хол,интериор

  • 4 768
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
И трите килима са на Арте Еспина.
За зеленото няма да споря, въпрос на лично виждане. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 511
xenia,да вземеш да пуснеш някоя снимка на твоя хол ли?Стоя и вече 5 минути разглеждам снимките на vanda68.Търся нещо идиотско-ама не виждам.Вярно мебелите са с по-стар дизайн,но всичко е в кафяво-жълтата тоналност.И както личи от цветето в ъгъла,което освежана някак си интериора,един зелен килим ще си е точно на място.Може и първия ,който Миоки е показала

# 17
  • Мнения: 680
Мисля,че трябва да сложиш цвят,който почти да се слива с цвета на паркета. bowuu
В къщи сме с  паркет масив-цвят тъмен орех и килимите са ми тъмно шоколадови с три релефни цветя.
Стоят страхотно,защото хем се слива с пода ,хем има акцент. Peace

# 18
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Първият килим, които е показала Миоки е невероятен !!!

# 19
  • Мнения: 410
На мен тази яркост и липсата на контраст ми изглеждат прекалени, бих сменила  щорите с по-мек и по-светъл цвят или бих туширала стените в по-светло/ или калъфи за гарнитурата в екрю/шампанско/венге (може и раздвижен десен), килимът - задължително контрастен спрямо пода, все отнякъде тр. да дойде този контраст!

# 20
  • Мнения: 11
Хей,нещо ме зарязахте!Благодаря на всички които ми писаха,а тези които очакваха снимките все още нищо не са казали.Моля,за още мнения!Като всеки новак сгреших,че отворих нова тема,а не се присъединих към вече съществуващата-"покажете си хола".Вече се комплексирах,като разгледах там вашите холове,момичета.

Последна редакция: чт, 16 окт 2008, 14:06 от vanda68

# 21
  • Мнения: 411
 Sunglasses спред мен килимите, които е предложила миоки ще ти паснат перфектно, търси подобни десени, може би зеленото да е малко по тъмно /за килима със зелено/, но основата според мен трябва да е светла- бежаво би било освежило интериора. А пък фигурите може да подбереш и в оранжево и в кафяво и зелено..., но основата да е бежова. Това е лично мнение, на мен така би  ми харесало.
А за снимките мисля че малко са по контрастни и затова цветовете изглеждат толкова наситени, може би реално е по светло  Simple Smile
ето още един готин сайт http://www.carpethousebg.com/internal_bg.php?dest=shops
Успех в избора!

# 22
  • Мнения: 5 932
Баба ми казваше-зеленото отива на всичко.Стеблата на цветята и листата им са зелени.А цветята-различни.Това в кръга на шегата.И хайде малко по-спокойно.Всеки си има мнение и вкус.Да си го каже,който иска ще го чуе.Без грубости.
Но и аз съм за зеленото.При тази топла гама-още нещо бежово -кафяво би станало твърде "бозаво".Вярно,че за моя вкус не бих сложила толкова ярки щори и дори щори въобще.Но може пък в действителност да са по-светли.
А за секцията-трябва да се пипне,за да звучи по-съвременно.Дали ще се лакира или смени вратичка но нещо трябва да се направи.

Общи условия

Активация на акаунт