секс по време на бременност

  • 2 902
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Миналата година направих спонтанен аборт.
Сега съм в 4г.с., но като питах докторицата миналия петък, тя ми каза, че нямало проблем да си правим секс с любимия. Сега аз съм тази, която настоява да сме внимателни и без екстремни изпълнения, тъй като ми е някак по-странно, а и се притеснявам да не навредим на малката ни точица Simple Smile.
За по-сигурно ще я питам пак следващия път, но те съветвам и ти да направиш същото.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 10:52 от Бобчо - Тропчо

# 31
  • Мнения: 805
Стига да имаte желание, аз не виждам проблем.
Макар че някои много точно беше казал, че не сме ние хората от което мнение ти трябва да се ръководиш! На мен никoй лекар досега и дума не ми е казвал по този повод, аз сама си преценявам.

# 32
  • Мнения: 544
Aз имам 2 мисед и след това 2 деца. И през двете бременности ме е било страх и не сме правили секс от началото до края че и няколко месеца след това. Абе горе-долу по година и нищо не ни стана, така че за по-сигурно по-добре недей, но все пак избора си е твой  Simple Smile.

# 33
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
sega sam pochti tri meseca imam edin abort moje li nqkoq ot vas da mi kaje dali e opasno da pravq redovno sex ili trqbva da se ogranichavame Laughing  Blush
Не зная какво имаш предвид под редовно  Mr. Green
По принцип секса по време на бременност е разрешен  Wink , стига да няма противопоказания , но това най -добре го обсъди с твоя АГ!!!

# 34
  • Мнения: 559
Лекарят ти ще ти каже. На нас доки ни беше забранил изрично и така си бяхме до края.
И при нас беше така и с малката и сега, преди малката имам два спонтанни аборта.

# 35
  • BG
  • Мнения: 1 900
Лекарят ще ти каже.

# 36
  • Мнения: 61
мисля 4е трябва да из4акаш до 4етвъртия месец но наи добре да питаш лекаря които наблюдава бременоста

# 37
  • Мнения: 512
Секса по време на бременност нито е забранен, нито вреден.
В твоят случай обаче е най-добре да се консултираш с АГ.
   costumed050

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ха, ха колко редовно искаш да правиш секс?
Мамите вече са ти казали какво да направиш първо. Решението е изцяло твое!
Ама ще хвърля един боб да видя дали е опасно  Laughing

# 39
  • Мнения: 2 960
Секса по време на бременност нито е забранен, нито вреден.
В твоят случай обаче е най-добре да се консултираш с АГ.
   costumed050
точно  Peace

# 40
  • Мнения: 9 814

Но все пак дори и да даде зелена светлина, едва ли е най-правилно да се впускате в здрави секс-оргии.

# 41
  • Мнения: 923
Най - добре е да се консултираш с лекар. Peace

# 42
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Питай лекар. Всичко зависи от моментното състояние!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт