дани.
Свършвам, че ме подлудиха Whistling.
Приятна вечер на всички  bouquet.

# 74
  • София
  • Мнения: 5 759
Пиванова,честити подаръци и на теб и сладък Перси! Heart Eyes Hug
Бързичко да му минава синьото! Rolling Eyes Hug

Марти,радвам се,че сте по добре! Hug

Хари,пу-пу! Crazy Party Heart Eyes  bouquet

Ние днес поскитахме почти цял ден! Party
Ходихме малко на шопинг и след това тук по градинките с наще наборчета Party,а те са много! Party

Общи условия

Активация на акаунт