Тефлонова скара

  • 51 827
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Ние сме от 4 год. със скара на една дистрибуторска фирма - и я ползвам най вече на газовия котлон (за икономия) или на електрическия.А скарата на ток с тръбичките в които са нагревателите е захвърлена някъде по тавана.
Сега месото, принцесите са сочни и вкусни.На нея и пържа и печа.Било то яйца,тиквички,месо и мн.др.

# 61
  • плевен
  • Мнения: 644
Да се похваля с новия подарък от свекървата


Моята е абсолютно същата.Доволна съм,след всяко използване си я измивам с лекота  Peace

# 62
  • Мнения: 1 988
Аз я имам тази двулицевата на Таурус http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=410

Кво да ви кажа, не ми харесва как пече наденица специално, загрява бавно (за това ме предупредиха още в магазина). Но си я ползвам много - пека по 6 принцеси едновременно, а сандвичите с кашкавал стават трепач (всички обърнати разбира се). Опитах и палачинки - в началото исках да им докарам поне овална форма  Laughing но след неуспешните ми опити наливам от сместа по цялата скара, а преди обръщането я разрязвам на две (квадрати  Laughing) Досега не ми се е пълнила тавичската, явно е за екстремни ситуации.  Оребрената част не се почиства трудно, щото не е силно оребрена.
И така   Mr. Green
   Всички ли Таурус загряват бавно Thinking
Предложете нещо друго в горе долу този ценови диапазон Peace - да е оребрена, да се почиства лесно и да мога да си я ползвам под абсорбера  bouquet

# 63
  • Мнения: 4 202
Двулицевата на Таурус струва 150 лв. в технополис.
Ние имаме обикновена електрическа скара, но чистенето й е кошмар и тази ни се водя най-лесна за почистване.
Другата на Таурус, която е само с гладка повърхност е към 80 лв. (дано не бъркам), но ми се стори много тънка, но и тя не е лошо решение.

# 64
  • Мнения: 0
Да се похваля с новия подарък от свекървата


Моята е абсолютно същата.Доволна съм,след всяко използване си я измивам с лекота  Peace

Здравей, искам да те питам точно за тази скара
Загрява ли бързо, става ли вкусно- с капак или без капак?
Чувам доста негативни отзиви за тази скара, според теб така ли е?
За колко време стават едни пържоли?

Благодаря ти предварително?
Извинявай

# 65
  • Мнения: 185
Момичета, събуждам темата с надежда някой да ми отговори.

Подариха ми тази скара Таурус - http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=410. Доста съм разочарована, сложих една пилешка пържола от бут - пече се около 50 минути и пак не беше съвсем изпечена. Сложих тиквички и зелени чушки  - поне 25 мин и не се запекоха, а просто омекнаха. Опитах и на гладката и на оребрената страна - все тая. Пекох на най-висока степен.

Такива ли са си бавни тези скари или моята има дефект? Ако са толкова бавни и слаби - защо толкова ги хвалите?
 

# 66
  • Мнения: 3
Намерих една тефлонова скара на Elite на промоция за 45 лв от този сайт за промоции. Някой има ли такава? Дали ще се справя със свински пържоли?

# 67
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И аз се навих да си вземем скара. По този повод да попитам за какво трябва да гледам- т.е. кои са най-важните характеристики? Мощността на повечето е 2000W, имат подвижна тавичка за отичане на мазнините, т.е. в какво са разликите?

# 68
  • Мнения: 1 988
Ние гледахме освен мощността, размерите-т.е. дали ще е удобно да ни е под аспиратора, искахме да е оребрена цялата и дали се почиства лесно. Взехме си една квадратна на Филипс, която влиза в съдомиялната цялата-сваля се само една малка част, която е с кабела. Ето тази е http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09045147

# 69
  • Мнения: 1 174
Момичета, събуждам темата с надежда някой да ми отговори.

Подариха ми тази скара Таурус - http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=410. Доста съм разочарована, сложих една пилешка пържола от бут - пече се около 50 минути и пак не беше съвсем изпечена. Сложих тиквички и зелени чушки  - поне 25 мин и не се запекоха, а просто омекнаха. Опитах и на гладката и на оребрената страна - все тая. Пекох на най-висока степен.

Такива ли са си бавни тези скари или моята има дефект? Ако са толкова бавни и слаби - защо толкова ги хвалите?
 

Скара 2 киловата да пече 50 минути една пилешка пържола  Shocked Това не е възможно. Дори с чугунена плоча, която мно-о-о-го бавно загрява, пак щеше да е прегоряла пържолата. Провери дали твоята не е нещо дефектна.

# 70
  • Мнения: 0
Купих си скара Филипс. Перфектна е . Нямам думи.

# 71
  • Мнения: 185
Момичета, събуждам темата с надежда някой да ми отговори.

Подариха ми тази скара Таурус - http://www.taurus.es/produtos/produto_geral.php?idProduto=410. Доста съм разочарована, сложих една пилешка пържола от бут - пече се около 50 минути и пак не беше съвсем изпечена. Сложих тиквички и зелени чушки  - поне 25 мин и не се запекоха, а просто омекнаха. Опитах и на гладката и на оребрената страна - все тая. Пекох на най-висока степен.

Такива ли са си бавни тези скари или моята има дефект? Ако са толкова бавни и слаби - защо толкова ги хвалите?
 

Скара 2 киловата да пече 50 минути една пилешка пържола  Shocked Това не е възможно. Дори с чугунена плоча, която мно-о-о-го бавно загрява, пак щеше да е прегоряла пържолата. Провери дали твоята не е нещо дефектна.

Така се оказа! След като писах тук, отидохме да направим рекламация и се оказа, че наистина има някакъв дефект. Сменихме я и сега наистина съм доволна. Най-вече, защото мъжът ми вече и сам може да си направи вечеря, ако ме няма.

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте!
От два дена и в къщи сме с такава скара. Таурус Аполо/двулицевата/. Честно да ви кажа струва ми се, че не е съвсем в ред. Пилешките пържоли станаха горе долу за прилично време, но пекох чушки, тиквички и лук - е няма такова чакане. Преди да купим скарата ги правех на тефлонов тиган и там ставаха бавно, но ми се струва, че не беше чак толкова. Правих и палачинки и при тях времето определено беше повече отколкото на тефлоновия. Във връзка с това въпросите ми са два
1. Ако някой може да ми каже за колко време стават зеленчуците по видове и палачинките
2.Silviti  къде я носи, за да я проверят? Ние я купихме от МОЛ Сердика и мисля да я тествам още няколко дена и да я замъкна до там.

# 73
  • Мнения: 185
Лиди, много бавно стават чушките, направо човек да си скъса нервите. Като цяло мен тази скара малко ме изнервя, дори след като я сменихме. Най-обичам да правя на нея сандвичи с кашквал, колбас, доматче. Стават наистина супер. Мъжът ми си я ползва за мръвки и слага някви зеленчуци, но ефектът при тях не е желания.

Ние я върнахме там, от където беше купена с касова бележка и запазена опаковка.

# 74
  • Мнения: 6
Ние имаме http://tefal-spot.blogspot.com/2009/02/tefal-fitn-clean.html и смятам че това е най-умната покупка в къщата. Работи перфектно вече година, загрява бързо, супер стават сандвичи, месо, риба и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт